Mindflow.cz logo

Mindflow.cz - tablety na sústredenie

Bojujte so stresom a cíťte sa v pohode vďaka produktom od Mindflow.cz

Viac o Mindflow.cz

Obchod je momentálne nedostupný

Obchod je dočasne pozastavený.

Recenzie a články

O Mindflow.cz

To sú doplnky stravy vyrábané bez zbytočnej chémie a tak, aby vaše telo mohlo fungovať na maximum aj v tejto náročnej a uponáhľanej dobe. Vďaka produktom od spoločnosti Mindflow môžete teraz bojovať so stresom a únavou oveľa rýchlejšie a lepšie, ako tomu bolo doteraz. Doprajte svojmu telu oddych a voľnosť, ktorú si zaslúži.

Keď chcel Gilgameš dlhý a nesmrteľný život, musel nájsť jednu rastlinu, keď ju našiel, stalo sa niečo a príbeh končí neštastne. Vy si však môžete dopriať dlhší a zdravý život s produktmi od Mindflow.cz a nezažijete zlý koniec. Čo hovorí o sebe e-shop ? - “Využívame vedu a tie najmodernejšie poznatky. Hľadáme v nej riešenie problémov. Pretvárame synergiu medzi zložkami v dokonalej kombinácie, ktoré pomôžu v zdraví stíhať tempo dnešnej doby.” 

Sústredenie, pamäť a energia v tabletách 

Mindflow Focus 2.0 - Najpredávanejší produkt. Okamžitá produktivita je v kapsule. Účinok má 3-5 hodín a pomôže vám pri lepšom sústredení.  Cena od (podľa množstva kapsúl v balení)  : 490 Kč (19 eur) 

Mindflow Advanced Mind - Dlhodobá podpora funkcií mozgu. Pomôže pri učení sa a zapamätávaní si.Cena od : 590 Kč (23 €)

Mindflow Focus Decaf- Okamžitá produktivita bez kofeínu. Podpora pre váš mozog. cena od : 490 Kč ( 19€)

Mindflow Drive - Okamžité nabudenie a bdelosť.Potlačí vašu únavu, keď potrebujete podávať výkon.  cena od : 490 Kč (19€)

Spánok a duševná pohoda

Mindflow Stress Free - Dobre vás naladí, takže znížite v tele stres a budete sa môcť venovať svojim hlavným cieľom funkčne a kvalitne. cena od : 690 Kč (27 €)

Mindflow Sleep - Túžite po lepšom spánku a krásnom prebúdzaní ? Chcete sa vyspať “do ružova” ? Dajte šancu kvalitným a testovaným produktom od Mindflow.cz. cena od : 590 Kč (23 €)

Mindflow Sleep Melatonín free - Prírodné skvalitnenie spánku a rýchle zaspávanie bez melotonínu.od 590 Kč (23 €)

Mindflow CBD + CBG oil -  Pomôže vám upokojiť sa a znížiť stres. Taktiež pomáha pri zaspávaní. Skvalitní vám spánok a pomôže so zaspávaním, ktoré pri strese a zhone môže byť nemožné. cena: od 1170 Kč (45 €) 

Zdravie a dlhovekosť

Mindflow Hangover - Svieže ráno bez “opice”. Tieto kapsule vám doplnia potrebné minerály, ktoré vám pomôžu lepšie prežiť deň po prehýrenej noci. 

Vitamíny a minerály pre zdravé telo i myseľ 

Mindflow Mind Magnézium je unikátna kombinácia 4 foriem horčíka a vitamínu D. Najkvalitnejšie tablety horčíka pre telo i myseľ. Účinne podporí myšlienkové procesy mozgu a kvalitu spánku, zlepší činnosť svalov pri nedostatku horčíka a vy podáte tie najlepšie výkony v práci sj pri športe. 

Maličkosti a balíčky 

Štuple do uší, maska na tvár alebo sprej pre dobrý spánok sú skvelí pomocníci pre dobrý spánok. Sú to maličkosti, ktoré vedia skvalitniť zaspávanie aj pri hluku či svetle. Vyskúšajte testovací balíček rôznych kapsúl alebo si vyberte rovno balíček pre vaše potreby. Na výber máte zo študentského, manažérskeho alebo home office balíčku

Blog na Mindflow.cz 

Nájdete tu články na rôzne témy. Kategórie nájdete na stránke.V sekcii blog nájdete témy ako: jedlo, alkohol, sebarozvoj, lifestyle, pohyb a zdravie a iné. Nájdete tu rady, ako bojovať s únavou. Čo sa stane, keď máte v tele málo horčíka ? Ktoré hormóny ovplyvňujú naše správanie ? Je to serotonín, oxytocín, endorfín a dopamín, ale v článku sa bližšie dozviete ich funkcie v tele. Obzvlášť dôležitým faktom pri ich blogu sú zdroje. Každý článok má na konci uvedené použité zdroje a to vypovedá o precíznosti a serióznosti tohto e-shopu. 

Všetko o nákupe na mindflow.cz

Platba

Tovar môžete zaplatiť:

 • Kreditnou kartou
 • Dobierkou, prevodom

Doprava 

Dopravu vám na Slovensku vám sprostredkuje:

 • Zásielkovňa. Stačí, ak si vyberiete miesto,  kde si chcete balík vyzdvihnúť. Zaplatíte 79 Kč (3,10 €),
 • Slovenská pošta za 119 Kč (4,70 €)
 • alebo vám bude balík doručený na adresu, rovnako za 119 Kč (4,70 €).

Vrátenie a reklamácia 

Pokiaľ nebudete s produktmi Mindflow spokojní, môžete vrátiť neodbalený tovar a dostanete späť 100% ceny.

 • Najprv vyplňte formulár, ktorý nájdete na stránke.
 •  Potom dopravte tovar na adresu e-shopu.
 • Odneste balíček na akúkoľvek podacie pobočku Zásielkovne a obsluhe povedzte kód 94788350. Obsluha sa už zvyšok postará a spätná doprava je v tomto prípade zdarma!
 • Alebo môžete zásielku dopraviť akýmkoľvek iným spôsobom na adresu BRAINIO sro, Podhorská 7, Jablonec nad Nisou, 466 01

Kontakt 

E-shop vám je k dispozícii  každý všedný deň (Po - Pi 08: 00-17: 00) na e-maile :   [email protected] alebo môžete napísať správu cez messenger. Na stránke si nájdete kontakt a cez link “messenger” vás prepojí na facebook, a tak môžete pohodlne napísať správu. 

Ako nakupovať ešte výhodnejšie ? 

Preklikávajte sa s nami. Stačí, ak sa prekliknete zo stránky Plnej Peňaženky na stránku obchodu Mindflow. Pri platení vám dáme darček v podobe peňazí z nákupu späť. S Plnou Peňaženkou získate 6 % späť

Ak ste si nevybrali, tak skúste navštíviť ďalšie e-shopy, ktoré majú podobný sortiment ako Mindflow.cz. PreZdravie.sk, Noenutrition.sk, Bohatstvo-prírody.sk.

 

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Zdravie a jedlo

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 700.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.

Sme najväčší cashback portál na Slovensku

 • Celkom pripísané zákazníkom +7 mil. € pripísané zákazníkom
 • Počet registrovaných užívateľov 850 tis. registrovaných užívateľov
 • Počet obchodov v našom katalógu 719 obchodov v našom katalógu

3 za prvé tri nákupy

Začnite s nami šetriť a získajte bonus