Jemezdravo.eu logo

JemeZdravo.eu - kuchárky so zdravými receptami

Naučte sa pripravovať svoje jedlo rýchlo, jednoducho a hlavne zdravo. Dajte si záležať na svojom zdraví s kuchárkami od Jemezdravo.eu

Viac o Jemezdravo.eu

Peniaze z nákupu späť

2,5 %

O Jemezdravo.eu

Každý by sa chcel zdravo stravovať, no nie všetci vedia aj zdravo variť. Inšpiráciu na potraviny, recepty a aj samotné kuchárky, podľa ktorých sa naučíte variť a jesť zdravo, nájdete na Jemezdravo.eu

E-shop neuprednostňuje konkrétne typy stravovania ani sa nešpecializuje na recepty pre ľudí s určitými alergiami, ale snaží sa, aby každý, kto chce zmeniť svoj životný štýl alebo si už osvojil zdravý životný štýl, našiel presne to, čo potrebuje. Kuchárske knihy a recepty od Jemezdravo.eu nemusia byť len vaším snom, ale aj krásnou realitou. 

Čo nájdete na Jemezdravo.eu ? 

Zdravé recepty, ktoré si môžete vyskúšať. Sú jednoduché, plné nutričných hodnôt, zdravé a čo je hlavné, sú chutné. Nenechajte sa dlho prehovárať slovami a rovno si pozrite video, kde vám o sebe e-shop povie všetko podstatné. Určite vás nadchne spôsob, akým na trhu prerazili. 

 

Kuchárske knihy ? Áno, dnes už s rôznymi zaujímavými a špeciálnymi receptami, ktoré vás ohromia svojimi farbami, netradičnosťou, ale aj tradičnými chuťami. Pečenie a varenie bude pre vás hračka! 

Ako nakupovať na Jemezdravo.eu ? 

Platba

  •  Platba kartou - Po dokončení objednávky vás presmeruje na platobnú bránu Comgate. Tam zadáte údaje o platobnej karte a bezpečne zaplatíte za svoju objednávku. Tento spôsob je bezplatný.
  • Platba štandardným bankovým prevodom - Po dokončení objednávky vám e-mailom pošlú platobné údaje - sumu, variabilný symbol a číslo nášho účtu. Hneď ako platba príde na náš účet, balík odošlú.
  • Platba na dobierku - Za objednávku zaplatíte, keď vám prepravca doručí balík. Platiť môžete v hotovosti alebo kartou.

Doprava

Dva spôsoby dopravy sú vám k dispozícii: 

  • Zásielkovňa - balík vám uložia na výdajnom mieste
  • Doručenie na adresu.

Reklamácia

Tovar, s ktorým nebudete spokojný, môžete vrátiť do 30 dní odo dňa kúpy. Na reklamáciu máte tradičných 24 mesiacov. V prípade, že máte otázky, kontaktujte online chat, ktorý nájdete nižšie v skecii: kontakt. 

Kontakt

Kontaktujte e-shop pomocou online formulára. Milí personál vám odpíše do 24 hodín! Tak teda, pýtajte sa na čokoľvek.

Ako nakupovať ešte výhodnejšie ?

S Plnou Peňaženkou je to jednoduché. Prekliknite sa zo stránky Plnej Peňaženky na stránku Jemezdravo.eu a získajte 2,5 % z nákupu spät.

Nevybrali ste si ? Navštívte ďalšie stránky, ktoré ponúka Plná Peňaženka. Napríklad: Naureus.sk, Pilulka.sk, PreZdravie.sk. Tieto obchody vám ponúkajú len zdravie, dobré a kvalitné výrobky a čistú radosť z pekného a energického života. 

 

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Domácnosť

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.