Bohatstvo-prírody.sk logo

Bohatstvo-prírody.sk - prírodné produkty a kozmetika

Doprajte svojmu telu to najlepšie z prírody od Bohatstvo-prirody.sk

Viac o Bohatstvo-prírody.sk

Peniaze z nákupu späť

až 10 %

Crystal Spring deodoranty

10 %

Produkty značky Starlife

8 %

Ostatný tovar

4 %

O Bohatstvo-prírody.sk

Záleží vám na tom, ako vyzeráte a ako sa cítite? Nie je vám ľahostajné vaše stravovanie a starostlivosť o vaše zdravie? Tak to ste na správnom mieste. E-shop Bohatstvo-prírody.sk ponúka široký sortiment prírodnej kozmetiky, vďaka ktorej bude váš zovňajšok zdravý a krásny presne ako chcete, nakúpiť tu môžete aj veľké množstvo zdravej stravy a výživových doplnkov, ktoré vás zdravo zasýtia a podporia vaše zdravie. Ak vás trápia nejaké zdravotné problémy, nazrite do ich samostatnej kategórie a liečte sa s prírodnými produktami od Bohatstvo-prírody.sk. Vyťažte vďaka tomuto e-shopu maximum bohatstva z prírody aj vy!

 

Výživové doplnky Bohatstvo-prírody.sk

Máte pocit, že už nestačí iba zdravá strava, ale chceli by ste váš organizmus podporiť výživovými doplnkami? Bohatstvo-prírody.sk je e-shop, kde nakúpite od vitamínov a minerálov cez produkty na podporu chudnutia až po zelené potraviny. Ponuka je bohatá, pozrite sa, aké bohatstvo z prírody tento e-shop ukrýva.

 • Aloe vera produkty - aloe vera je známa zdravá rastlina, ktorá je bohatým zdrojom vitamínov, minerálov, aminokyselín a enzýmov. Bohatstvo-prírody.sk na svojom e-shope ponúka aloe vera ako šťavu, tablety, gel, je prísadou v kozmetike a ústnej hygiene.
 • Antioxidanty - antioxidanty sú nevyhnutné pre správnu bilanciu kyslíka v organizme. Antioxidanty sa nachádzajú v potravinách ako mrkva, špenát, listová zelenina, orechy a iné, no ich prítomnosť v tele môžete zvýšiť aj pomocou zelených rias a acai, ktoré kúpite práve na tomto e-shope.
 • Detoxikácia - cítite, že vaše telo potrebuje prečistiť”? Siahnite po detoxikačných náplastiach, ktoré jednoducho nalepíte na chodidlá alebo na miesto, kde cítite problém a oni vysajú z vášho tela toxíny.
 • Enzýmy a minerály - bez enzýmov by organizmus nebol schopný života, sú produkované telom, prijímame ich v strave a v potravinách. Medzi minerály zaraďujeme napríklad fosfor, sodík, draslík, vápnik a iné. Bohatstvo-prírody.sk ponúka active koloidné minerály, koloidný organický kremík a schindeleho minerály.
 • Chudnutie a diéty - s vývojom ľudstva sa pomaly rozvíja aj problém obezity. S ňou môžete bojovať úpravou stravy a hlavne pohybom, no dopomôcť si môžete rôznymi prípravkami na podporu chudnutia. Bohatstvo-prírody.sk ponúka malinový ketón, tabletky na chudnutie, zelenú kávu na chudnutie, kokteily na chudnutie, čaje na chudnutie a prípravky na chudnutie v spánku.
 • Káva, čaj - či už ste milovníkom kávy alebo čaju, určite si na tomto e-shope vyberiete. Bohatstvo-prírody.sk totiž ponúka rôznorodé druhy kávy a čaju, o ktorých ste možno ani nevedeli. Nájdete tu amazonské čaje, ajurvednú kávu, reishi kávu, matcha tea a zelenú kávu.
 • Kolagén colvita colway - kolagén je bielkovina, ktorá tvorí našu pokožku, kĺby, vlasy, nechty, šľachy a kosti. Ak chcete spomaliť starnutie vašej pokožky a posilniť kĺby, siahnite po prírodnom alebo natívnom kolagéne, ktoré e-shop Bohatstvo-prírody.sk ponúka. Nájdete tu aj kozmetiku colway a doplnky stravy colway.
 • Odkyslenie organizmu - pri odkyslení organizmu ide o proces udržania pH krvi v optimálnej a zdravej miere, prekyslenie organizmu totiž spôsobuje choroby ako obezita či naopak podváha, alergie, únavu a iné. V prvom rade je potrebné upraviť stravu, no dopomôcť vám k tomu môžu aj produkty z e-shopu Bohatstvo-prírody.sk
 • Posilnenie imunity - bývate často chorí? Bojujte s oslabenou imunitou pohybom na čerstvom vzduchu, zdravo sa stravujte, spite pri otvorenom okne alebo nakúpte na e-shope Bohatstvo-prírody.sk produkty na posilnenie imunity. Nájdete tu imunonutričné huby, kolostrum, prebiotiká a probiotiká, koloidné striebro.
 • Probiotiká - probiotiká vytvárajú vo vašich črevách pozitívnu črevnú mikroflóru, ktorá pomáha k správnemu tráveniu a pri spracovaní prijatej potravy. Bojuje tiež proti nežiadúcim baktériám, ktoré spôsobujú ochorenie organizmu. Bohatstvo-prírody.sk ponúka probiotiká v podobe kapsúl.
 • Psychická rovnováha - trápi vás stres, depresie, trpíte úzkosťami alebo mávate často migrény? Bojujte s týmito ťažkosťami doplnkami stravy, tabletkami alebo výživovými doplnkami z e-shopu Bohatstvo-prírody.sk.
 • Sexuálne zdravie - pristupujte zodpovedne aj k svojej sexualite a to nielen z pohľadu ochrany pred otehotnením a prenosom pohlavných chorôb. V ponuke Bohatstvo-prírody.sk nájdete prírodné afrodiziaká a lubrikačné gély.
 • Vitamíny - o nutnosti prijímania vitamínov vás nikto presviedčať nemusí. Ich prijímanie je potrebné nielen kvôli imunite, ale môžete nimi podporiť svoj vzhľad a celkové zdravie. Bohatstvo-prírody.sk ponúka multivitamíny, vitamíny na vlasy, na pleť, na kĺby, na nechty, tiež tu nájdete vitamíny pre tehotné ženy, vitamíny na imunitu a vitamín bottle. 
 • Zelené potraviny - zelené potraviny dokážu telo nielen zasýtiť, ale aj očistiť a posilniť. Ľudia ich jedia na podporu imunity a zdravia, váš organizmus tiež účinne detoxikujú. Bohatstvo-prírody.sk ponúka zelené potraviny ako chlorela, spirulina a zelený jačmeň.

Prírodná kozmetika

Prírodná kozmetika neobsahuje žiadne zbytočné chemikálie, parfumáciu a iné látky, ktoré by mohli negatívne pôsobiť na telo každého z nás. Skladá sa z prírodných látok, ktoré takisto podporia vaše zdravie a krásu a dokonca vašu pleť a telo správne vyživia. V ponuke Bohatstvo-prírody.sk nájdete prírodné BIO rastlinné oleje, masážne oleje, esenciálne oleje a oleje do kúpeľa. Doprajte si zaslúžený oddych so soľou do kúpeľa, k tomu si dajte masku na tvár a relaxujte. V ponuke nájdete aj prírodnú kozmetiku pre deti, lekársku kozmetiku, kolostrum kozmetiku, pleťovú, telovú a vlasovú kozmetiku. Ženy tu nájdu aj intímnu hygienu pre ženy, tiež opaľovacie krémy, svoju domácnosť môžete rozvoňať s osviežovačmi vzduchu. Bohatstvo-prírody ponúka aj prírodné mydlá, dentálnu hygienu, prášky na pranie, prírodné deodoranty a sprchové gély.

Zdravá strava z e-shopu Bohatstvo-prírody.sk

Buďte zdraví nielen zvonku, ale podporte zdravie aj zdravými potravinami, ktoré Bohatstvo-prírody.sk ponúka. Nemusíte úplne prekopať svoj jedálniček, stačí ak ho poupravíte a doplníte o potraviny, ktoré vaše telo určite ocení.

 • Zdravá strava - čo jesť, ak sa chcete stravovať zdravo? Túto otázku si kladie určite nejeden z nás a ako prvé nám väčšinou napadá zaradiť do jedálnička zeleninu a ovocie. Áno, to je pravda, pridajte k tomu biopotraviny ako chia semienka, jablčný ocot, acai prášok a iné a výsledky budú ešte výraznejšie. Do jedálnička môžete zaradiť aj tzv. super food z e-shopu Bohatstvo-prírody.sk, čo sú rôzne nápoje alebo morské riasy. A kúpte si tu aj filter na vodu a budete mať istotu, že aj voda, ktorú pijete alebo používate pri varení, je zdravá.
 • Zdravé oleje - a aké oleje môžete pri príprave jedla používať ak nechcete, aby bolo jedlo príliš mastné a ťažko stráviteľné? Medzi tieto zdravé oleje určite patrí kokosový olej, olivový olej, tiež oleje z orechov ako mandlový olej, makadamiový olej, arašidový olej a iné. Ponuka e-shopu Bohatstvo-prírody.sk je pestrá a plná zdravých olejov.

Bohatstvo-prírody.sk - e-shop pre každého

A to nie je iba fráza. Na e-shope Bohatstvo-prírody.sk totiž nájdete samostatnú kategóriu Pre každého niečo, kde nájdete potraviny aj kozmetiku naozaj pre každého.

 • Pre deti - postarajte sa nielen o seba, ale aj o svoje deti. Pre ne ponúka e-shop Bohatstvo-prírody.sk detskú kozmetiku, tiež produkty na podporu imunity u detí, na podporu zdravého rastu a vývinu a nájdete tu aj vitamíny pre deti.
 • Pre ženy - zdravie a krása ženy sú pre ľudstvo už od nepamäti veľmi významné. Či už ide o fyzickú a vonkajšiu krásu alebo krásu a zdravie vo vnútri ženy, každá sa chce cítiť dobre. A k tomu môže prispieť aj ponuka Bohatstvo-prírody.sk pre ženy, ktorá sa skladá z produktov na zdravé vlasy a nechty, produktov na podporu sexuálnej vitality, na sviežu pleť a v boji proti vráskam, na svoje si tu prídu aj tehotné a dojčiace ženy, tiež ženy v menopauze a nájdete tu aj vložky s aktívnym kyslíkom a intímnu hygienu.
 • Pre mužov - ako môžu svoje zdravie podporiť muži? Ich telo je trochu odlišné od toho ženského a tým pádom ho trápia aj odlišné problémy. Bohatstvo-prírody.sk ponúka riešenia pri problémoch s močením a prostatou, tiež produkty na podporu sexuality a libida.
 • Pre seniorov - so zvyšujúcim sa vekom prichádzajú mnohé ťažkosti v oblasti zdravia a pohybu. Seniori môžu vďaka e-shopu Bohatstvo-prírody.sk podporiť funkciu ciev a srdca, nájdete tu tiež vitamíny pre seniorov, prípravky na podporu vitality a sviežej pamäti a tiež výživu pre zdravé kĺby a kosti.
 • Pre športovcov - športovci vydávajú zo seba viac energie, ako bežný človek a tomu treba prispôsobiť aj jedálniček, prípadne doplniť stravu o vitamíny, minerály a ďalšie doplnky stravy. Bohatstvo-prírody.sk ponúka pre športovcov proteíny, sacharidy, proteínové tyčinky, produkty na podporu kĺbov, prípravky na chudnutie, regeneráciu, nájdete tu aj energetické a iontové nápoje.
 • Pre študentov a manažérov - štúdium alebo riadenie firmy si vyžaduje neustálu koncentráciu, pozornosť a veľa energie. S tým vám môžu pomôcť produkty na podporu energie, či proti stresu, tiež tablety na zvýšenie koncentrácie a iné.

Trápia vás zdravotné problémy? 

Máte problémy so svojim zdravím a radi by ste ho riešili s pomocou prírody? To určite môžete. Bohatstvo-prírody.sk totiž ponúka rad liečív na rôzne druhy zdravotných problémov. Ponuka je zoradená podľa toho, aký problém vás trápi a radi by ste ho riešili. Ak máte problém v oblasti duševného zdravia, siahnite napríklad po bachových kvapkách. Liečiť tu môžete aj kožné problémy, problémy s imunitným systémom, gynekologické problémy alebo poruchy metabolizmu. Trpí váš endokrinný systém, krvný a cievny systém či nervový systém a mozog? Siahnite po alternatívnych možnostiach liečenia z e-shopu Bohatstvo-prírody.sk a vyskúšajte ich účinnosť. Vaše ťažkosti sa môžu objavovať aj v oblasti močového či tráviaceho traktu a k ich riešeniu vám môžu dopomôcť antioxidantny alebo prírodné minerály. V ponuke tohto e-shopu nájdete aj vitamíny a minerály, tiež prírodné spôsoby riešenia problémov zubov a ústnej dutiny, onkologických a zmyslových problémov.

Prírodné sviečky z e-shopu Bohatstvo-prírody.sk

Výroba sviečok nie je príliš náročná a pritom nám dokáže urobiť takú radosť. Či už potrebujete svetlo v čase výpadku elektriny alebo si chcete spríjemniť atmosféru doma, s priateľmi alebo so svojím partnerom, na e-shope Bohatstvo-prírody nájdete krásne prírodné sviečky aj na tieto príležitosti. Vyrábajú sa zo 100 % prírodného palmového vosku, ktorý nie je zdrojom žiadneho škodlivého výparu. V ponuke nájdete sviečky v tvare valca, gule a pyramídy.

Všetko o nákupe na Bohatstvo-prírody.sk

Platba

Za svoj nákup na e-shope Bohatstvo-prírody.sk môžete platiť vopred platobnou kartou online, tiež vopred bankovým prevodom na účet spoločnosti Bohatstvo-prírody alebo na dobierku, teda pri preberaní tovaru.

Doprava

Váš balík z e-shopu Bohatstvo-prírody.sk vám môže byť doručený prostredníctvom Slovenskej pošty, pričom za tento typ dopravy zaplatíte 2,70 € a pri platbe na dobierku 3,30 €. Druhou možnosťou je doprava kuriérom DPD za poplatok 3 € a pri platbe na dobierku 3,90 €. Pri osobnom prevzatí v Prešove alebo pri nákupe nad 79 € máte dopravu zadarmo.

Reklamácia a vrátenie tovaru

Na stránkach e-shopu Bohatstvo-prírody.sk nájdete reklamačný poriadok, ktorým je potrebné sa pri reklamácii riadiť. Reklamáciu môžete uplatniť osobne, písomne alebo elektronickou formou. Vaša žiadosť o reklamáciu by mala obsahovať údaje o osobe, ktorá reklamuje (meno, priezvisko, adresa), čo je predmetom reklamácie a čo požadujete, komu je reklamácia určená, dátum podania reklamácie a váš podpis. Na vybavenie reklamácie má spoločnosť Bohatstvo-prírody 30 dní a o jej výsledku budete informovaní.

Kontakt

Potrebujete sa s niečím obrátiť na pracovníkov e-shopu Bohatstvo-prírody.sk? Môžete tak urobiť na e-maile [email protected] alebo môžete vyplniť na stránkach e-shopu kontaktný formulár. Pre telefonické objednávanie sa obráťte na číslo 0948 337 401, ktoré je vám k dispozícii počas pracovných dní v čase medzi 8:00 - 15:00. 

Ako nakupovať ešte výhodnejšie?

Ako nakupovať na tomto e-shope ešte lacnejšie? Bohatstvo-prírody.sk garantuje jedny z najnižších cien na trhu.A k možnosti zvýhodneného nákupu patrí aj nákup cez Plnú Peňaženku, ktorá vám vráti až 10 % z ceny nákupu späť na váš účet. Zľavový kód si nezabudnite skopírovať a na stránku sa prekliknúť z Plnej Peňaženky.

Recenzie na Bohatstvo-prírody.sk

Množstvo recenzií na e-shop Bohatstvo-prírody.sk nájdete na portáli Heureka, kde tento obchod odporúča 96 % zákazníkov a v priemere si zaslúžil 4,8 hviezdičiek z 5.

 • Zákazník, pán Bakalar, udelil e-shopu 100 % kvôli rýchlemu dodaniu: Bolo to dodane tak rychlo az som bol prekvapeny amanzelka tiez”
 • Zákazníčka Aďa tu nakupovala prvýkrát a e-shopu udelila 90 %: Bola to moja prvá obiednavka som úplne spokojná. Aďa”
 • Aj pani Zuzana bola spokojná: Velmi rýchla dodávka a zároveň dobrá informovanosť o stave doručovania.”
 • Zákazníčka Bambuľka napísala takéto hodnotenie: Všetko mi došlo v poriadku, pekne zabalené, bez poškodenia.”
 • Pozitívne recenzie sa týkajú aj komunikácie: Veľmi pozitívne hodnotím komunikáciu.” - napísal overený zákazník.

Nevybrali ste si? Pozrite sa aj na e-shop Herbatica.sk, kde nakúpite prírodnú a tradične ruskú kozmetiku, e-shop BioNatural.sk vám tiež ponúkne BIO kozmetiku pre mužov, ženy aj deti. Nakupujte cez portál Plnej Peňaženky a získajte tak cashback z nákupu späť, stačí k tomu jednoduchý jeden preklik.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Kozmetika a parfumy

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.