2 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

Dumknihy.cz - online kníhkupectvo

Nakupujte knihy online v kníhkupectve Dumknihy.cz, kde nájdete viac ako 60 000 titulov. Vyberú si tu milovníci beletrie, románov, umenia, nájdete tu aj knihy pre deti, kuchárky, komiksy, cudzojazyčnú literatúru a veľa ďalšieho.

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 537 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o Dumknihy.cz

Dumknihy.cz - český e-shop s knihami rôznych žánrov

Internetový obchod Dumknihy.cz je online kníhkupectvo a považujú sa za jeden z najucelenejších e-shopov s knihami v Českej republike. Ponúkajú viac ako 60 000 knižných titulov rôzneho žánru, svoju ponuku denne doplňujú o knižné novinky a skvelé na tomto e-shope je aj to, že pri niektorých knihách nájdete aj recenzie od zákazníkov. Zaujala vás niektorá z ponúkaných kníh, no nákup si chcete ešte premyslieť? Vložte si knihu do zoznamu prianí a nákup môžete previesť aj iný deň. Pozrite sa, čo všetko vám e-shop Dumknihy.cz ponúka:

 • Knihy - Dumknihy.cz je online kníhkupectvo, čo značí najozaj široký výber kníh. E-shop ich má prehľadne zoradené podľa žánru, čo vám nepochybne uľahčí vyhľadávanie. Kúpite tu beletriu, historické knihy, cestovateľskú literatúru a cestopisy, knihy o športe, umení, práve, technike, dokonca aj audioknihy, knihy pre deti a veľa ďalšieho. Ponuku si môžete prezrieť podľa bestsellerov, nájdete tu aj TOP 20 kníh e-shopu, lacné knihy a úplné novinky. 
 • Výpredaj - výpredajové knižky znamenajú výhodné nákupy za dobré ceny. Na Dumknihy.cz si máte z čoho vyberať, v ponuke nájdete väčšinou staršie knihy alebo s poškodeným obalom, čo však ničomu nevadí. Výpredaje na Dumknihy.cz sa netýkajú iba kníh, v ponuke nájdete aj DVD, mapy alebo hry. Výpredaje na Dumknihy.cz siahajú až do výšok 70 %, čo nie je vôbec málo.
 • Hudobniny - ste učiteľom alebo žiakom na umeleckej škole so zameraním na hudobnú náuku? V tom prípade vás určite poteší ponuka tejto kategórie. Nájdete tu totiž notové materiály pre rôzne hudobné nástroje, tiež knihy od hudobných skladateľov či trochu teórie. Výhodne môžete nakupovať aj v hudobnom antikvariáte.
 • Komiksy - na svoje si na Dumknihy.cz prídu aj milovníci komiksov. Tieto obrázkové príbehy už dávno nie sú iba pre deti, naopak, precíznosť niektorých kresieb nenechá chladným žiadneho milovníka umenia. O tom, že ponuka komiksov e-shopu Dumknihy.cz je naozaj široká sa presvedčte sami, nájdete tu napríklad komiksové príbehy Avengers, Batman, Star wars, X-men a veľa ďalších.
 • Cudzojazyčné - patríte do skupiny čitateľov, ktorý preferujú knihy v originálnom jazyku? Alebo si len chcete precvičiť jazyk a možno sa niečo nové naučiť? Pozrite sa na ponuku cudzojazyčných knižných titulov e-shopu Dumknihy.cz. Nájdete tu knihy v angličtine, nemčine, ruštine, no vyberú si tu aj tí z vás, ktorý hovoria španielsky, taliansky alebo inými svetovými jazykmi.
 • Darčeky - Dumknihy.cz ponúka darčeky pre malých aj veľkých. Pre deti tu nájdete samozrejme detské knihy či hračky, ale aj stavebnice či stolné hry. Aj pre dospelákov ponúka Dumknihy.cz stolné hry, DVD a chýbať nesmú ani originálne priania.

Všetko o nákupe na Dumknihy.cz

Doprava

Knihkupectvá Kanzelsberger a Barvič a Novotný, spoločnosti, ktoré prevádzkujú e-shop Dumknihy.cz, nájdete po celom Česku. Nájdete ich vo veľkých mestách ako je Praha, Brno, Ostrava, ale aj v menších mestečkách ako je Kroměříž, Trutnov a mnoho ďalších. Na Slovensku kamennú predajňu nenájdete, ale priamo k vám domov vám vašu objednávku doručí kuriér Slovenskej pošty. Za dopravu zaplatíte 375 Kč, čo je niečo viac ako 14 €.

Platba

E-shop Dumknihy.cz ponúka svojim slovenským zákazníkom dve možnosti platby. K online platbe kartou používa bezpečnostnú bránu 3-D Secure, ktorá je maximálne spoľahlivá a rýchla. Platiť však môžete aj bankovým prevodom na účet spoločnosti. Oba spôsoby platby sú bez poplatkov.

Reklamácia tovaru

Prišla vám poškodená kniha? Stávať by sa to nemalo, ale ako všetci vieme, nikto nie je dokonalý a kniha sa mohla poškodiť aj pri preprave. V tom prípade môžete tovar reklamovať, pripravte si číslo objednávky a zakúpenú knihu. Informovať o reklamácii môžete e-shop telefonicky alebo cez e-mail a následne je vašou povinnosťou tovar poslať poštou späť. Najneskôr do 30 dní vám budú vrátené peniaze.

Kontakt

Máte otázku k tovaru, objednávke, potrebujete poradiť s reklamáciou, či máte nápad na zlepšenie služieb e-shopu Dumknihy.cz? Kontaktujte tento e-shop telefonicky alebo písomne. Volať im môžete na číslo 234 064 221 a to v pondelok až piatok v dobe od 8:00 do 16:30 alebo im napíšte na [email protected] Priamo na stránkach e-shopu sa vám zobrazí aj chat, cez ktorý môžete s kníhkupectvom komunikovať ešte rýchlejšie a jednoduchšie.

Ako nakpovať na Dumknihy.cz ešte výhodnejšie?

Využite pri nákupe zľavy a akcie, ktoré Dumknihy.cz ponúka. Vaše nákupy tak budú lacnejšie a radosť z nich dvojnásobná. Čo však môžete urobiť pre ešte výhodnejšie nákupy aj nezľavneného tovaru? Nakupujte cez Plnú Peňaženku, ktorá vám vráti 2 % z celkovej ceny vášho nákupu. Stačí si u nás vytvoriť účet, prekliknúť sa do e-shopu Dumknihy.cz cez nás a výhodné nákupy môžu začať.

Recenzie a skúsenosti s nákupom na Dumknihy.cz

Zaujala vás ponuka e-shopu Dumknihy.cz? Ak si nie ste istí nákupom niektorej z ponúkaných kníh, pozrite sa či na ňu nenájdete recenziu priamo na stránkach e-shopu. Niektoré knižné tituly totiž zákazníci hodnotia priamo takýmto spôsobom a vy sa tak dozviete či je dej knihy pútavý, akým spôsobom je kniha písaná a aká je náročnosť textu. Takmer 9 500 recenzií e-shopu Dumknihy.cz ako celku nájdete na Heureka.cz, kde toto kníhkupectvo odporúča 93 % zákazníkov. A to už svedčí o spoľahlivosti predajcu aj kvalite e-shopu.

 • Pozitívnu skúsenosť s nákupom na Dumknihy.cz mala zákazníčka Hana, ktorá pridáva takúto recenziu: Jsem velmi spokojená a nikdy jsem neměla žádný problém. Ochota, rychlost profesionalita personálu v obchodě Na Skalce v Příbrami.”
 • Na 100 % spokojná bola aj zákazníčka Mirka: Milé a vstřícné jednání, rychlá reakce na objednávku.”
 • Naopak negatívnu skúsenosť mal zákazník, ktorému bola objednávka stornovaná, ale nikto z e-shopu mu to neoznámil: Objednaná kniha 1000 českých a slovenských hub jako dar, na e-shopu hlásili skladem. Po týdnu a půl jsem volal, kde je kniha a sdělili mi, že objednávka byla stornována, prý je vyprodaná. Ale nikdo se nenamáhal mě o stornu jakkoliv informovat.”
 • Za široký sortiment a dobré ceny si e-shop Dumknihy.cz zaslúžil pozitívnu recenziu aj od ďalšieho overeného zákazníka: Spolehlivé dodání objednaných titulů do vybrané prodejny. Široký sortiment. Dobré ceny. Domnívám se, že by se systém vyhledávání titulů dal ještě zlepšit - zdokonalením filtrů a vyhledávacích kritérií.”

Nevybrali ste si? Medzi zákazníkmi je obľúbené aj najväčšie online kníhkupectvo na Slovensku, PantaRhei.sk , kde môžete nakupovať s 2 % cashbackom. Viac ako 68 000 kníh nájdete na Bux.sk, kde získate za vaše nákupy 1,5 % cashback. V kategórii “Knihy, audio, video, hry” nájdete ďalšie online predajne kníh, v ktorých môžete nakupovať s cashbackom od Plnej Peňaženky.

Ponuka obchodu

 • Peniaze z nákupu späť
  2 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať