Colorland.com logo

Colorland.com - vytlačené spomienky

Pripomínajte si každý dôležitý moment vo svojom živote cez vytlačené spomienky v rôznych formách od Colorland

Viac o Colorland.com

Peniaze z nákupu späť

5 %

O Colorland.com

Colorland, tak to sú vysokokvalitné produkty, ktoré vám umožnia uchovať si tieto mimoriadne okamihy po celé roky. Vďaka intuitívnemu online editoru si môžete produkty objednať v priebehu niekoľkých okamihov, bez toho, aby ste museli opustiť svoj domov. Nestojte v rade a nečakajte, fotky máte podľa svojich predstáv hneď.

 

Kedysi o významných udalostiach a osobnostiach písali pisári do kroník, dnes už písmo nahradil obraz. Vaše rodinné kroniky môžete mať v podobe fotoknihy, ktorá bude obsahovať vaše najkrajšie životné momenty. Fotoknihy môžu obsahovať aj písané slovo, takže vaše obrazové momenty môžete doplniť o vtipné príbehy, citáty alebo dôležité mená a dátumy. 

Fotoalbumy sú klasika, ktorá vznikla už v období, keď zostrojili bratia Jozef Nicéphore Niépce a Claudius v roku 1793 prvý fotoaparát. Dodnes si ľudia zakladajú svoje hmotné fotografie do fotoalbumov. Pre historikov sú fotoalbumy hmotným prameňom, v budúcnosti historikov čaká zmena, zrejme budú za pramene považovať USB, mobily a počítače, ak to dovtedy vydržia. Papier vydrží veľa, uchovajte si vaše spomienky a nečajakte, kým sa vám omylom vymažú z mobilného zariadenia. 

Potešiť môžete seba aj svojich blízkych a to jednoducho. Dáte im vyrobiť fotokalendár alebo fotoobraz s ich obľúbenou fotografiou. Foto dekorácie sú obľúbeným nástrojom, akým viete niekoho jedinečného obdarovať. Fotohrnčeky sú skvelým darčekom pre kolegov a kolegyne, učiteľov a učiteľky alebo rodinných príslušníkov. 

Fotografie si môžete dať v Colorland.sk jednoducho vytlačiť. Vaše spomienky ostanú vyryté do papiera navždy. 

Ako nakupovať na Colorland.com? 

Platba

  • Platiť môžete cez platobnú bránu TrustPay;
  • využiť môžete aj PayPal;
  • alebo zaplatíte cez online cez platobnú kartu. 

Doprava

Dopravu si môžete vybrať. Zabezepčujú ju kuriérske spoločnosti: GLS, Slovenská pošta alebo Zásielkovňa - doba doručenia je 3 - 4 pracovné dni od momentu odovzdania zásielky kuriérovi.


Reklamácie

Na všetky výrobky platí záruka 24 mesiacov, ktorá začne plynúť odo dňa kúpy. Ak by ste chceli výrobok reklamovať, obráťte sa s otázkou na e-shop: [email protected].

Kontakt 

Kontaktujte e-shop, kde vám radi pomôžu a odpovedia na vaše otázky. Píšte na e-mailovú adresu: alebo telefonujte na číslo: +421 911 417 157. 

Ako nakupovať ešte výhodnejšie? 

Nakupujte ako vždy a nezískate nič. Nakupujte s Plnou Peňaženkou a získajte peniaze z nákupu späť. Ako ? Stačí sa prekliknúť zo stránky Plnej Peňaženky na stránku Colorland.sk a získate x_cashbacka_x z nákupu späť. Neváhajte a klikajte !

Nevybrali ste si a chcete Ďalej spoznávať obchody a nakupovať ? Skúste obchody Tipy a Empikfoto.sk.

 

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Elektro

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.