Mediashop.sk logo

Mediashop.sk - doprava zadarmo na všetko

Vyberiete si tu všetko do domácnosti aj do záhrady.

Viac o Mediashop.sk

Obchod je momentálne nedostupný

E-shop aktuálne cashback neponúka. Pracujeme na opätovnom spustení.

O Mediashop.sk

Od kuchyne, cez dielňu, až po záhradu. Ich prvotriednu kvalitu zaručuje prísny systém kontroly kvality, ktorý zahrňuje odborný a starostlivý výber produktov a ich dôkladné testovanie.

MediaShop.sk - e-shop originálnych produktov známych z televízie

MediaShop predáva svoje produkty najmä formou televíznej reklamy. Nakupovať v tejto nákupnej galérii však môžete aj online na e-shope MediaShop.sk. Nájdete tu široké spektrum produktov do kuchyne, záhrady, do dielne a ďalších častí vašej domácnosti. Nakupovať výhodnejšie môžete vo výpredajoch a vďaka Plnej Peňaženke dostanete cashback z nákupu späť v hodnote 7,5 % ceny vášho nákupu. Pozrite sa, čo všetko vám táto online nákupná galéria ponúka:

  • Autokozmetika - čo sa týka starostlivosti auta, tá je doménou najmä mužov. Asi každý ho chce mať tip top vyšperkované, k čomu patrí aj jeho čistota. Produkty na čistenie interiéru aj exteriéru auta, takisto na leštenie jeho skiel, vám ponúka MediaShop.sk. Máte na aute škrabance? Aj s tým vám pomôžu produkty ponúkané na tomto e-shope. 
  • Domácnosť - množstvo vychytávok do vašej domácnosti, či záhrady nájdete na MediaShop.sk. Nakúpiť si tu môžete napríklad filtre vzduchu, klimatizáciu a osviežovače vzduchu Livington Artic Air, kvalitné multifunkčné mopy, sušiaky na bielizeň, deky atď. Do záhrady ponúka MediaShop napríklad kosačky trávy, hadice na polievanie trávniku, svetlá na výzdobu domu a veľa ďalšieho. Akúkoľvek hospodyňku poteší určite aj najmenší šijací stroj Starlyf Fast Sew, ktorý MediaShop ponúka tiež.
  • Kuchyňa - nielen milovníkov varenia a pečenia poteší ponuka e-shopu MediaShop.sk. V tejto kategórii totiž nájdete rôznych pomocníkov do každej kuchyne. Konkrétne ponúka MediaShop grily, ktoré oceníte najmä v lete, ale veľký výber grilov vhodných na používanie v interiéri tu nájdete tiež. MediaShop ponúka aj veľký výber nožov, panvíc, mixérov, hrncov a veľa ďalšieho.
  • Voľný čas a fitness - akým spôsobom trávite váš voľný čas vy? Je to šport, prechádzky v prírode a radi trávite čas na záhrade? Ak áno, pozrite sa do tejto kategórie plnej nápadov na trávenie vášho času vonku. Ak ste fanúšikom cvičenia alebo vidíte, že by sa vám zišlo nejaké to kilo schudnúť, v tejto kategórii k tomu nájdete potrebné stroje. MediaShop preslávil vibro shaper a známy je aj prístroj vibro legs na chudnutie nôh.
  • Krása - holiace strojčeky, výživové doplnky, zoštíhľujúce pásy, čističe uší a zubov, to je príklad produktov, ktoré ponúka MediaShop v tejto kategórii. To však nie je všetko, preto ak sa chcete skrášliť alebo podporiť svoje zdravie, nakupujte práve tu.
  • Výpredaj - lacnejšie a výhodnejšie nákupy, to sú výpredaje na MediaShop.sk. Pozrite sa čo tu tento e-shop ponúka, svoju ponuku zľavnených produktov priebežne dopĺňajú a obmieňajú.

Všetko o nákupe na MediaShop.sk

Platba

Ako je to s platbou na e-shope MediaShop.sk? V súčasnosti ponúka tento e-shop platbu na dobierku, teda pri preberaní tovaru. Ďalšie možnosti platby e-shop pripravuje.

Doprava

E-shop MediaShop.sk ponúka dopravu zadarmo pri nákupe nad 55 €. Cena dopravy sa inak odvíja od hmotnosti vašej objednávky:

  • pri hmotnosti od 0,1 - 1,5 kg je dopravné 7,99 €,
  • pri hmotnosti od 1,6 - 10 kg je dopravné 9,99 €,
  • pri hmotnosti od 10,1 - 40 kg je dopravné 14,99 €.

Vrátenie tovaru

Ak vám tovar zakúpený na MediaShop.sk nevyhovuje, môžete ho do 14 dní vrátiť bez udania dôvodu. K tomu je potrebné vyplniť a odoslať formulár na odstúpenie od zmluvy, ktorý nájdete v obchodných podmienkach e-shopu a nepoškodený tovar na adresu spoločnosti. Najneskôr do 14 dní od doručenia tovaru na adresu spoločnosti vám budú vrátené peniaze.

Reklamácia tovaru

Na uplatnenie reklamácie máte 24 mesiacov od nákupu na MediaShop.sk. Reklamáciu je potrebné oznámiť čo najskôr. Oznámenie spolu s fotokópiou faktúry a reklamovaným tovarom je nutné poslať na adresu predávajúceho Mediashop GmbH, Post Box 17, 930 07 Medveďov, Slovenská republika. Najneskôr do 30 dní bude vaša požiadavka vybavená.

Kontakt

Sídlo spoločnosti MediaShop GmbH sa nachádza v Rakúsku. Na Slovensku však nájdete kamennú predajňu v Dunajskej Strede, ktorú nájdete v OC - TESCO Galeria. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom ponuky e-shopu MediaShop.sk sa môžete obrátiť na zákaznícky servis buď telefonicky alebo písomne. Číslo pre telefonický kontakt je 02 20 990 800 a písomne sa s e-shopom spojíte cez e-mail [email protected].

Ako nakupovať na MediaShop.sk ešte výhodnejšie?

Výhodné a lacné nákupy, to znie ako raj na zemi. A skvelé na tom je, že takto môžete nakupovať aj vy. Plná Peňaženka vám vráti až 7,5 % z ceny vášho nákupu na MediaShop.sk. Stačí sa zaregistrovať na Plnej Peňaženke a na stránky e-shopu sa prekliknúť cez nás. Nakupujte týmto spôsobom a cashback získate aj na ďalších, viac ako 520 e-shopoch, ktoré nájdete na Plnej Peňaženke.

Nevybrali ste si? Podobnou nákupnou galériou, v ktorej môžete nakupovať s cashbackom od Plnej Peňaženky, je TopShop.sk, kde získate 2,5 % ceny vášho nákupu späť. Nakupovať s cashbackom v hodnote až 5 % môžete aj na AliExpress.com, kde nájdete naozaj všetko. V kategórii “Online nákupné galérie” nájdete aj ďalšie e-shopy, kde získate cashback z nákupu späť.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Domácnosť

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.