Svojtka.sk logo

Svojtka.sk - knihy pre deti

Milujete príbehy a čítanie a chcete túto vášeň predať aj svojim deťom? V nakladateľsve Svojtka&Co vyberiete tituly pre celú rodinu v slovenčine, češtine aj angličtine a podporujte lásku k čítaniu!

Viac o Svojtka.sk

Peniaze z nákupu späť

3,5 %

O Svojtka.sk

"Po vysokej škole Václav Svojtka vyučoval najskôr hru na gitaru, jeho žena Mirka bola trénerkou jazzgymnastiky. Neskôr nastúpil Václav do vydavateľstva Merkúr, kde ho zastihol aj rok 1989. Hranice sa otvorili a s tým aj šanca navštíviť najväčší veľtrh kníh vo Frankfurte, kde ho nadchli krásne obrazové publikácie všetkého druhu. Niečo také vo vtedajšom Československu neexistovalo, a tak sa ich skúsil presadiť do ponuky Merkúru. Lenže skostnatené vedenie takejto myšlienke nebolo vôbec naklonené. Preto sa rozhodol ísť na vlastnú päsť a v roku 1990 s kolegom Jánom Vašutom založili vydavateľstvo Svojtka a Vašut. Vydávali rad malých zošitových kuchárok, ktoré boli na pomery začiatku 90. rokov veľmi moderné."

 

Knihy pre deti z nakladateľstva Svojtka

Pre najmenších nájdete v ponuke leporelá s pohyblivými prvkami, napríklad obľúbené MiniPEDIE. Vedľa prvkov pohyblivých majú knihy aj prvky hmatové – rôzne povrchy, materiály, reliéfy a otvory, ktoré rozvíjajú jemnú motoriku detí. Pre deti v škôlke a v škole v nakladateľstve Svojtka pripravujú celý rad encyklopédií s otváracími okienkami. Obľúbenými témami sú zvieratká, dinosauri, vesmír, stroje a ľudské telo.

Naučné knihy pre staršie deti sa zameriavajú nelen na ich vzdelanie faktické, ale tiež sociálne a emočné. Na Svojtka.sk tak nájdete knihy o pokusochpočítačochpolitike financiách, rovnako ako o vzťahoch, bezpečnosti na internete a zdraví fyzickom aj psychickom. Množstvo pracovných zošitov pre deti a metodických príručok pre rodičov je podľa Marie Montessori. Ďalšia pedagogická rada na Svotka.sk je špeciálna prípava KUMON, ktorá je zameraná na predškolskú a školskú výučbu. Je založená na jednoduchom opakovanom precvičovaní, ktorým sa deťom zručnosti nenásilne uložia do pamäti. V neposlednom rade nakladateľstvo vydáva detskú beletriu, ktorá najviac pobaví čitateľov na prvom stupni základnej školy.

Nakladateľstvo Svojtka

Svojtka & Co. knihy pre dospelých

Knihy pre dospelých vynikajú kvalitnou grafickou úpravou, nájdete tak obrazové publikácie o cestovaní, ďalej knihy z kategórie hobby, ako je varenie, šitie, hra na hudobné nástroje. Sem patria aj známi sprievodcovia Lonely Planet.

Ako môžem v e-shope Svojtka.sk ušetriť?

Jednoducho s cashbackom Plnej Peňaženky a vďaka pravidelným zľavám a akciovým ponukám na e-shope Svojtka.sk.

 

Nevybrali ste si? Skúste aj ďalšie e-shopy s knižnou ponukou na Plnej Peňaženke. Za zmienku stojí populárny e-shop Panta Rhei s desiatkami predajní po celom Slovensku či e-shop overený zákazníkmi na cenovom porovnávači Gorila.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Online nákupné galérie

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.