GSKlub.sk logo

GSKlub.sk - klub pre všetkých

GSKlub je jedným z najväčších e-shopov výživových doplnkov na slovenskon trhu a oficiálnym e-shopom farmaceutickej spoločnosti Green-Swan Pharmaceuticals. 

Viac o GSKlub.sk

Peniaze z nákupu späť

až 2 %

Prvý nákup

2 %

Opakovaný nákup

1 %

O GSKlub.sk

GS Klub je stredoeurópska spoločnosť zameraná na vývoj a výrobu liekov, zdravotníckych pomôcok a výživových doplnkov, ktoré pomáhajú žiť zdravší život. Spoločnosť vznikla v roku 1997 vo Veľkej Británii a z nej následne svoje sídlo presunula do Prahy. Medzi najobľúbenejšie a najodporúčanejšie prípravky zo širokého portfólia patria GS Condro®, GS Merilin  alebo GS Mamavit. Ako uvádza MUDr. Karel Metyš, MBA: „Ako farmaceutická spoločnosť dbáme na najvyššiu kvalitu našich výrobkov. Prípravky GS preto obsahujú vyvážené a overené množstvo aktívnych zložiek v najvyššej farmaceutickej kvalite. Všetky naše prípravky zakúpite v lekárňach, lebo sme presvedčení, že jedine kvalifikovaný personál je schopný poskytnúť odbornú radu v oblasti zdravia a správne pomôcť pri výbere najvhodnejšieho prípravku.“

 

GS Condro® Diamant a ďalšie výživové doplnky

GS Klub vďaka dlhoročným skúsenostiam a vývoju ponúka výživové doplnky špičkovej farmaceutickej kvality a využíva tie najkvalitnejšie ingrediencie a inšpiruje sa prírodou. Navyše je GS Klub.sk oficiálny e-shop spoločnosti Green-Swan Pharmaceuticals predávajúci produkty značiek GS a Cemio Switzerland. V e-shope môžete vyberať z nasledujúcich kategórií:

  • Kĺby napríklad s ponukou vyhľadávaného a obľúbeného Cemio Kamzík ® kolagén, GS Condro® DIAMANT či bylinných mastí. 
  • Imunita  s ponukou multivitamínov, vitamínu D3, zinku a ďalších výživových doplnkov a vitamínov na podporu imunity.
  • Prostata s ponukou originálneho švajčiarskeho prípravku novej generácie pre podporu zdravia prostaty, posilnenie potencie a vitality Cemio RED3®.
  • Chrbtica s ponukou značky Cemio AU!BLOCK pri bolesti chrbtice (vertebrogénny syndróm), pri útlaku nervov v zápästí (syndróm karpálneho tunela), pri mravčení, brnení končatín a poruchách citlivosti (periférna neuropatia, vrátane diabetickej).
  • Klimaktérium s ponukou výživových doplnkov na udržanie správnej hladiny hormónov v tele.
  • Tehotenstvo s ponukou ovulačných testov, výživových doplnkov s vysokým obsahom kyseliny listovej, jódu, horčíka, zinku a ďalších dôležitých látok a tehotenských testov.
  • Koenzým Q10 s ponukou 2 variantov: koenzým Q10 30 mg a koenzým Q10 60 mg. Navyše sú koenzýmy z GS Klub obohatené o biotín, ktorý prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu a činnosti nervovej sústavy.
  • Spánok a upokojenie s ponukou výživových doplnkov založených na prírodných ingredienciách, ktoré skutočne fungujú.
  • Pamäť a srdce s ponukou výživových doplnkov s ginkgo biloba, ktoré podporujú pamäť, sústredenie, činnosť kardiovaskulárneho systému a prekrvenie mozgu aj končatín a vitamínov a minerálov na podporu činnosti srdca.
  • Teplomery, tlakomery a ďalšie.

GS Klub - kvalitné výživové doplnky, vitamíny a minerály

GS Magazín

E-shop Gsklub.sk vám prináša okrem širokej ponuky výživových doplnkov, vitamínov a minerálov tiež GS Magazín so zaujímavými informáciami, radami a tipmi na štart a udržanie zdravého životného štýlu. Na stránke GS Magazínu si jednoducho vyberiete kategóriu článkov, ktorá vás zaujíma alebo môžete prehliadať v desiatkach článkov bez filtrovania. 

Doprava a platba na GSKlub.sk

Možnosti dopravy

Slovenská pošta – Expres kuriér
V deň expedície Vám bude prepravcom zaslaná informácia o doručení balíka. Výhodou je doručenie priamo do Vašich rúk, nasledujúci pracovný deň po podaní. V prípade neúspešného doručenia je balík uložený na Vašej pošte, kde čaká na vyzdvihnutie 18 dní. Platba je možná len v hotovosti pri prevzatí.
* doprava zdarma pri nákupe nad 29 €
0 – 3,90 €*
Slovenská pošta – Balík na poštu
Doručenie balíka na vybranú poštu nasledujúci pracovný deň po podaní, kde čaká na vyzdvihnutie 18 dní. Možnosť platiť aj platobnou kartou pri prevzatí.
* doprava zdarma pri nákupe nad 29 €
0 – 2,70 € *
Slovenská pošta – BalíkoBOX
Doručenie balíka do  vybraného BalíkoBOXu nasledujúci pracovný deň po podaní, kde čaká na vyzdvihnutie 18 dní. Možnosť platiť len platobnou kartou pri prevzatí.
* doprava zdarma pri nákupe nad 29 €
0 – 2,70 € *
SPS – INTIME kuriér
V deň expedície Vám bude prepravcom zaslaná informácia o doručení balíka. Výhodou je doručenie priamo do Vašich rúk, nasledujúci pracovný deň po podaní. V prípade neúspešného doručenia, sa doručenie opakuje nasledujúci pracovný deň, alebo v inom termíne po dohode s prepravcom.
Platba je možná len v hotovosti pri prevzatí.
* doprava zdarma pri nákupe nad 29 €
0 – 3,90 € *

Možnosti platby

V hotovosti pri prevzatí
Objednávku zaplatíte až pri prevzatí kuriérovi.
1,2 €


Benefit Plus
Platba online bodmi z benefitového programu spoločnosti Benefit Management s.r.o.. Vždy je potrebné zaplatiť celú objednávku ( nie je možné kombinovať s inými platobnými metódami ).
0 €


Platba platobnou kartou / Apple Pay
Objednávku zaplatíte platobnou kartou. Po dokončení objednávky budete presmerovaný na zabezpečenú platobnú bránu. Apple Pay je integrálnou súčasťou kartovej brány, ktorá sa automaticky ponúkne každému platiacemu zákazníkovi, ktorý na bránu vstúpi z podporovaného Apple zariadenia.
0 €
   

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Zdravie a jedlo

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.