Tipa logo

Tipa.sk – elektronika a elektrotechnika

Tipa.sk je odborník na elektro a domácnosť s viac ako 30 ročnou tradíciou. Hľadáte kvalitnú bielu techniku? Ste na správnom mieste.

Viac o Tipa

Peniaze z nákupu späť

0,3 - 5 %

Tovar značky Geti

5 %

Tovar značiek Motoma, Uni-T a GOSAT

3,5 %

Energia, LED osvetlenie, Náradie, Auto-Moto, Kamery

2 %

Záhrada

2,5 %

Dom a záhrada

1,5 %

Biela technika, hračky

1 %

Audio, video, TV, SAT

0,5 %

Zľavnený tovar a tovar v akcii

0,3 %

Ostatné produkty

0,3 %

O Tipa

Česká firma Tipa je veľkoobchodný a maloobchodný predajca bielej techniky, batérií, akumulátorov, náradia a rôznych súčiastok, ktorý je na trhu už viac ako 30 rokov a zároveň je odborníkom na elektro, domov a všetko, čo je s tým spojené. Špecializuje sa na predaj audia, videa, satelitnej techniky, bielej techniky, tovaru určeného pre dom a záhradu, energetického tovaru akým sú batérie či akumulátory, náradie a všemožné ďalšie súčiastky. V širokej ponuke môžete nájsť tiež aj potreby pre vaše domáce zvieratká, hračky a ďalšiu výbavu či mnoho ďalších zaujímavých produktov. Pri objednávke nad 80 € automaticky získavate dopravu zadarmo.

 

Stavebnice, súčiastky a elektro

Nakuknite do rozmanitej ponuky e-shopu Tipa.sk a vyberajte z nasledujúcich kategórií:

  • Audio, video, SAT - vďaka prehľadnej ponuke e-shopu Tipa.sk sa v neustále rastúcom svete AV a SAT techniky nestratíte. Ponúka rozmanité spektrum príslušenstva k telefónom, fotoaparátom i televíziám, avšak tiež samotné mobily či televízne prijímače. Kvalitné hudobné zážitky si zase môžete dopriať kdekoľvek vďaka prenosným audio prehrávačom. Pozornosť si zaslúž tiež satelitná technika, ktorá do vášho domova pozve televízny signál i ďalšie video-služby.
  • Biela technika uľahčí prácu ako pri príprave jedál, tak pri upratovaní alebo osobnej hygiene. Ide o múdre vynálezy, ktoré každý deň uľahčujú nielen domáce práce, ale aj náš život. Dokážete si predstaviť skladovať mäso inde ako na chladnom mieste? Nie? Preto v ponuke tipa.sk nájdete nielen chladničky, ale aj mrazničky rôznych rozmerov, farieb a dizajnov. Nečakajte a uľahčite si život s bielou technikou od TIPA.
  • Dom a záhrada - vybavenie domácnosti alebo záhrady so všetkým čo potrebujete, je pre e-shop Tipa.sk hračka. Veľmi dobre si uvedomuje, že krása domova je tvorená nielen jeho interiérom, ale aj exteriérom. Obklopte sa vecami, ktoré vám urobia radosť, skrášlia váš dom alebo vás postrčia k vonkajším aktivitám. Dom a záhrada nie je len starosť, ale aj miesto, ktoré vo vás navodia radosť a pohodu. Pozrite sa na ponuku e-shopu tipa.sk a vyberte si, čím svoju domácnosť skrášlite.
  • Energia - v ponuke e-shopu Tipa.sk objavíte  batérie všetkých druhov a veľkostí vrátane tých špecializovaných (napríklad do načúvacích prístrojov) nájdete prehľadne zoradené a pripravené na cestu k vám. A v ponuke nájdete tiež veľké množstvo nabíjačiek, napájacích zdrojov aj solárne moduly.
  • Dielňa - pri práci s malými súčiastkami sa bude určite hodiť lupu s osvetlením. Vhodným darčekom pre mužov je kufor s náradím. Hodí sa nielen na práce do dielne, ale aj do domácnosti. Pre prácu na integrovaných obvodoch v e-shope nájdete lepidlá, tmely aj chemické prípravky s hydroxidom sodným, alebo chloridom železitým. Udržujte svoje pracovné pomôcky aj hodinky, okuliare a šperky v čistote s ultrazvukovou čističkou.
  • Súčiastky - Na Tipa.sk nájdete všetko od diód, integrovaných obvodov, poistiek a transformátorov až po optosúčiastky. Proti tepelnému opotrebeniu súčiastok potom ochránia chladiče aj ventilátory, praktické využitie nájde tiež celá rada poistiek. A v ponuke máme tiež všetky druhy plastového programu a krabičiek pre elektrické obvody a plošné spoje.

Tipa magazín

TIPA je odborník na elektro, domov a všetko, čo je s tým spojené. A vy môžete byť tiež, stačí pravidelne sledovať Tipa magazín. Dozviete sa napríklad ako vybrať správny parný čistič do domu aj dielne.

Ako nakupovať na Tipa

Doprava a platba

Pri objednávke nad 80 € máte dopravu zadarmo! Vybrať si môžete doručenie prostredníctvom nasledujúcich kuriérskych spoločností: DPD, WE|DO, DEPO kuriér, PACKETA a FOFR. Aktuálne informácie o cenách dopravy nájdete na stránkach e-shopu tipa.sk.

Výdajné miesta

E-shop Tipa.sk má v súčasnosti výdajné miesta v Českej republike. Ak ale bývate v blízkosti hraníc našich západných susedov alebo žijete v Česku, môžete navštíviť jednu z predajní TIPA napríklad v Brne, Prahe alebo Opave. V prípade, že si chcete objednať z českého e-shopu Tipa.eu, navštívte českú verziu Plnej Peňaženky a získajte za nákup cashback.

 

Nevybrali ste si? Navštívte aj ďalšie e-shopy zo sekcie Elektro. Do pozornosti dávame napríklad obľúbené  Okay elektro alebo Planeo s predajňami po celom Slovensku. 

 

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Elektro

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.