MedPharma.sk logo

MedPharma.sk - prírodné prípravky a kozmetika

Podporu zdravia možno zabezpečiť aj prírodnými prípravkami od MedPharma.sk

Viac o MedPharma.sk

Peniaze z nákupu späť

4 %

O MedPharma.sk

Na Medpharma.sk sa prevažne venujú ľudskému zdraviu, ktoré možno docieliť aj za pomoci bylinných prípravkov, ale aj prírodnej kozmetiky. Ak vás trápia ženské, či mužské problémy, problémy s pletou alebo hľadáte len zdravé doplnky stravy v podobe vitamínov, e-shop Medpharma.sk je ten pravý pre vás.

Venujú sa predovšetkým podpore ľudského zdravia a podpore imunity a predaju stravy, kozmetických prípravkov, zdravotníckych prostriedkov, ale aj produktov pre deti. Kladú dôraz na vysokú a preukázanú kvalitu, aby ste pod značkou MedPharma našli vždy len to najlepšie.

Doplnky

Nedarí sa vám dopĺňať dostatočné množstvo vitamínov pri zdravom životnom štýle ? Dávajte však pozor, vitamíny vám nenahradia vyváženú stravu. V prípade, že si nedokážete vykryť stravov potrebné množstvo vitamínov, siahnite po doplnkoch.Vyskúšajte doplnky výživy MedPharma. Pri ich výrobe dbáme na prvotriednu kvalitu.

Oddych a niekedy otrava ? 

Hovoríme o slnku a hmyze. V malom množstve majú osoh, no niekedy nás vedia dobre potrápiť. Pred slnkom aj na dovolenke  sa treba chrániť UV ochranou a pred hmyzom repelentami. Ak sa nám nepodarí ochrana, nastúpi ošetrenie. Dajte si na spálenú pokožku chladivý krém a na bodnutia hmyzom octanovú masť alebo tea tree olej.Tea tree olej pomáha aj na vyrážky a iné kožné defekty, je to teda všestranná pomoc. 

Sekcia - Trápi ma 

Všetky bolesti a problémy vyriešite nákupom potrebných liekov. Mužské problémy, ženské problémy, problémy s pleťou a pokožkou, problémy s imunitou, srdcom, trávením a aj všetky ostatné problémy vyriešite bezproblémovo a v pokoji doma v tejto sekcii. 

Matka a dieťa 

Matka a dieťa… a aj otec, samozrejme. Obaja sa starajú s láskou o bábätko a s liekmi od MedPharma mu doprajú dôležitú starostlivosť. Prsné vložky, ovulačný test, intímna starostlivosť, kyselina listová sú pomocníci pre budúcu alebo súčasnú mamičku.

Zdravotnícke pomôcky

Nájdete tu náplaste rôzneho charakteru, či už vodoodolné alebo na kurie oká. Taktiež v tejto kategórii narazíte na tehotenské a ovulačné testy, ktoré si diskétne zakúpite na e-shope.

Ako nakupovať na MedPharma.sk ? 

Platba 

Platiť môžete týmito spôsobmi :

  • bezhotovostne platobnou kartou;
  • na dobierku u kuriéra.

Doprava 

Na výber máte niekoľko možností dopravy:

  • GLS zásielková služba - dodanie na vami určenú adresu v rámci SR - Dobierka.Cena poštovného a balného sú 4 €, pretože dobierku máte zdarma.
  • GLS zásielková služba - dodanie na Vami určenú adresu v rámci SR - Platba kartou, online platba (ComGate)Cena poštovného a balného sú 4 €.

Poštovné a balné máte zadarmo pri objednávke nad 20 eur!

Vrátenie 

Nerozbalený a nepoužitý tovar môžete vrátiť do 14 dní na vlastné náklady. 

Kontakt 

V prípade, že máte otázky, môžete e-shop kontaktovať na telefónnom čísle +421 34/774 12 24 alebo im môžete napísať e-mail: [email protected]

Recenzie 

Až 100 % spokojných zákazníkov ohodnotilo e-shop MedPahrma.sk a dalo mu plný počet v recenziách. Tu sú niektoré z nich : 

“Z vlastnej, dlhoročnej skúsennosti iba teda odporúčam. Ako aj z hľadiska výberu výrobkov, tak aj aj z množstva zľiav.“

“Tovar prišiel načas a veľká ochota od pani Mgr. Miklosovej.Vrelo odporúčam.“

“Veľmi ochotne mi vybavili 2 objednávky spolu a ich platbu. Doručenie tovaru bolo rýchle. Ďakujem.Vyhovuje mi výber produktov a taktiež ich cena.“

Ako nakupovať ešte výhodnejšie ?

Stačí sa preklikávať z Plnej Peňaženky a ušetríte. Prekliknite sa zo stránky Plnej Peňaženky na stránku MedPharma.sk a pri objednávke získate až x_chasback_x z nákupu späť.

Nevybrali ste si ? Skúste sa pozrieť aj na iné obhody, ktoré ponúkajú zdravotnícke pomôcky, lieky a doplnky stravy. Prezdravie.sk, Neonutrition.sk, Bohatstvo-prirody.sk.


 

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Zdravie a jedlo

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.