MFP papier logo

MFPpapier.sk - kancelárske a školské potreby

Na MFPpapier.sk nakúpite nie len pomôcky do školy, ale na svoje si prídu aj milovníci dekorácií.

Viac o MFP papier

Peniaze z nákupu späť - nový zákazník

3,2 %

Recenzie a články

O MFP papier

Pomôcky nie len do školy či kancelárie, ale pohľadnice, blahoželania, detské hry, kalendáre, diáre a výzdoby na karnevaly. To všetko vám ponúka internetový e-shop MFPpapier.sk

Papierenská spoločnosť MFP papier je veľkoobchod, ktorý podniká od roku 1997. Svoje viac ako 20 ročné skúsenosti pretavuje do kvality ponúkaných produktov a do starostlivosti o zákazníka. Na e-shope spoločnosti MFP papier s.r.o. nájdete kalendáre, školské a kancelárske potreby, pohľadnice a veľa ďalšieho. Sklad majú v Přerove (ČR), odkiaľ expedujú tovar k zákazníkom a na Slovensku sídla v Liptovskom Hrádku. Pozrite sa podrobnejšie čo všetko nájdete v jednotlivých kategóriách e-shopu MFPpapier.sk:

 • Akcia - nakupujte výhodne v akciách a výpredajoch na e-shope MFPpapier.sk aj vy. Pozrite si akciový tovar, ktorý nájdete prehľadne zoradený v tejto samostatnej kategórii.
 • Dopredaj - aj v tejto kategórii nájdete zlacnený tovar, ktorý sa snaží MFP papier dopredať.
 • Novinky - sledujte čo je nové na e-shope MFPpapier.sk v tejto kategórii. Nakupujte papierenské potreby práve tu.
 • Pohľadnice - posielate aj vy pozdravy a pohľadnice svojim známym? MFP papier ponúka pohľadnice detské, Vianočné, srdečné, Veľkonočné a s mnohými ďalšími motívmi.
 • Blahoželania do obálok - blahoželaním môžete váš darček aspoň trochu zosobniť. Či už chcete poslať blahoželanie dieťaťu, mladomanželom k ich svadbe, k výročiu svadby či k narodeninám, na MFP papier si z ponúkaných blahoželaní určite vyberiete.
 • Obálky na peniaze - keď neviete prísť na vhodný darček pre oslávenca, darujte mu peniaze. Tým nikdy nič nepokazíte. Vtipné a originálne obálky na hotovosť nájdete práve tu.
 • Darčekový baliaci materiál - existujú medzi nami typy ľudí, ktorí darčeky milujú. Často si dajú záležať aj na jeho obale, nielen na obsahu darčeku. Ak patríte medzi týchto ľudí aj vy alebo máte vo svojom okolí niekoho s podobnou vášňou pre darčeky, navštívte túto kategóriu produktov. MFP papier v nej ponúka nielen baliaci papier, ale aj darčekové škatule a boxy, darčekové vrecúška a tašky, tiež menovky na darčeky a stuhy na previazanie. 
 • Hobby a kreatívne potreby - spoločnosť MFP papier s.r.o. ponúka aj kriedy, modelovacie hmoty, farby na sklo a papier, samolepky, pečiatky, nástenné a okenné dekorácie, proste všetko pre rozvoj vašej kreativity.
 • Detské hry - potešte nákupom na MFPpappier.sk aj vaše ratolesti. Kúpte im hru, ktorá ich nielen poteší, ale vo väčšine prípadov sa z nej môžu aj niečo naučiť. Kúpte im vystrihovačku, vďaka ktorej sa budú učiť jemnej motorike, puzzle, ktoré roztočí ich mozgové závity či omaľovánku na podporu kreativity. Nájdete tu aj pokladičky a šperkovnice či stolné hry, ktoré sa s deťmi môže hrať celá rodina.
 • Párty a karneval - chystáte narodeninový párty či karneval? Určite pri prípravách myslíte aj na výzdobu, ktorá dá celej akcii iný nádych. MFP papier ponúka v tejto kategórii balóny, lampióny, obrúsky, spreje na vlasy, konfety, farby na tvár, masky, sviečky atď.
 • Kancelárske potreby - či už ste podnikateľ alebo nie, kancelárske potreby určite využije každý. Nájdete tu kalkulačky, lepidlá, nožnice a nože, zošívačky a dierovačky, lepiace pásky, zložky a veľa ďalšieho.
 • Kalendáre a diáre - veľa ľudí používa namiesto papierových kalendárov a diárov mobilné aplikácie, no stále tu zostáva aj veľká skupina ľudí, ktorí na papierovú klasiku nedajú dopustiť. MFP papier ponúka stolové aj nástenné kalendáre a široký výber diárov.
 • Papier - aj v dnešnej elektronickej modernej dobe občas potrebujeme niečo napísať na papier. Či už ide o zoznam na nákup, kreslenie detí a vnúčat alebo si chceme stále viesť svoje poznámky v klasickej podobe, na MFPpapier.sk nájdete nielen kancelársky papier, ale aj listové papiere, obálky, kresliaci kartón a iné.
 • Písacie potreby - určite poznáte ten pocit, keď potrebujete nájsť rýchlo pero a keď už ho konečne nájdete, tak zistíte, že nepíše. Urobte si zásobu písacích potrieb z e-shopu MFPpapier.sk a veríme, že tým ušetríte nielen čas, ale aj vaše nervy.
 • Školské potreby - asi každý rodič, ktorý už niekedy svoje dieťa vyprevádzal do školy vie, že nákup školských potrieb nie je žiadna zábava. Zbavte sa nekonečného chodenia po obchodoch a nakúpte školské potreby za pár minút online na e-shope MFPpapier.sk
 • Sezónny tovar - v kategórii sezónneho tovaru nájdete veľkonočný či vianočný sortiment a výbavu do školy.
 • Licenčný tovar - v tejto kategórii môžete kúpiť najmä pre deti školské potreby ako peračníky či púzdra s postavičkami Disney, s motívom hier či futbalových družstiev.
 • Ostatný tovar - predošlé kategórie netvoria všetok ponúkaný tovar e-shopu MFPpapier.sk. Pozrite sa, čo ďalšie vám toto papierníctvo ponúka.

Všetko o nákupe na MFPpapier.sk

Platba

Ak ste sa rozhodli nakupovať online kancelárske potreby alebo iný ponúkaný tovar, pozrite sa, aké spôsoby platby vám e-shop MFPpapier.sk ponúka:

 • bezhotovostný prevod - platiť môžete prevodom na účet spoločnosti MFP papier s.r.o.,
 • online platba kartou - po vytvorení objednávky budete automaticky presmerovaní na platobnú bránu,
 • dobierka - platiť môžete aj pri preberaní tovaru na výdajnom mieste Zásielkovne. 

Doprava

Nakupujte online papierenské potreby na MFPpapier.sk a nechajte si vašu objednávku doručiť priamo k vám domov alebo na výdajné miesto. Táto spoločnosť vám ponúka 2 možnosti dopravy:

 • prepravná spoločnosť PPL - kuriér tejto spoločnosti vám doručí balík na vami uvedenú adresu za poplatok 5,50 €,
 • Zásielkovňa - vašu objednávku si môžete nechať doručiť aj na výdajné miesto Zásielkovne, kde si balík vyzdvihnete osobne. Za dopravu týmto spôsobom zaplatíte 3,48 €.

Kamenné predajne MFPpapier

Ak vás zaujala ponuka e-shopu MFPpapier.sk, tak môžete navštíviť aj kamenné predajne tejto spoločnosti. MFP papiernictvo nájdete v každom kraji Slovenska. Ich zoznam spolu s presnými adresami a kontaktmi nájdete na webe e-shopu. MFP papiernictvo má predajňu napríklad v Brezne, Banskej Bystrici, v Nitre, Žiline, v Bratislave, v Košiciach, v Nových Zámkoch a vo veľa ďalších mestách.

Kontakt

Spoločnosť MFP papier s.r.o. má sídlo na Slovensku v Liptovskom Hrádku. Práve na adresu MFP papier s.r.o., Celiny 866, 033 01 Liptovský Hrádok môžete posielať aj korešpondenciu. Ak máte otázku, obrátiť sa na pracovníkov môžete na čísle +421 914 512 008 alebo písomne na [email protected]. Neváhajte sa opýtať na čokoľvek, pracovníci vám ochotne poradia a pomôžu s výberom.

Ako nakupovať ešte výhodnejšie?

Okrem akciového a výpredajového tovaru máme pre vás ešte jednu lákavú ponuku, ako na online nákupoch na MFPpapier.sk môžete ušetriť. My vám ponúkame cashback v hodnote 3,15 % ceny vášho nákupu. Stačí ak sa zaregistrujete na Plnej Peňaženke a na stránky MFPpapier.sk sa dostanete cez náš preklik “Nakúpiť s cashbackom”. Takýmto spôsobom môžete nakupovať na všetkých e-shopoch na Plnej Peňaženke.

Recenzie

Aké majú skúsenosti zákazníci s nákupom na MFPpapier.sk? To si prečítate v recenziách, ktoré nájdete napríklad na Heuréke, kde tento e-shop odporúča 100 % zákazníkov.

 • Maximálne spokojná s nákupom na MFPpapier.sk je pani Ketrin, ktorá napísala takúto recenziu: dobrý výber, expresné doručenie.”
 • Edvin oceňuje najmä to, že na MFPpapier.sk našla tovar, ktorý inde nenašla: Ponúka tovar ktorý iný neponúkajú . Promtné jednanie,a výsledok telefonátu oznámení spätným volaním .”
 • Stručne, no výstižne ohodnotil kladné stránky e-shopu aj zákazník Maťo: Výber tovaru, Jednoduché nakupovanie, Tovar odovzdávajú kurierovi hneď v deň objednávky”
 • Zákazníčka Mia tu nakupovala prvýkrát, s e-shopom bola spokojná a tak ho odporúča ďalej: Bol to môj prvý nákup. Tovar, ktorý som si objednala, bol skladom. Dostala som informáciu o expedovaní a bol doručený v poriadku.”

Nevybrali ste si? Aby ste nezmeškali možnosť nakupovať s cashbackom od Plnej Peňaženky, máme pre vás v ponuke ďalšie e-shopy s podobným sortimentom. Kalendáre, diáre, zápisníky a hry nájdete aj v online kníhkupectve PantaRhei. Kostýmy a výzdobu na vašu párty môžete nakupovať s cashbackom 3 % na Heliumking.sk.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Šport, hobby a zábava

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.