Zoohit.sk: chutné krmivo pre maznáčikov až ku dverám

Stále viac z nás sa pri nákupe potravín zameriava na kvalitné, čerstvé a lokálne produkty. Je to samozrejmosť, nad ktorou sa už nikto nepozastavuje. Zamýšľate sa ale rovnako aj pri výbere krmiva pre svojich zvieracích miláčikov?

29. 8. 2018 (aktualizácia 27. 2. 2023)
Zoohit.sk: chutné krmivo pre maznáčikov až ku dverám

Aj domáci maznáčikovia si zaslúžia to najlepšie, čo trh ponúka. Ak nemáte v blízkosti obchod s rozmanitou ponukou, alebo sa vám jednoducho len nechce nosiť ťažké balenia, je tu riešenie – Zoohit krmivo pre psov, mačky, hlodavce aj vtáky.

Pes, najlepší priateľ človeka. Dajte mu to najavo.

Najlepšie tým, že mu okrem lásky doprajete to najlepšie psie krmivo. E-shop Zoohit.sk ponúka nekonečné množstvo značiek a nájdete tu všetko, od granúl pre psov, až po maškrty. Takže aj keď má váš pes maškrtný jazýček, určite ho potešíte.

Aké Zoohit krmivo pre psa vybrať?

Rovnako ako ľudská, mala by byť aj tá psia strava predovšetkým vyvážená. Možno milujete pohľad na to, ako váš chlpáč maškrtne vylizuje zvyšky vášho obeda, ale s tým radšej opatrne. Ak máte čas a chuť, môžete svojmu psovi pripravovať jedlo doma každý deň. Pokiaľ je pre vás prijateľnejšie krmivo len vybrať a presypať, pozrime sa spoločne na to, aké granuly pre psov z ponuky Zoohit zvoliť.

V prvom rade si ujasnite veľkosť a vek zvieraťa. Zoohit granuly pre psov sa delia do troch kategórií:

 • Granuly pre šteňatá s väčším obsahom energie, bielkovín a minerálnych látok.
 • Granuly pre dospelých psov s vyváženým pomerom proteínov, tukov, sacharidov a ďalších látok.
 • Granuly pre seniorov bohaté na vlákninu a zložky kĺbovej výživy.

Zoohit ponúka viac ako 50 značiek krmiva pre psov, výber teda nie je ľahký. Všetky Zoohit granuly pre psov ale dokážu splniť všetko, čo váš psí priateľ potrebuje. Ak patríte medzi vegánov alebo vegetariánov a vediete k tejto strave aj svojho maznáčika, značka Yarrah ponúka granuly bez živočíšnych zložiek. Ďalej je medzi majiteľmi veľmi obľúbené krmivo Brit alebo Acana.

Najpredávanejšie granuly pre psy

Krmivo pre psy síce za supermarketové ceny na e-shope Zoohit nenájdete, ale stojí za zváženie, či je najnižšia cena dôležitejšia ako skvelé a vyvážené zloženie stravy. Navyše vám nikto nestojí za chrbtom a nečaká, až si vyberiete. Máte teda veľa času na preštudovanie všetkých alternatív.

Najpredávanejšie značky krmiva pre psy

Čo nájdu psičkári na Zoohit.sk?

 • Granuly pre psov – obľúbených značiek ako Brit, Taste of the Wild, Royal Canin, Bosch, Hills, Eukanuba, Acana.
 • Konzervy a kapsičky – od výrobcov ako Animonda GranCarno, Bozita, Rinti, Rocco.
 • Psie maškrty – jednohubky, bonbóny, žuvacie tyčinky a rolky, sušené mäso, sušienky a keksy, zdravé maškrty.
 • Doplnky – búdy, misky, oblečenie, šampóny, prepravky, vôdzky, hračky.

Na svoje si prídu aj hlodavce

Či už vlastníte škrečka, činčilu, morča, fretku alebo napríklad králika, nájdete na Zoohit.sk krmivo pre najrôznejšie hlodavce. Králiky vyžadujú viac starostlivosti, ako drobné hlodavce, preto sa dnes zameriame práve na králičích kamarátov. Hlavnou zložkou králičej potravy je seno, voda a čerstvá zelenina v primeranej miere. Kameňom úrazu je však ich dokrmovanie.

Ako vybrať krmivo pre králika?

Výber je oveľa jednoduchší, ako v prípade psej stravy – Zoohit ponúka len niekoľko druhov granúl. U králikov sa potrava tiež delí podľa veku. Granuly pre juniorov sa odporúčajú podávať neobmedzene do 6. mesiaca veku vášho zajačika, potom je vhodné prejsť na krmivo pre dospelé králiky a podávať ho dvakrát denne. Všeobecne sa neodporúča kŕmiť hotovou zmesou, ušiaci si z nej zvyčajne radi vyberajú a nedostávajú tak potrebné množstvo živín.

Papagáj alebo rybičky? Žiadny problém!

Rozhodne nie pre e-shop Zoohit. Potravu pre vtáčieho priateľa tu zaobstaráte na pár kliknutí. Ak dávate prednosť bezkontaktnému vzťahu so zvieratami a vlastníte akvarijné ryby, krmivo si na Zoohit.sk tiež vyberiete ľahko. A ak o zaobstaraní domáceho maznáčika ešte len uvažujete, zoženiete na Zoohit všetko, čo bude váš nový kamarát potrebovať.

Aké sú výhody nakupovania na Zoohit.sk?

 • Doprava zadarmo – pri nákupe nad 39 €.
 • Bonusový program –  za každé 1 € získate 1 bod. Body potom môžete premeniť za darčeky.
 • Miešané a skúšobné balenia – na vyskúšanie, čo vášmu maznáčikovi vyhovuje.
 • Cashback 0 - 1,5 % na Zoohit.sk – teda peniaze späť z každého nákupu.

Hľadáte podobný e-shop?

Nenašli ste na Zoohit.sk krmivo pre zvieratá, ktoré ste hľadali? Nevadí. Môžeme vám odporučiť ďalšie obchody s chovateľskými potrebami. Medzi chovateľmi je obľúbený napríklad e-shop Superzoo.sk alebo Dobrá-miska.sk.

Podobné články