Goodly.cz logo

Goodly.cz - tekuté jedlo na chudnutie

Chudnite zdravo a chutne s produktami od Goddly.cz Viac o Goodly.cz

Peniaze z nákupu späť

až 8,8 %

Testovací balíček

8,8 %

Ostatné produkty

7 %

Recenzie a články

O Goodly.cz

Chudnutie je trend, ktorému v tejto dobe podlieha čoraz viac ľudí. Ak ste medzi nimi, e-shop Goodly.cz je pre vás. Produkty obsahujú suroviny, ktoré majú preukázateľné klinické štúdie, zamerané na ich účinky pri redukcii váhy. Okrem toho na stránkach obchodu nájdete recepty, ako si jedlo pripraviť chutne.

Goodly.cz je e-shop, ktorý vám pomôže s efektívnym chudnutím. Každý z nás sa v istom momente živote potýka s myšlienkou odstránenia nadbytočného tuku zo svojho tela. Správna životospráva a pohyb nás samozrejme k vytúženému cieľu dostanú, no dopomôcť si môžeme aj produktami a doplnkami, ktoré urýchlia proces zhadzovania prebytočných kíl. Na stránke Goodly okrem iného nájdete aj recepty na prípravu jedál a blog, ktorý vás taktiež môže inšpirovať.

Goodly.cz - Suroviny, zloženie produktov a dávkovanie

Suroviny produktov od Goodly.cz sú k sebe vyskladané tak, aby boli čo najviac účinné pre zníženie vašej telesnej váhy. Všetko je zladené tak, aby ste zhodili nadbytočné kilogramy. S vývojom produktov a doplnkov pomáhali lekári a všetky suroviny majú preukázané klinické štúdie o ich účinkoch pri redukcii váhy. Pozrime sa, aké suroviny nájdete v zložení produktov:

 • Proteíny 
 • Probiotiká 
 • Tráviace enzýmy 
 • Čakanková vláknina 
 • Ľanový olej 
 • Lecitín 
 • Kokosové mlieko 
 • Guma guar 
 • Vitamíny a minerály 
 • Stévia 

Tak ako jedlo, aj nápoje, ktoré ho majú nahradiť, má každý rád pripravené inak. Niektorí preferujú jemnejšiu konzistenciu, niekto to má radšej hustejšie. Mnohí chcú tiež navýšiť počet bielkovín na jednu porciu. S Goodly.cz s tým nie je absolútne žiadny problém. V tabuľke na stránke si podľa ich návodu pripravíte nápoj podľa svojich preferencií a bielkoviny, sacharidy,  a tuky prijmete v diétnej podobe. 

Kategórie na Goodly.cz

Na Goodly.cz máte na výber z produktov a doplnkov, ktoré vám pomôžu vyzerať ešte lepšie! Vyberať si môžete z nízkokalorických produktov, ktoré vás očaria živinami a zložením, ktoré ľahšie a rýchlejšie výformuje vašu líniu. 

 • Produkty - Medzi produktami nájdete testovací balíček, Pevné boxy, Namixuj si príchute a Veľké balenia. Takéto názvy nesú kateórie produktov. Produkt obsahuje vysoký obsah najkvalitnejších proteínov, omega 3, probiotiká, vitamíny, minerály a enzýmy. Obsahuje len2-3 g sacharidov a tukov na jednu porciu. Medzi príchuťami nájdete čokoládu, vanilku, či lesnú zmes s kúsami ovocia. Môžete si však zvoliť aj neutrálnu chuť. 
 • Doplnky - Medzi doplnkami tohto e-shopu nájdete napríklad ruksak Goodly, čierny alebo biely Goodly shaker, no aj čakankový sirup.

 •  

Všetko o nákupe na Goodly.cz

Platba a doprava

O možnostiach platby a dopravy sa pri jednotlivých druhoch tovaru dozviete až v nákupnom košíku po vložení produktu. No e-shop vám pri objednávke nad 2 500 Kč zaručuje dopravu zadarmo. 

Reklamácia a vrátenie tovaru

V príprade, že vám zakúpený tovar nevyhovuje, je možné ho vymeniť. Balíček stačí zabaliť a postupovať podľa pokynov v sekcii Zaslání zboží zpět. Výmena bude prevedená do 10 pracovných dní. V prípade nutného urgentného vyriešenia objednávky e-shop kontaktujte. Tovar môžete však vymeniť len neporušený, neotvorený, a to všetko do 14 dní od dodania. Balík posielajte na adresu: Goodly s.r.o. Radhošťská 1828/12, Praha 3.

Kontakt

Ak vám stále niečo nie je jasné, nemusíte zúfať. V Goodly.cz vám radi zodpovedia priípadné otázky o zdravej výžive, ich produktoch a doplnkoch. Zamestnancov tohto e-shopu môžete kontaktovať na telefónnom čísle 608 563 044, nezabudnite pritom na českú predvoľbu +420. Ak preferujete elektronickú komunikáciu, napíšte im vašu otázku na mail [email protected] S vaším problémom vám však môže pomôcť sekcia najčastejšie otázky. Možno práve tam nájdete odpoveď aj na iné vaše otázky. 

Ako môžem nakúpiť ešte výhodnejšie?

Zapáčila sa vám ponuka tohto e-shopu? Tomu sa nečudujeme. Pozitívne recenzie hovoria o tom, že ste si vybrali dobre. Nezabudnite však, že schudnúť môžete s nízkokalorickými produktami ešte lacnejšie. Využiť môžete napríklad kupóny, ktorých kódy si skopírujte a po preklniknutí z Plnej Peňaženky máte slobodnú ruku, na aký produkt ich využijete. Zľavu vám však ponúka aj samotná Plná Paňaženka. Každým preklikom totiž získate na váš účet cashback až do výšky 8,75 %. 

Recenzie

Na portáli Heureka.cz nájdete desiatky recenzií na produkty e-shopy Goodly.cz. Spokojnosť zákazníkov, ktorí na tomto e-shope už nakúpili, je 100 %! Niektoré zo spomínaných recenzií vám sem skopírujeme: 

 • Lubomír odporúča e-shop na 90 % slovami: Bleskové vyřízení objednávky urychlené zasláním potvrzení o platbě. Produkty mají svou kvalitu, celkem příjemnou chuť. Vanilka i neutrál se mi jevily téměř stejně. Ovocná má chuť ovoce a taky ho obsahuje, čokoládová Kakaová je skutečně čokoládová nebo kakaová. Čekankový sirup není k doslazení potřebný . Na můj vkus jsou produkty sladké až až. Jedinou vadou na kráse je cena, cca 70 Kč za porci, ta může pro mnohé zákazníky být problém a odradí je. Vzhledem ke složení produktů se vyšší ceně nelze divit."
 • Ďalší overený zákazník hodnotí Goodly.cz na 100 %: Nápoj jsem zkoušela poprvé. Z porovnání s jinými produkty mi tento chutnal. Na začátku jsem potřebovala poradit a tak jsem volala na linku. Paní mi velmi podrobně vše vysvětlila. Obchod mohu jen doporučit."
 • Iný manželský pár taktiež chvíli chuť produktov: Chutný nápoj ,doporučuji,pijeme ho s manželem ráno a večer v poledne si dáme normální jídlo,nechtěla jsem věřit ale i váha se mi pomalu upravuje a hlavně jsme se vyčistily. Určitě objednáme znovu,spokojenost."
 • No a na záver ďalší pozitívny postreh spokojného zákazníka: Přehledná nabídka, rychlé vyřízení a bleskové dodání."

Nevybrali ste si? Ak ste nenašli, čo ste hľadali, môžete sa porozhliadnuť aj po incýh e-shopoch na Plnej Peňaženke, ktoré vám pomôžu získať cashback z každého nákupu späť na váš účet. Zdravú výživu môžete nakúpiť aj na KetoMix, či na KetoDiet.sk, no ak obľubujete cestoviny, navštívte e-shop  SlimPasta.sk.  

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Zdravie a jedlo

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 700.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.

Sme najväčší cashback portál na Slovensku

 • Celkom pripísané zákazníkom +7 mil. € pripísané zákazníkom
 • Počet registrovaných užívateľov 860 tis. registrovaných užívateľov
 • Počet obchodov v našom katalógu 766 obchodov v našom katalógu

3 za prvé tri nákupy

Začnite s nami šetriť a získajte bonus