Colorland.com logo

Colorland.com - vytlačené spomienky

Pripomínajte si každý dôležitý moment vo svojom živote cez vytlačené spomienky v rôznych formách od Colorland

Viac o Colorland.com

Peniaze z nákupu späť

5 %

O Colorland.com

Pozerajte sa na vaše obľúbené momenty života a na milovaných ľudí na vytlačených fotografiách, obrazoch, v kalendároch alebo si nimi listujte vo fotoknihe od Colorland Digitálne fotografie nikdy nenahradia tie tlačené.

Colorland, tak to sú vysokokvalitné produkty, ktoré vám umožnia uchovať si tieto mimoriadne okamihy po celé roky. Vďaka intuitívnemu online editoru si môžete produkty objednať v priebehu niekoľkých okamihov, bez toho, aby ste museli opustiť svoj domov. Nestojte v rade a nečakajte, fotky máte podľa svojich predstáv hneď.

Čo nájdete v e-shope Colorland.com ? 

Kedysi o významných udalostiach a osobnostiach písali pisári do kroník, dnes už písmo nahradil obraz. Vaše rodinné kroniky môžete mať v podobe fotoknihy, ktorá bude obsahovať vaše najkrajšie životné momenty. Fotoknihy môžu obsahovať aj písané slovo, takže vaše obrazové momenty môžete doplniť o vtipné príbehy, citáty alebo dôležité mená a dátumy. 

Fotoalbumy sú klasika, ktorá vznikla už v období, keď zostrojili bratia Jozef Nicéphore Niépce a Claudius v roku 1793 prvý fotoaparát. Dodnes si ľudia zakladajú svoje hmotné fotografie do fotoalbumov. Pre historikov sú fotoalbumy hmotným prameňom, v budúcnosti historikov čaká zmena, zrejme budú za pramene považovať USB, mobily a počítače, ak to dovtedy vydržia. Papier vydrží veľa, uchovajte si vaše spomienky a nečajakte, kým sa vám omylom vymažú z mobilného zariadenia. 

Potešiť môžete seba aj svojich blízkych a to jednoducho. Dáte im vyrobiť fotokalendár alebo fotoobraz s ich obľúbenou fotografiou. Foto dekorácie sú obľúbeným nástrojom, akým viete niekoho jedinečného obdarovať. Fotohrnčeky sú skvelým darčekom pre kolegov a kolegyne, učiteľov a učiteľky alebo rodinných príslušníkov. 

Fotografie si môžete dať v Colorland.sk jednoducho vytlačiť. Vaše spomienky ostanú vyryté do papiera navždy. 

Ako nakupovať na Colorland ? 

Platba

  • Platiť môžete cez platobnú bránu TrustPay;
  • využiť môžete aj PayPal;
  • alebo zaplatíte cez online cez platobnú kartu. 

Doprava

Dopravu si môžete vybrať. Zabezepčujú ju kuriérske spoločnosti: GLS, Slovenská pošta alebo Zásielkovňa - doba doručenia je 3-4 pracovné dni od momentu odovzdania zásielky kuriérovi.


Reklamácie

Na všetky výrobky platí záruka 24 mesiacov, ktorá začne plynúť odo dňa kúpy. Ak by ste chceli výrobok reklamovať, obráťte sa s otázkou na e-shop: [email protected].

Kontakt 

Kontaktujte e-shop, kde vám radi pomôžu a odpovedia na vaše otázky. Píšte na e-mailovú adresu: alebo telefonujte na číslo: +421 911 417 157. 

Ako nakupovať ešte výhodnejšie ? 

Nakupujte ako vždy a nezískate nič. Nakupujte s Plnou Peňaženkou a získajte peniaze z nákupu späť. Ako ? Stačí sa prekliknúť zo stránky Plnej Peňaženky na stránku Colorland.sk a získate x_cashbacka_x z nákupu späť. Neváhajte a klikajte !

Nevybrali ste si a chcete Ďalej spoznávať obchody a nakupovať ? Skúste obchody Tipy a Empikfoto.sk.

 

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Elektro

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.