2 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

Unizdrav.sk - zdravotnícke pomôcky a potreby

Najväčší online obchod so zdravotníckymi pomôckami na Slovensku. Zdravie je bezpochyby najväčšia ľudská hodnota. Keď sa zdravie naštrbí, nemáme na výber a musíme siahnuť po zdravotných pomôckach a prístrojoch. Tento obchod vám to všetko ponúka. Ako  bonus nájdete na stránke poradňu, v ktorej nájdete cenné informácie, ktoré vám dopomôžu k zdravému telu a psychike.

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 690 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o Unizdrav.sk

Z ponuky Unizdrav.sk si vyberú nielen lekári a ambulancie, ale aj všetci tí, ktorí majú záujem o domáce zdravotné prístroje od tlakomerov cez glukomery až po inhalátory. Nájdete tu aj všetky zdravotné pomôcky od klasických bandáží cez polohovateľné postele až po rôzne špeciálne pomôcky. Potrebujú vaše nohy zdravotnú obuv ? Aj to nájdete na stránke Unizdrav.sk.

Zdravotné pomôcky

Na výber máte z veľkého množstva produktov, ktoré garantujú pohodlie a funkčnosť. V tejto sekcii nájdete barly, bandáže, chodítka, invalidné vozíky, polohovacie postele, sedadlá, masážne pomôcky, náramky záchrany,pomôcky proti preležaninám, toaletné pomôcky, ale aj matrace a vankúše pre pohodlie, ktoré je v chorobe veľmi dôležité. 

Domáce lekárske prístroje

Dôležitými prístrojmi v každej domácnosti sú určite tlakomery. Tie tu nájdete spolu s glukomermi, inhalátormi, teplomermi, krokomermi, testermi, váhami a tukumermi. Pre lepšie ovzdušie tu nájdete čističe vzduchu a vody a tiež zvlhčovače vzduchu, ktoré vám pomôžu v prípade, že máte v domácnosti suchý vzduch. V období koronavírusu stúpla potreba merať si okysličenie krvi a tep, a preto aj na stánke Unizdravu nájdete oxymetre. V tejto súvislosti tu nájdete aj Covid-19 testy, dezinfekcie, teplomery, germicídne žiariče a kyslíkovú terapiu. 

Obuv a zdravotné pomôcky

Nohy nás nesú celý život, mali by sme im dopriať starostlivosť a dobrú obuv. Unizdrav sa postará o pohodlie vašich nôh a ponúka vám zdravotnú obuv, pančuchy, ortopedické vložky, korektory a chrániče prstov  a veľa iného. 

Pre lekárov a ambulancie 

V tejto sekcii nájdu lekári chirurgické pomôcky, obväzy a náplaste, prístroje pre prvú pomoc, ihly a striekačky, klystírovacie pomôcky, ale aj dôležité vaty a gázy. 

Ostatné, no stále dôležité doplnky

V tejto sekcii nájdete všetko, čím si zdravie posilníte. Čaje, kávy a nápoje, ale aj výživové doplnky a drogériu a kozmetiku. 

Všetko o nákupe na Unizdrav.sk 

Platba

Na výber máte tri možnosti platby ? 

  • Na dobierku. Zaplatíte pri preberaní balíka. Polatok za dobierku je 0,90 centov.
  • Platba kartou - Po dokončení objednávky budete presmerovaní do spracovateľskej banky, kde zrealizujete platbu pomocou Vašej karty. 
  • Bankový prevod - Tovar vám bude odoslaný po pripísaní úhrady na ich účet (zvyčajne do 2 pracovných dní). Informácie potrebné k úhrade Vám odošlú e-mailom.

Doprava

Dopravu máte pri nákupe nad 100 eur zadarmo. Využiť môžete tri druhy dopravy :

  • kuriér (pri nákupe do 100 eur zaplatíte dopravu 3,90)
  • Slovenská pošta - taktiež 3,90 za nákup do 100 eur
  • alebo si môžete vybrať osobný odber v Prešove alebo v Poprade, kde sídlia kamenné obchody. 

Reklamácie 

Reklamovať môžete tovar dvomi spôsobmi : 

a) v kamennom obchode 

b) písomnou vlastnoručne podpísanou reklamáciou prostredníctvom reklamačného formulára na adresu sídla Predávajúceho spolu s reklamovaným Tovarom a dokladom o kúpe Tovaru prostredníctvom bežného poštového balíka alebo prostredníctvom kuriéra.

Kontakt 

Kontaktovať Unizdrav môžete na telefónnom čísle : 0905 684 954 od 8:00 do 16:45 alebo na e-mailovej adrese [email protected]

Recenzie 

Obcod Unizdrav.sk odporúča až 97 % spokojných zákazníkov. Na výber predkladáme pár recenzií. 

veľmi príjemné jednanie, tovar bol doručený veľmi rýchlo a v poriadku

Mia napísala toto : “Rýchle dodanie,výborná komunikácia,spokojnost s tovarom.Odporúčam.”

Do tretice ešte vyjadrenie pani Eleny : “Ochota poradiť, expresné dodanie na druhý deň!!!, to som ešte nezažila u žiadnej spoločnosti! Skutočne jednajú v prospech zákazníka a neúčtujú žiadne ďalšie poplatky, ani poštovné, ani poplatok za platbu dobierkou.” 

Ako nakupovať ešte výhodnejšie ? 

Stačí, ak sa prekliknete zo stránky Plnej Peňaženky na stránku Unizdrav.sk a získate peniaze z nákupu späť. Koľko ? Ponúkame vám 2 % z nákupu späť, tak neváhajte a objavujte a objednávajte. 

Ak ste si nevybrali, skúste aj iné stránky, ktoré ponúka Plná Peňaženka. Napríklad : Pilulka.sk, Mojalekáreň.sk,  Dr.Max. 

 

Ponuka obchodu

  • Peniaze z nákupu späť
    2 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať