Zoohit.sk: raj pre Vašu mačku

Ste milovníci štvornohých pradiacich bytostí? Zháňate krmivo pre mačky za výhodnú cenu? Chcete svojmu miláčikovi urobiť radosť maškrtami a hračkami pre dlhé chvíle? V tom prípade čítajte ďalej.

29. 8. 2018 (aktualizácia 27. 2. 2023)
Zoohit.sk: raj pre Vašu mačku

Na Zoohit.sk nezoženiete len krmivo a hračky, ale aj ďalšie potreby pre mačky, ako sú podstielky, prepravky či obľúbené škrabadlá. V ponuke nájdete doplnky pre malých nezbedníkov aj pre dospelé mačky seniorky.

Zoohit krmivo pre maškrtné mačacie jazýčky

Krmivo pre mačky, to nie sú len granuly. Zoohit na svojom e-shope ponúka okrem širokej ponuky granúl tiež množstvo kapsičiek, konzerv a maškŕt. Všetky produkty samozrejme zodpovedajú najvyšším požiadavkám kvality.

Granuly

Voľba správneho krmiva závisí na veku mačky. Zloženie granúl pre rôzne vekové kategórie je prispôsobené potrebám mačiek v jednotlivých obdobiach života. Pokiaľ máte mačku doma a jej pohyb je obmedzený na cestu z gauča k miske, kontrolujte množstvo kalóriív potrave. Domáce mačky majú často problémy s nadváhou. 

Obľúbenými a kvalitnými značkami sú granule Brit alebo Taste of the Wild. Akonáhle Vaša mačka toto krmivo ochutná, bude radostne reagovať na každé šuchotanie pri otváraní balenia.

Konzervy a kapsičky

Mokrý typ krmiva, ako sú konzervy a kapsičky, sa v porovnaní s granulami viac približuje potrave, ktorú by mačky prirodzene jedli vo voľnej prírode. Zakaždým sa uistite, či kupujete komplexné alebo doplnkové krmivo, aby Vaša mačka dostala všetky potrebné živiny.

A najznámejšia značka? Medzi pánov a ich mačkami vedie všade dostupný Whiskas. Zoohit má v ponuke tiež krmivo Cosma, prémiové krmivo vyrobené z čistého mäsa či rýb.

Maškrty

Na Zoohit.sk môžete pre Vašu najmilšiu mačku vyberať z niekoľkých druhov maškŕt, napríkald z tyčiniek, jednohubiek alebo pást. V e-shope majú aj maškrty pre mačiatka, vitamínové alebo nízkotučné maškrty a vyberať môžete podľa druhu, značky alebo príchute: hydinové, rybacie, hovädzie & bravčové alebo syrové & mliečne.

Hračky pre mačku

Mačky sú hravé tvory a ku svojim každodenným hrám využijú všetko, čo nájdu u Vás doma. Urobte Vašej mačke radosť hračkou, ktorá bude len jej. Na Zoohit nájdete klasické hračky ako myšky a udice. Predávajú tu však aj interaktívne hračky, ktoré mačku nielen zabavia, ale podporujú jej schopnosti a zručnosti.

Tip: Preskúmajte kategóriu „Catnip“, hračky s vôňou mačacej mäty, ktorá priláka každý mačací noštek. Vaša mačka si ich zamiluje.

Akú podstielku pre mačku vybrať na Zoohit?

E-shop ponúka štyri základné typy podstielok. Každá z nich má svoje výhody aj nevýhody a ako vybrať tú najlepšiu pre Vašu mačičku sa dozviete priamo na Zoohit.sk, v dolnej časti stránky, v kategórii s podstielkami.

  • Hrudkujúca podstielka je najpoužívanejším druhom podstielky a bežne dostupná aj v kamenných obchodoch. Hoci sa nemusí tak často meniť, bohužiaľ produkuje najviac zápachu.
  • Nehrudkujúca podstielka býva prírodná, z materiálov ako je hlina alebo drevo. Nezapácha toľko ako hrudkujúca podstielka, je však nutná častejšia výmena.
  • Rastlinná podstielka vyrobená bez chémie a zo stopercentne prírodných materiálov. Po vynesení ju možno spláchnuť do toalety.
  • Silikátová podstielkamá vysokú a rýchlu savosť. Pri konzumácii sa však stáva toxickou.

Dôležitý je aj výber mačacej toalety. Buď zvolíte klasickú, alebo samočistiacu, čo je pohodlnejší variant. Pre toaletu vyberte miesto, kde bude mať Vaša mačička súkromie.

Škrabadlá na Zoohit pre pazúriky aj odpočinok

Mačky všeobecne veľa škriabu a brúsenie pazúrikov je pre mačky denným chlebom. Ak však nechcete mať poškriabaný nábytok, kúpte svojej mačacej šelme škrabadlo. Zoohit.sk ponúka rôzne farby aj prevedenia, takže môžete vybrať kúsok, ktorý dobre zapadne aj do interiéru Vášho domova.

Mačky na škrabadle tiež rady odpočívajú, takže slúži tiež ako prevencia prípadného mačacieho „gaučovania“. Ak to nezaberie a Vaša mačka dá proti Vašej vôli prednosť pohovke, posteli, či gauču, preskúmajte kategóriiu „Pelechy & vankúše“ a vyberte pre ňu ten najpohodlnejší.

Čo ďalšie nájdete na Zoohit?

Okrem krmív a základného mačacieho vybavenia v e-shope zaobstaráte tiež ďalšie potreby a doplnky, ktoré spríjemnia život Vám aj Vašim mačkám.

Prepravky a tašky

Väčšina mačiek cestovanie práve nemiluje. Cestu k veterinárovi, na dovolenku, alebo na návštevu svojmu miláčikovi spríjemníte pohodlnou prepravkou či taškou.

Mačacie misky

Miska pre mačku už dlho nie je len sivou nerezovou záležitosťou. Na Zoohit nájdete veľa štýlových misiek, zásobníkov na krmivo, alebo napríklad interaktívne misky zabraňujúce hltaniu, ktoré by prospeli nejednému zvieratku.

Antiparazitiká

Ak sa Vaša mačka rada vydáva na odvážne cesty po exteriéry, kúpte jej nejaký z obojkov proti kliešťom. Antiparazitické prípravky zo Zoohit.sk chránia mačky rovnako pred blchami a inými parazitmi.

Aké výhody prináša nákup na Zoohit.sk?

  • Cashback od Plnej Peňaženky - 0 - 1,5 % z celkovej ceny nákupu.
  • Doprava zdarma pri nákupe nad 39 €.
  • Bonusový program - za každé 1 €, ktoré utratíte na Zoohit.sk získate 1 bod. Body môžete premeniť za darčeky.
  • Kombinované balenia - keď neviete, aké krmivo bude Vašej mačke vyhovovať, vyskúšajte od všetkého niečo.
  • Pre fanúšikov psov sme naopak pripravili tento článok.

Podobné články