Fitstream.eu logo

Fitstream.eu - zdravé nápoje

Pripravte si skvelý čerstvý a chutný nápoj s Fitstream.eu kedykoľvek a kdekoľvek a buďte fit.

Viac o Fitstream.eu

Peniaze z nákupu späť

2,5 %

O Fitstream.eu

Zažeňte hlad a doplňte vitamíny s čerstým nápojom od Fitstream.eu kedykoľvek naň dostanete chuť. S USB káblom sa vám nikdy nevybije a pokojne ním pripravíte aj stravu pre svoje miminko!

FitStream bol navrhnutý pre všetkých ľudí, ktorí chcú žiť zdravo každý deň. Čerstvé smoothie, proteinové drinky, miešané nápoje i detskú stravu pripravíte kdekoľvek budete. FitStream je rýchly, jednoduchý a stále s vami. Fitstream mixéry, neoprenové obaly na fľaše, rodinné balíčky a výber mrazom sušeného ovocia nájdete v e-shope FitStream.sk.

Čo nájdete v obchode FitStream.sk ? 

Produkty, Nazdravie!

Čerstvé smoothie, proteinové drinky, miešané nápoje i detskú stravu si pripravíte kdekoľvek budete. Mrazom sušené ovocie je 100% prírodné ovocie, z ktorého je odstránená voda. Je ideálne pre použitie s FitStream mixérom. Všetky produkty nájdete len v zdravom obchode FitStream.

Recepty na zdravé pochutiny

Dajte si smoothie ! Zdravé recepty, ktoré zlepšia vašu životosprávu, to je, čo určite chcete. Nazbierajte inšpiráciu v e-shope FitStream v sekcii recepty. 

Ako nakupovať na FitStream.sk ? 

Platba

Poštovné a balné pre zákazníkov 

Celková cena objednávky do 40 € s DPH:

  • Zásielkovňa – 2,99 €
  • Doručenie kuriérom – 2,99 €

Celková cena objednávky nad 40 € s DPH :

  • Osobný odber – ZADARMO
  • Zásielkovňa – ZADARMO
  • Doručenie kuriérom – ZADARMO

Doprava

 Tovar zasielajú Slovenskou poštou, alebo Zásielkovňou. Ku každej objednávke vám priložia faktúru, ktorá slúži zároveň ako dodací list. Pri objednávkach zo zahraničia si vopred s e-shop dohodnete podmienky aj spôsob dodania a platby.

Reklamácia 

V prípade, že sa vám produkty pokazí alebo nájdete nejakú závadu, môžete tovar reklamovať. Reklamácia je možná do 24 mesiacov od kúpy. Je to povinný čas na reklamáciu. Vrátiť alebo vymeniť môžete tovar do 30 dní od kúpy. 

Kontakt

Kontaktovať e-shop môžete dvoma spôsobmi a to mailom alebo telefonicky. Neváhajte a pýtajte sa, ak vám niečo nie je jasné a potrebujete poradiť. 

Ako nakupovať ešte výhodnejšie ? 

S Plnou Peňaženkou je to jednoduché.Prekliknete sa zo stránky Plnej Peňaženky na stránku FitStream.sk a získate 2,5 % z nákupu späť. 

Nevybrali ste si ? Navštívte ďalšie stránky, ktoré vám ponúkajú zdravé stravovanie a celkový zdravý životný štýl. Dr.Max, Pilulka.sk, PreZdravie.sk.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Zdravie a jedlo

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.