5 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

Colorland.sk - fotoprodukty a darčeky

Značka Colorland bola vytvorená z vášne pre ľudí a fotografovanie. Pre ľudí, ktorí radi vymýšľajú vlastné originálne darčeky, a tak tešia svojich blízkych. Tento e-shop poteší určite aj vás.

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 684 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o Colorland.sk

Colorland, tak to sú vysokokvalitné produkty, ktoré vám umožnia uchovať si tieto mimoriadne okamihy po celé roky. Vďaka intuitívnemu online editoru si môžete produkty objednať v priebehu niekoľkých okamihov, bez toho, aby ste museli opustiť svoj domov. Nestojte v rade a nečakajte, fotky máte podľa svojich predstáv hneď.

Čo nájdete v e-shope Colorland.sk ? 

Kedysi o významných udalostiach a osobnostiach písali pisári do kroník, dnes už písmo nahradil obraz. Vaše rodinné kroniky môžete mať v podobe fotoknihy, ktorá bude obsahovať vaše najkrajšie životné momenty. Fotoknihy môžu obsahovať aj písané slovo, takže vaše obrazové momenty môžete doplniť o vtipné príbehy, citáty alebo dôležité mená a dátumy. 

Fotoalbumy sú klasika, ktorá vznikla už v období, keď zostrojili bratia Jozef Nicéphore Niépce a Claudius v roku 1793 prvý fotoaparát. Dodnes si ľudia zakladajú svoje hmotné fotografie do fotoalbumov. Pre historikov sú fotoalbumy hmotným prameňom, v budúcnosti historikov čaká zmena, zrejme budú za pramene považovať USB, mobily a počítače, ak to dovtedy vydržia. Papier vydrží veľa, uchovajte si vaše spomienky a nečajakte, kým sa vám omylom vymažú z mobilného zariadenia. 

Potešiť môžete seba aj svojich blízkych a to jednoducho. Dáte im vyrobiť fotokalendár alebo fotoobraz s ich obľúbenou fotografiou. Foto dekorácie sú obľúbeným nástrojom, akým viete niekoho jedinečného obdarovať. Fotohrnčeky sú skvelým darčekom pre kolegov a kolegyne, učiteľov a učiteľky alebo rodinných príslušníkov. 

Fotografie si môžete dať v Colorland.sk jednoducho vytlačiť. Vaše spomienky ostanú vyryté do papiera navždy. 

Ako nakupovať na Colorland.sk ? 

Platba

  • Platiť môžete cez platobnú bránu TrustPay;
  • využiť môžete aj PayPal;
  • alebo zaplatíte cez online cez platobnú kartu. 

Doprava

Dopravu si môžete vybrať. Zabezepčujú ju kuriérske spoločnosti: GLS, Slovenská pošta alebo Zásielkovňa - doba doručenia je 3-4 pracovné dni od momentu odovzdania zásielky kuriérovi.


Reklamácie

Na všetky výrobky platí záruka 24 mesiacov, ktorá začne plynúť odo dňa kúpy. Ak by ste chceli výrobok reklamovať, obráťte sa s otázkou na e-shop: [email protected]

Kontakt 

Kontaktujte e-shop, kde vám radi pomôžu a odpovedia na vaše otázky. Píšte na e-mailovú adresu: alebo telefonujte na číslo: +421 911 417 157. 

Ako nakupovať ešte výhodnejšie ? 

Nakupujte ako vždy a nezískate nič. Nakupujte s Plnou Peňaženkou a získajte peniaze z nákupu späť. Ako ? Stačí sa prekliknúť zo stránky Plnej Peňaženky na stránku Colorland.sk a získate x_cashbacka_x z nákupu späť. Neváhajte a klikajte !

Nevybrali ste si a chcete Ďalej spoznávať obchody a nakupovať ? Skúste obchody Tipy a Empikfoto.sk.

 

Ponuka obchodu

  • Peniaze z nákupu späť
    5 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať