1,5 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

Boel.sk - technika a náradie

E-shop Boel.sk ponúka záhradnú techniku už skoro 30 rokov.Ide hlavne o malotraktory, kosačky, krovinorezy, kultivátory, postrekovače, rosiče, vysávače lístia, čerpadlá, generátory, píly. Zaoberajú sa aj záručným a pozáručným servisom. V predajniach nájdete výrobky od všetkých renomovaných svetových značiek, ktoré sa zaoberajú výrobou záhradnej techniky.

 

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 704 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o Boel.sk

Na všetky stroje zakúpené v e-shope vám spravia v odbornom servise všetky záručné a pozáručné opravy a dodávku náhradných dielov. Ak máte nejaké nejasnosti s výberom stroja, tak vám radi poradia, aký stroj a na aké práce je vhodný do vašej záhrady, parku či lesa.

Ponuka na Boel.sk 

Záhradná ponuka

Kvalitnú kosačku so zvučnou značkou, tak to určite chcete. Alebo radšej záhradný traktor ? Robotická kosačka bola kedysi hudba budúcnosti a dnes to je už realita.Uľahčite si prácu v záhrade s krovinorezmi, vyžinačmi, postrekovačmi, aku nožnicami, malotraktormi a aj kultivátromi, ktoré nájdete na tomto e-shope.  

Spracovanie dreva a lesná technika

Klasické sekery, ale aj benzínové, reťazové píly, elektrické reťazové píly alebo aku reťazové píly vám uľahčia prácu s drevom. Nájdete tu tiež cirkulárky, stojany na rezanie, štiepačky a iné.

Dielňa a stavba

Pre domácich kutilov, ktorí si robia na stavbe a v dielni všetko sami, ponúka e-shop dôležitú techniku.Elektrické náradie: Vŕtačky, vŕtacie kladivá, uhlové brúsky,miešačky, vysávače, vibračné dosky, zveráky, elektrocentrály, kompresory, ohrievače, zváračky, nabíjačky a veľa ďalšej techniky. 

Doplnkový sortiment

Pre vašu techniku ponúkajú aj náhradné diely, mazivá, aditíva a oleje. Nájdete tu tiež bazénovú techniku, záhradné náradie pre deti a záhradné grily. Máte loď ? V e-shope nájdete lodné motory. 

Blog

Máte otázky o technike a neviete na ne odpovede ? V blogu vám poradia a zodpovedajú vám na časté problémy, ktoré sa môžu vyskytnúť v záhrade alebo pri práci. Napríklad, keď sa snažíte vyvŕtať dieru do príliš tvrdého stavebného materiálu a neviete, čo ďalej. V blogu radia, že tam, kde končia možnosti a schopnosti klasických vŕtačiek, prichádzajú na scénu praktické akumulátorové vŕtacie kladivá. Poradia vám aj s týmito otázkami: Ako treba pripraviť pôdu na jar ? Treba servis kosačky ? Ako si vybrať správnu robotickú kosačku ? Na otázky, ktoré si pokladáte v každom ročnom období, nájdete odpovede v blogu Boel.sk.

Ako nakupovať na Boel.sk ? 

Platba

 • Platba pri dobierke hotovosťou u kuriéra+ 1,00 €;
 • Ahoj - nákup na splátky. Teraz si môžete v Ahoj kalkulačke vypočítať výšku splátky za váš celý nákup;
 • Besteron - Okamžité bankové prevody;
 • Slovenská sporiteľňa , Tatra banka , VÚB,Unicredit Bank ,Poštová banka , Viamo; 
 • Besteron - platba kartou.

Doprava

Vyberte si dopravu z týchto možností : 

 • 123Kuriér - zaplatíte 5,00 €;
 • Kuriér GLS - zaplatíte 5,00 €;
 • Osobné prevzatie predajňa Veľký Kýr (v pracovné dni)+ 1,00 €

Reklamácia

Reklamačný formulár nájdete a stiahnete tu.Reklamovaný tovar je nutné doručiť na adresu Jozef Bohumel BOEL, Novozámocká 582, 941 07 Veľký Kýr, ak predávajúci alebo určená osoba neurčí inak (napr. dopraviť tovar priamo určenej osobe). Priebežné informácie o riešení reklamácie môže kupujúci získať telefonicky v pracovných dňoch od 9.00 do 17.00 hod. alebo prostredníctvom e-mailu [email protected]

Kontakt 

E-shop môžete kontaktovať buď na telefónnom čísle 35/659 30 28, alebo napíšte e-mail na adresu [email protected]

Ako nakupovať ešte výhodnejšie ? 

Prekliknite sa z Plnej Peňaženky na stránku e-shopu Boel.sk a získajte peniaze späť v podobe cashbacku. Od Plnej Peňaženky dostanete 1,5 % z nákupu späť.

Nevybrali ste si ? Skúste navštíviť aj ďalšie podobné stránky, ktoré na Plnej Peňaženke ponúkajú kvalitnú techniku a vybavenie do záhrady a domácnosti. Tpd a 4home.sk.

Ponuka obchodu

 • Peniaze z nákupu späť
  1,5 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať