6 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

Mindflow.cz - tablety pre sústredenie a duševnú pohodu

Chcete znížiť stres, lepšie spať, mať lepšiu náladu, a tak byť zdravší ? Dajte šancu kvalitným a testovaným produktom od Mindflow.cz. Ich produkty sú cenovo dostupné a kvalitné. 

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 684 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o Mindflow.cz

Keď chcel Gilgameš dlhý a nesmrteľný život, musel nájsť jednu rastlinu, keď ju našiel, stalo sa niečo a príbeh končí neštastne. Vy si však môžete dopriať dlhší a zdravý život s produktmi od Mindflow.cz a nezažijete zlý koniec. Čo hovorí o sebe e-shop ? - “Využívame vedu a tie najmodernejšie poznatky. Hľadáme v nej riešenie problémov. Pretvárame synergiu medzi zložkami v dokonalej kombinácie, ktoré pomôžu v zdraví stíhať tempo dnešnej doby.” 

Sústredenie, pamäť a energia v tabletách 

Mindflow Focus 2.0 - Najpredávanejší produkt. Okamžitá produktivita je v kapsule. Účinok má 3-5 hodín a pomôže vám pri lepšom sústredení.  Cena od (podľa množstva kapsúl v balení)  : 490 Kč (19 eur) 

Mindflow Advanced Mind - Dlhodobá podpora funkcií mozgu. Pomôže pri učení sa a zapamätávaní si.Cena od : 590 Kč (23 €)

Mindflow Focus Decaf- Okamžitá produktivita bez kofeínu. Podpora pre váš mozog. cena od : 490 Kč ( 19€)

Mindflow Drive - Okamžité nabudenie a bdelosť.Potlačí vašu únavu, keď potrebujete podávať výkon.  cena od : 490 Kč (19€)

Spánok a duševná pohoda

Mindflow Stress Free - Dobre vás naladí, takže znížite v tele stres a budete sa môcť venovať svojim hlavným cieľom funkčne a kvalitne. cena od : 690 Kč (27 €)

Mindflow Sleep - Túžite po lepšom spánku a krásnom prebúdzaní ? Chcete sa vyspať “do ružova” ? Dajte šancu kvalitným a testovaným produktom od Mindflow.cz. cena od : 590 Kč (23 €)

Mindflow Sleep Melatonín free - Prírodné skvalitnenie spánku a rýchle zaspávanie bez melotonínu.od 590 Kč (23 €)

Mindflow CBD + CBG oil -  Pomôže vám upokojiť sa a znížiť stres. Taktiež pomáha pri zaspávaní. Skvalitní vám spánok a pomôže so zaspávaním, ktoré pri strese a zhone môže byť nemožné. cena: od 1170 Kč (45 €) 

Zdravie a dlhovekosť

Mindflow Hangover - Svieže ráno bez “opice”. Tieto kapsule vám doplnia potrebné minerály, ktoré vám pomôžu lepšie prežiť deň po prehýrenej noci. 

Vitamíny a minerály pre zdravé telo i myseľ 

Mindflow Mind Magnézium je unikátna kombinácia 4 foriem horčíka a vitamínu D. Najkvalitnejšie tablety horčíka pre telo i myseľ. Účinne podporí myšlienkové procesy mozgu a kvalitu spánku, zlepší činnosť svalov pri nedostatku horčíka a vy podáte tie najlepšie výkony v práci sj pri športe. 

Maličkosti a balíčky 

Štuple do uší, maska na tvár alebo sprej pre dobrý spánok sú skvelí pomocníci pre dobrý spánok. Sú to maličkosti, ktoré vedia skvalitniť zaspávanie aj pri hluku či svetle. Vyskúšajte testovací balíček rôznych kapsúl alebo si vyberte rovno balíček pre vaše potreby. Na výber máte zo študentského, manažérskeho alebo home office balíčku

Blog na Mindflow.cz 

Nájdete tu články na rôzne témy. Kategórie nájdete na stránke.V sekcii blog nájdete témy ako: jedlo, alkohol, sebarozvoj, lifestyle, pohyb a zdravie a iné. Nájdete tu rady, ako bojovať s únavou. Čo sa stane, keď máte v tele málo horčíka ? Ktoré hormóny ovplyvňujú naše správanie ? Je to serotonín, oxytocín, endorfín a dopamín, ale v článku sa bližšie dozviete ich funkcie v tele. Obzvlášť dôležitým faktom pri ich blogu sú zdroje. Každý článok má na konci uvedené použité zdroje a to vypovedá o precíznosti a serióznosti tohto e-shopu. 

Všetko o nákupe na mindflow.cz

Platba

Tovar môžete zaplatiť:

 • Kreditnou kartou
 • Dobierkou, prevodom

Doprava 

Dopravu vám na Slovensku vám sprostredkuje:

 • Zásielkovňa. Stačí, ak si vyberiete miesto,  kde si chcete balík vyzdvihnúť. Zaplatíte 79 Kč (3,10 €),
 • Slovenská pošta za 119 Kč (4,70 €)
 • alebo vám bude balík doručený na adresu, rovnako za 119 Kč (4,70 €).

Vrátenie a reklamácia 

Pokiaľ nebudete s produktmi Mindflow spokojní, môžete vrátiť neodbalený tovar a dostanete späť 100% ceny.

 • Najprv vyplňte formulár, ktorý nájdete na stránke.
 •  Potom dopravte tovar na adresu e-shopu.
 • Odneste balíček na akúkoľvek podacie pobočku Zásielkovne a obsluhe povedzte kód 94788350. Obsluha sa už zvyšok postará a spätná doprava je v tomto prípade zdarma!
 • Alebo môžete zásielku dopraviť akýmkoľvek iným spôsobom na adresu BRAINIO sro, Podhorská 7, Jablonec nad Nisou, 466 01

Kontakt 

E-shop vám je k dispozícii  každý všedný deň (Po - Pi 08: 00-17: 00) na e-maile :   [email protected] alebo môžete napísať správu cez messenger. Na stránke si nájdete kontakt a cez link “messenger” vás prepojí na facebook, a tak môžete pohodlne napísať správu. 

Ako nakupovať ešte výhodnejšie ? 

Preklikávajte sa s nami. Stačí, ak sa prekliknete zo stránky Plnej Peňaženky na stránku obchodu Mindflow. Pri platení vám dáme darček v podobe peňazí z nákupu späť. S Plnou Peňaženkou získate 6 % späť

Ak ste si nevybrali, tak skúste navštíviť ďalšie e-shopy, ktoré majú podobný sortiment ako Mindflow.cz. PreZdravie.sk, Noenutrition.sk, Bohatstvo-prírody.sk.

 

Ponuka obchodu

 • Peniaze z nákupu späť
  6 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať