1,5 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

Fitstream.eu - zdravé nápoje

Fitstream to je zdravý nápoj kedykoľvek a kdekoľvek. Pripravte si svoje obľúbené a zdravé smoothie nápoje, detskú stravu, miešané nápoje, proteínové drinky a zoberte si ich so sebou. Na trhu sú už od roku 2010 a ich skúsenosti sú široké. 

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 684 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o Fitstream.eu

FitStream bol navrhnutý pre všetkých ľudí, ktorí chcú žiť zdravo každý deň. Čerstvé smoothie, proteinové drinky, miešané nápoje i detskú stravu pripravíte kdekoľvek budete. FitStream je rýchly, jednoduchý a stále s vami. Fitstream mixéry, neoprenové obaly na fľaše, rodinné balíčky a výber mrazom sušeného ovocia nájdete v e-shope FitStream.sk.

Čo nájdete v obchode FitStream.sk ? 

Produkty, Nazdravie!

Čerstvé smoothie, proteinové drinky, miešané nápoje i detskú stravu si pripravíte kdekoľvek budete. Mrazom sušené ovocie je 100% prírodné ovocie, z ktorého je odstránená voda. Je ideálne pre použitie s FitStream mixérom. Všetky produkty nájdete len v zdravom obchode FitStream.

Recepty na zdravé pochutiny

Dajte si smoothie ! Zdravé recepty, ktoré zlepšia vašu životosprávu, to je, čo určite chcete. Nazbierajte inšpiráciu v e-shope FitStream v sekcii recepty. 

Ako nakupovať na FitStream.sk ? 

Platba

Poštovné a balné pre zákazníkov 

Celková cena objednávky do 40 € s DPH:

  • Zásielkovňa – 2,99 €
  • Doručenie kuriérom – 2,99 €

Celková cena objednávky nad 40 € s DPH :

  • Osobný odber – ZADARMO
  • Zásielkovňa – ZADARMO
  • Doručenie kuriérom – ZADARMO

Doprava

 Tovar zasielajú Slovenskou poštou, alebo Zásielkovňou. Ku každej objednávke vám priložia faktúru, ktorá slúži zároveň ako dodací list. Pri objednávkach zo zahraničia si vopred s e-shop dohodnete podmienky aj spôsob dodania a platby.

Reklamácia 

V prípade, že sa vám produkty pokazí alebo nájdete nejakú závadu, môžete tovar reklamovať. Reklamácia je možná do 24 mesiacov od kúpy. Je to povinný čas na reklamáciu. Vrátiť alebo vymeniť môžete tovar do 30 dní od kúpy. 

Kontakt

Kontaktovať e-shop môžete dvoma spôsobmi a to mailom alebo telefonicky. Neváhajte a pýtajte sa, ak vám niečo nie je jasné a potrebujete poradiť. 

Ako nakupovať ešte výhodnejšie ? 

S Plnou Peňaženkou je to jednoduché.Prekliknete sa zo stránky Plnej Peňaženky na stránku FitStream.sk a získate 1,5 % z nákupu späť. 

Nevybrali ste si ? Navštívte ďalšie stránky, ktoré vám ponúkajú zdravé stravovanie a celkový zdravý životný štýl. Dr.Max, Pilulka.sk, PreZdravie.sk.

Ponuka obchodu

  • Peniaze z nákupu späť
    1,5 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať