Werbea.com logo

Werbea.com - kolagénové doplnky stravy

Na stránkach Werbea.com si každý nájde kolagén, ktorý dokonale padne k jeho životnému štýlu.

Viac o Werbea.com

Obchod je momentálne nedostupný

E-shop aktuálne cashback neponúka. Pracujeme na opätovnom spustení.

O Werbea.com

Podpora tvorby kolagénu, je v súčasnosti skvelou zbraňou v boji proti starnutiu pokožky, vypadávaniu vlasov či lámavosti nechtov. Samozrejme, nemusíte ho prijímať len vtedy, vhodný je aj pre aktívnych ľudí, športovcov, diabetikov či vegánov.

E-shop Werbea.com je predajcom kvalitných kolagénových doplnkov stravy. Ponúkaný sortiment obsahuje kolagény určené pre dámy, ktoré chcú svoju pokožku poriadne hydratovať a minimalizovať tak tvorbu vrások.

Kolagénové doplnky stravy

Power Collagen Werbea je určený pre športovcov a aktívnych ľudí, vyberú si tu aj zákazníci túžiaci po redukcii tukov. Werbea ponúka aj raňajkovú zmes vhodnú pre cukrovkárov, ľudí so stravou bez lepku, cukru, no vyberú si tu aj vegáni.

Čo je kolagén?

Kolagén je najdôležitejšia bielkovina v tele človeka. Tvorí až 30 % všetkých bielkovín, nachádza sa vo všetkých tkanivách, v koži, kostiach, šľachách, väzivách, chrupavkách, zuboch a medzizubných priestoroch. Kolagén ovplyvňuje úroveň hydratácie, pružnosti a pevnosti pokožky. Telo ho produkuje samo, no s vekom jeho produkcia klesá a to konkrétne od 25 roku života, pričom po 45 roku života sa netvorí takmer vôbec. Je nevyhnutným doplnkom v boji proti vráskam, tvorbe vačkov pod očami, lámavosti a poškodenosti vlasov, v boji proti lámavým nechtom či problémom s pohybom. Pozrite sa, aké druhy kolagénu vám ponúka e-shop Werbea.com:

  • Beauty Collagen Werbea je určený najmä pre ženy, ktoré bojujú s vráskami, slabými vlasmi či oslabenou imunitou. Obsahuje rybí kolagén, ktorý lepšie preniká do pokožky, vlasov či nechtov, čím zaistí rýchlejšie viditeľné výsledky. Vašu pleť krásne hydratuje vďaka kyseline hyalurónovej, redukuje vrásky vďaka vitamínu C a hydrolyzovanému kolagénu a postará sa o zdravé vlasy a nechty.
  • Power Collagen Werbea je určený najmä pre tých z vás, ktorých trápi bolesť kostí, šliach či kĺbov. Obsahuje totiž hydrolyzovaný hovädzí kolagén, ktorý sa postará o spevnenie pohybového aparátu. Vďaka tomuto produktu zvýšite odolnosť vašich kostí a znížite tak pravdepodobnosť zlomenín. Power Collagen tiež podporuje imunitu.
  • High Power Amino kolagén je vytvorený spoločnosťou Werbea k ešte väčšej podpore zdravého tela a sile vášho organizmu. Je určený najmä pre športovcov a ľudí, ktorých zamestnanie či koníček si vyžaduje náročnú fyzickú aktivitu. Svojimi zložkami totiž dodáva nielen energiu, ale aj vitalitu a zaistí správnu regeneráciu, zlepšuje stav psychiky a nervovej sústavy.
  • MCT Oil+ Werbea vám svojimi účinkami pomôže so spaľovaním tukov a doplnením potrebnej energie. Obsahuje tiež živiny a látky podporujúce trávenie a vstrebávanie živín. Ďalším jeho účinkom je podpora rastu a regenerácie svalovej hmoty. Ocenia ho nielen aktívni športovci, ale aj tí z vás, ktorí si chcú udržať aktuálnu postavu alebo ju ešte trochu vylepšiť.
  • Great Start Werbea - ako plynie z názvu tohto produktu, jedná sa o doplnok stravy vhodný ako skvelý štartér do vášho dňa. Werbea ponúka raňajkovú zmes vyrobenú z 11 kvalitných surovín, ktoré vás zasýtia a dodajú potrebnú energiu. Raňajková zmes Great Start je vhodná pre vegetariánov a vegánov, pre ľudí konzumujúcich bezlepkovú stravu a tých z vás, ktorí sa vyhýbate cukru. Great Start totiž neobsahuje cukor ani iné sladidlá, dokonca ani GMO , konzervanty ani éčka.

Všetko o nákupe na Werbea.com

Platba

E-shop Werbea sa snaží svojou ponukou zaujať širokú škálu zákazníkov. Svoju ponuku má Werbea zostavenú z kolagénových doplnkov stravy, ktoré budú vyhovovať čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Rovnako tomu je aj pri spôsoboch platby. Werbea ponúka overené možnosti, ktoré zákazníci využívajú najčastejšie. Preto môžete platiť bezhotovostne online platobnou kartou, na dobierku pri preberaní tovaru, expresným alebo štandardným bankovým prevodom.

Doprava

Vašu objednávku vám doručí kuriérska spoločnosť DPD priamo k vám domov. Za dopravu kuriérom zaplatíte 3,99 € a o jej expedovaní budete predom informovaní cez e-mail. Ak preferujete osobný odber, na výber máte hneď niekoľko možností. Prvou je osobný odber na odbernom mieste DPD Pickup s prepravným v hodnote 3,99 €. Využiť môžete aj služby Zásielkovne za poplatok 1,79 €. Osobe si môžete vašu objednávku vyzdvihnúť úplne bez poplatkov na výdajnom mieste Werbea.

Reklamácia a vrátenie tovaru

V obchodných podmienkach e-shopu Werbea.com nájdete formulár na odstúpenie od zmluvy. Ak chcete tovar vrátiť bez udania dôvodu, máte na to 14 dní od jeho prevzatia. Vašu požiadavku spolu s formulárom odošlite na e-mailovú adresu objedná[email protected], písomne na adresu Jakabova 45, Bratislava alebo danú vec oznámte telefonicky. Najneskôr do 14 dní od doručenia oznámenia ste povinní tovar poslať späť a vaše peniaze vám budú bez zbytočného odkladu vrátené.

Kontakt

Prešli ste si celý sortiment e-shopu Werbea.com, ale stále sa potrebujete niečo opýtať? Obráťte sa na zákaznícky servis e-shopu Werbea.com. K dispozícii je vám na telefónnom čísle +421 948 300 937, môžete im tiež napísať e-mail alebo vyplniť kontaktný formulár. Kancelária spoločnosti Werbea s.r.o. sídli na ulici Malinová 10 v Bratislave a ak chcete nakupovať z Českej republiky, prekliknite si stránky Werbea na CZ verziu v pravom hornom rohu e-shopu.

Ako nakupovať ešte výhodnejšie?

Viete o tom, že na e-shope Werbea.com môžete nakupovať ešte výhodnejšie? Plná Peňaženka vám totiž ponúka cashback z nákupu späť ak sa prekliknete na stránky Werbea.com cez nás. Ak chcete cashback získať, musíte sa zaregistrovať a na prechod do e-shopu Werbea.com využiť tlačítko „Nakúpiť s cashbackom” a tak získate cashback až do výšky 9,5 %. Tento postup vám zaistí cashbacky aj pri nákupoch na iných e-shopoch zapojených na portáli Plnej Peňaženky.

Recenzie

Na internete nájdete množstvo recenzií, ktoré vás inšpirujú k nákupu a prezdradia vám zákulisie, ktoré si už mnohí zákazníci prezreli. Preštudujte si ich a inšpirujte sa.

Nevybrali ste si? Vďaka Plnej Peňaženke môžete nakupovať s cashbackom výživové doplnky stravy aj na PreZdravie.sk, HillVital.eu alebo Bohatstvo-prírody.sk. Medzi e-shopmi nájdete aj množstvo online lekární, ktoré vám určite ponúknu ďalšie doplnky stravy na akýkoľvek problém, ktorý vás trápi. Zbierajte za vaše nákupy cashbacky a uvidíte, že za pomerne krátky čas sa vám tam nahromadí pekná kôpka peňazí.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Zdravie a jedlo

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 700.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.

Sme najväčší cashback portál na Slovensku

  • Celkom pripísané zákazníkom +7 mil. € pripísané zákazníkom
  • Počet registrovaných užívateľov 850 tis. registrovaných užívateľov
  • Počet obchodov v našom katalógu 719 obchodov v našom katalógu

3 za prvé tri nákupy

Začnite s nami šetriť a získajte bonus