3 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

Petissimo.sk - všetko pre domáce zvieratká

Petissimo to je obchod, ktorý prináša lásku pre všetky domáce zvieratká. Ide o medzinárodný internetový obchod, ktorý predáva kvalitné suché a mokré krmivá a odmeny, krmivo na diétnu výživu, doplnky stravy, vybavenia, hračky a výrobky pre starostlivosť o domáce zvieratá. V Európe ponúkajú tovar okrem Slovenska aj v ďalších 6 krajinách (Maďarsko, Nemecko, Rumunsko, Rakúsko, Chorvátsko, Slovinsko) krmivo a doplnky pre psy, mačky, hlodavce, vtáky a kone.

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 687 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o Petissimo.sk


Prečo si vybrať práve tento e-shop ? Nakúpite pre svojich miláčikov potravu a dopravu máte zdarma a stačí, ak nakúpite za 45 eur. Získali veľa ocenení a sú dlho na trhu. Ich prvý e-shop založili v roku 2006 v Maďarsku. Ponúkajú kvalitné suroviny a tiež služby, a poradenstvo. 

Čo všetko nájdete v e-shope Petissimo ? 

Všetko pre psíkov 

Štvornohý priateľ človeka ? Jednoznačne posteľ, či ? Asi nie, pretože posteľ vám nedá toľko lásky a pozornosti ako domáci miláčikovia - psy. Mať psa nie je jednoduché, starostlivosť je obtiažna a vyžaduje si to veľa času a trpezlivosti. Váš psík potrebuje kvalitnú stravu - suché krmivá, konzervy, niečo za odmenu, tiež doplnky výživy a liečivú stravu. Nezabúdajte aj na antiparazitiká. Kúpte svojim psom hračky, pohodlné pelechy a vankúše a tiež obojky. Výber je široký, takže nemajte strach, že si nebudete mať z čoho vybrať.

Pre mačičky

Aj mačka je dobrý priateľ človek. Ich nálady niekedy nechápeme, ale to je na mačkách to obdivuhodné. Sú samotárky, no občas sa rady hrajú, takže im doprajte hračky aj škrabadlá. Prechádzky so psom môžu byť niekedy otravné, no s mačkami to máte vybavené jednoducho a rýchlo. Stačí im kúpiť toaletu a podstielku. Pre mačky tu nájdete aj stravu - granule, konzervy a aj niečo za odmenu. 

Hlodavce

Pre vaše hlodavce, králika, myš, potkana, fretku, morča, škrečka, ježka a činičilu, tu nájdete všetko pre ich plnohodnotné chovanie. Krmivá, starostlivosť, odmeny, antiparazitiká a aj ďalšie.

Pre kone

Starostlivosť o kone je zrejme tá najťažšia starostlivosť o domáce zviera. Je to hlavne náročné na financie, no určite i na čas. O cenu sa nestrachujte. V tomto e-shope nakúpite krmivá, doplnky výživy, maškrty a všetko ďalšie na starostlivosť za výhodné ceny.

Pre vtáky 

Máte okrasné vtáčiky alebo holubov ? Pre obe tieto skupiny tu nájdete krmivá a všetko pre ich starostlivosť. Výbavu, doplnky a tiež aj pochutiny za odmenu.

Včely medonosné

Chov včiel nie je žiadna nová činnosť. Robili to už naši predkovia kedysi dávno. Je to ťažká práca, no máme z nej sladkú odmenu v podobe medu. Bez včiel by nebola zeleň - to už nie je pravda, pretože včely nie sú jediné opeľovače. Čmeliaky, muchy a motýle vedia tiež opeľovať kvety. Čo však nevedia, je výroba medu, túto prednosť majú len včely a preto si ich chránime a uctievame. Nezabudnite sa o ne dobre starať a zakúpte si všetko potrebné ku chovu včiel v tomto e-shope. 

Pre chovateľa

Chovatelia by sa mali tiež chrániť - pre covidom aj pred parazitmi. Nájdete tu antiparazitiká a ochranu proti Covid-19. Tričká a kľúčenky s peknými potlačami môžu byť tiež vaše, stačí si to objednať.

Ako nakupovať na Petissimo.sk ? 

Platba

Vyberte si pre vás vhodný spôsob platby: 

  • Online platba;
  • platba na dobierku - poplatok za dobierku je 1,50 €;
  • platba bankovým prevodom na účet e-shopu.

Doprava

Vybrať si môžete z týchto možností: 

  • Kuriérska spoločnosť - Vybrať si môžete z týchto: GLS, ReMax, UPS, Slovenská pošta .
  • Zásielkovňa - Balík vám doručia na výdajné miesto, ktoré si sami zvolíte. 

Reklamácia

Na niektoré výrobky máte záruku 2 roky. Ak by ste našli nejaké problémy s tovarom, môžete ho reklamovať. Napíšte mail alebo kontaktujte e-shop telefonicky. Kontakt nájdete o riadok nižšie.

Kontakt

Telefonický kontakt: +421(2)330-46929 v čase: Po-Pi: 8:30-17:00 alebo môžete napísať e-mail: [email protected] 

Ako nakupovať ešte výhodnejšie ? 

Plná Peňaženka má pre vás benefit v podobe cashbacku. Stačí, ak sa prekliknete zo stránky Plnej peňaženky na stránku Petissimo.sk a získate 3 % z nákupu späť. 

Nevybrali ste si ? Skúste si pozrieť aj iné stránky, ktoré ponúka Plná Peňaženka. Pet-market.sk, Zoohit.sk.

Ponuka obchodu

  • Peniaze z nákupu späť
    3 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať