2,5 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

MUSIC CITY - hudobné nástroje a audio

Music-city prináša umelcom široký výber hudobných nástrojov a audio. Vytvorte nezabudnuteľný zážitok s gitarou či slákmi!

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 704 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o MUSIC CITY

Všetko pre muzikantov

Music-city.cz je obchod špeciálne vytvorený pre milovníkov hudby a muzikantov, ktorí hľadajú kvalitné a overené značky za výhodné ceny. Obchod sa riadi najnovšími trendami, neustále sleduje trh, a aj preto je schopný zaručiť za ponúkané hudobné nástroje tú najnižšiu a najdostupnejšiu cenu. Okrem internetového predaja disponuje obchod aj kamennými predajňami, ktoré sa nachádajú v Brne a v Prahe. Obchod na trhu pôsobí už niekoľko rokov a jeho meno je zárukou kvality, prozákazníckeho prístupu a dobrých recenzií.

Kategórie

E-shop Muzic-city.cz ponúka široký sortiment hudobných nástrojov, medzi ktoré patria gitary, basgitary, bicie, klávesy, Dj’s pomôcky, klasické hudobné nástroje, ale aj pomôcky na nahrávanie či osvetlovacia technika. Obchod navyše disponuje aj bazárom, ktorý môžu využiť začiatočníci, deti, ale aj zberatelia hudobných nástrojov a hudobnej techniky či jednoducho tí, ktorí sa necítia na zaplatenie sumy za nový nástroj a uspokoja sa aj s nástrojom použitým, no zachovalým. V ponuke sú taktiež osobné audiosystémy a zvukové systémym ktoré sú dostupné napríklad aj v e-shope Kytary.sk.

Oplatí sa navštíviť predajňu

Už spomínané kamenné predajne sú vybavené viac ako 30 hudobnými súpravami, ktoré slúžia na okamžité vyskúšanie nástrojov a disponujú špeciálne odhlučnenými skúšobňami pre dokonalé vyskúšanie všetkého, čo si z ponuky vyberiete. Ak sa Vám bude nástroj pozdávať, nemusíte s kúpou váhať už ani sekundu a vyhnete sa situácii, že by ste si domov objednali niečo, čo nakoniec nebude podľa Vašich predstáv. Takto v obchode nenakúpite nič bez vyskúšania. K Vašim službám je profesionálne vyškolený a skúsený personál, ktorý Vám pri výbere veľmi rád pomôže, poradí a odovzdá všetky nazbierané skúsenosti.

Svetové značky

V ponuke e-shope a na kamenných prevádzkach sú dostupné stovky gitár svetových značiek ako napríklad Fender, Gibson, Schecter, Ibanez a mnoho iných. A to nie je všetko! Baví Vás skôr DJ-ing? Prejdite si ponuku mixážnych pultov! Za ponukou obchodu nezaostávajú ani vyššie spomenuté skúšobne, ktoré sú vybavené aparátmi od značiek ako napríklad Marshall, Mesa Boogie, VOX či Roland, ktoré Vám zaručia tie najlepšie možné podmienky pri vyskúšaní vybraného hudobného nástroja. Áno, presne tak, lepšie to už byť nemôže!

Doprava zdarma

Pri nákupe nad 199 EUR (3 000 Kč) máte dopravu úplne zadarmo na území Českej aj Slovenskej republiky. Pri nákupe nižšom, ako je hore uvedená suma, sa sadzobník za dopravu upravuje individuálne, pre lepší prehľad si ho môžete podrobnejšie pozrieť na tejto stránke.

Nákup aj na splátky

Obchod rozumie, že nie vždy musí byť finančná situácia práve ideálna, preto poskytuje aj možnosť nakupovania na splátky. Nákup na splátky je zabezpečovaný spoločnosťou Hellou bank by Cetelem a je dostupný pri nákupe nad 78 EUR (2 000 Kč). Výšku splátok si určujete sami a pred nečakanými udalosťami Vás ochráni výhodné poistenie. To znie celkom dobre, no nie? Viac informácií o splátkovom systéme obchodu Music-city.cz nájdete tu.

Nadštandardná záruka

Dvojročná záruka na zakúpený tovar by mala byť samozrejmosťou v každom obchode, e-shop Music-city.cz Vám však poskytne nadštandard, až 3 roky záruky. Pri zistení vád na akomkoľvek zakúpenom tovare do 3 dní Vám obchod výrobok vymení spôsobom kus za kus, prípadne Vám budú peniaze vrátené v plnej výške, ktorú ste za tovar zaplatili. V prípade ak do 30 dní od zakúpenia tovaru zistíte, že s ním nie ste spokojní, peniažky Vám budú taktiež vrátené. To na čom obchodu záleží najviac je spokojnosť svojich zákazníkov, teda Vás a aj preto sa pre ňu pokúša robiť maximum. Alternatívnym riešením k obchodu môže byť napríklad e-shop Muziker.com. Pozrite si aj jeho ponuku!

Ponuka obchodu

  • Peniaze z nákupu späť
    2,5 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať