Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 347 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode Bohatstvo-prírody.sk?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web Bohatstvo-prírody.sk
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!

Popis obchodu

Vyplatíme Vám 3,5 % cashback späť z každého nákupu!

V obchode Bohatstvo-prírody.sk na Vás čaká ponuka zdravej výživy, prírodnej BIO kozmetiky, ekodrogérie a alternatívnej medicíny. Obchod ponúka viac ako 1 000 produktov na sklade a garantuje Vám najnižšie ceny na trhu. Objednávka je odosielaná už do 24 hodín a pri nákupe nad 79 € je poštovné zadarmo.

Dnešná uponáhľaná moderná doba sa napriek vedomostnej vyspelosti trápi globálnym problémom a tým je obezita. Trvalé chudnutie, ktoré sa zastaví na optimálnej váhe je možné dosiahnuť úpravou stravovania, pitným režimom a pohybom. Ako barličku je možné použiť tabletky na chudnutie, ktoré pomáhajú „nakopnúť“ metabolizmus a podporia tak rýchlejšie pálenie tukov. Odmenou zdravého stravovania je harmónia tela i ducha.

Vyberte si z ponuky aloe vera produktov, antioxidantov, produktov na chudnutie a diéty, zelených potravín, kávy, čaju, čokolády, zdravej stravy, sexuálneho zdravia, sviečok, doplnkov, probiotík, vitamínov či prírodnej kozmetiky. Starajte sa o svoje telo tak, ako si zaslúži a nenechajte nič na náhodu!

Podmienky nákupu s Cashbackom pre Bohatstvo-prírody.sk si prečítajte tu.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

* Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať