E-shop aktuálne cashback neponúka. Pracujeme na opätovnom spustení.

Avianca - kolumbijská letecká spoločnosť

Áno, čítate správne - Avianca je kolumbijská letecká spoločnosť, ktorá ponúka lety do Južnej a Severnej Ameriky, môžete s nimi lietať aj v rámci Európy a tiež v rámci krásneho Karibiku. Nechajte sa zlákať pohodlím na palube lietadla spoločnosti Avianca.

Obchod je dočasne pozastavený. Čoskoro bude opäť spustený.

Ponuka už síce nie je aktuálna, môžete však vyskúšať podobný obchod Kiwi.com .

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 563 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o Avianca

Avianca je spoločnosť, ktorá sprostredkováva lety medzi 108 destináciami v 26-tich krajinách sveta. S nimi môžete cestovať za oceán pohodlne a takisto vám zaručujú bezpečnosť počas všetkých letov a príjemný personál. Ambíciou tejto spoločnosti je byť v roku 2020 preferovanou Latinsko Americkou leteckou spoločnosťou na svete. Vyhovovať vám môže aj cashback od Plnej Peňaženky, ktorý vám z každého nákupu leteniek vráti časť sumy späť na váš účet. V tomto prípade ide o sumu do 1,5 % z hodnoty vašej objednávky.

Avianca.com - destinácie

Aj s touto leteckou spoločnosťou môžete objavovať svet, ktorý ste ešte nevideli. Konkrétne môžete cestovať do Južnej a Severnej Ameriky. Navštívte destinácie v Kolumbii, Peru, v Ekvádore alebo Karibské more, kde sa nachádza nádherná príroda, krásne pláže a úplne čisté more. Pohodu a tú pravú dovolenku si môžete vychutnať aj v Argentíne, v Mexiku a navštíviť môžete aj Spojené štáty americké. Veľmi netradičné, no o to krajšie, destinácie ponúka práve spoločnosť Avianca.com.

Avianca.com - vyhľadávanie letenky

Ako aj na iných portáloch leteckých spoločností, aj Avianca má prepracovaný systém vyhľadávania tak, aby ste si letenku našli čo najrýchlejšie. Zadáte si miesto odletu, miesto príletu, dátum vášho pobytu, počet pasažierov a zvolíte si aj triedu, v akej chcete cestovať. Automaticky vám budú nájdené lety podľa zadaných parametrov.

Čo môžete robiť počas letu so spoločnosťou Avianca?

Spoločnosť Avianca pre svojich pasažierov ponúka množstvo spôsobov, ako si spríjemniť let a nenudiť sa. Počas letu môžete pozerať videá, filmy, TV programy, takisto môžete počúvať hudbu. Svoje hráčske schopnosti môžete otestovať aj na palube lietadla, môžete sa zahrať nejakú hru, počas letu môžete čítať aj knihy, sledovať na mapách kde sa lietadlo práve nachádza a tiež si môžete nabiť svoju elektroniku a zapojiť si aj vlastné slúchadlá. Príjemný personál sa postará aj o vaše pohodlie v podobe menšieho občerstvenia, ktoré sa na palube lietadla podáva.

Kedy prísť na letisko pred odletom lietadla?

Určite vás zaujíma, kedy musíte byť na letisku pred odletom lietadla. Keďže sa tieto časy líšia v závislosti od letiska, z ktorého Avianca ponúka lety, nižšie vám ponúkame výpis priamo z ich stránok. V každom letisku sa boarding uzatvára 15 min. pred odletom, to je potrebné rešpektovať a dodržať.

  • letisko v Kolumbii - odporúčaný čas príchodu pred odletom sú 2 hodiny;
  • letisko v Ekvádore a Peru - odporúčaný čas príchodu pred odletom je 1,5 hodiny;
  • medzinárodné lety - odporúčaný čas príchodu pred odletom sú 3 hodiny.

Avianca.com - batožina

A akú má Avianca povolenú batožinu počas letov? Klasikou je tzv. “Carry-on baggage”/“Príručná batožina”, ktorá nesmie mať viac ako 10 kg a povolené rozmery sú 55x35x25cm. “Checked baggage” môže vážiť maximálne 23 kg a jej strany v súčte nesmú mať viac ako 158 cm. Cestovať môžete aj so športovým vybavením, špeciálnou batožinou ako sú hudobné nástroje. V prípade prekročenia povolených veľkostí budete za toto prekročenie na letisku doplácať. Odporúčame vám sa pozrieť aj na zoznam zakázaných vecí, ktoré by ste vo vašej batožine nemali mať.

Avianca.com - kontakty

Ako zákazník máte možnosť v prípade akýchkoľvek otázok alebo pri riešení vzniknutého problému, kontaktovať spoločnosť Avianca, ktorá sa bude vždy snažiť vašu požiadavku vyriešiť. Kontaktovať ich môžete skrze tzv. “Carla´s Bot services”, v tomto prípade budete presmerovaní na odoslanie správy v messengeri. Takisto máte možnosť zatelefonovať na zákaznícku podporu, stačí ak do vyhľadávania zadáte jednu z krajín, kde budete cestovať a objaví sa vám tam telefónne číslo. Spoločnosť Avianca môžete kontaktovať aj cez chat, kde sú online každý deň. Pre komunikáciu v angličtine alebo španielčine im môžete napísať v časoch medzi 6:00-22:00 a pri komunikácii v portugalčine medzi 8:00-20:00 hod.

Dáme vám tip: ak máte nejaké problémy napríklad s batožinou, pozrite sa aj na informácie napísané priamo na stránkach spoločnosti. Tu nájdete popísané informácie, ktoré sa vám môžu hodiť. Pre niekoho, kto si netrúfa komunikovať v angličtine, to môže byť veľká pomoc.

Avianca.com - recenzie

Naozaj dobré a pozitívne recenzie na spoločnosť Avianca nájdete na cestovateľskom portáli TripAdvisor. Tu sa nachádza viac ako 17 200 recenzií zákazníkov, ktorí služby tejto kolumbijskej leteckej spoločnosti už využili. Len málo z nich je v českom či slovenskom jazyku, no v priemere im zákazníci udelili 4 body z 5 možných. A to teda nie je vôbec zlé hodnotenie. Podľa formulárov, ktoré zákazníci vypĺňajú, má Avianca na veľmi dobrej úrovni takmer všetky hodnotené kritériá. Konkrétne 4 body získali tieto hodnotené kritériá: priestor na nohy, pohodlie sedadla, zábava počas letu, celkový zážitok z letu, služby zákazníkom, pomer kvality a ceny, čistota, registrácia a nástup do lietadla. Najmenej, a to 3,5 boda, získala položka jedlo a nápoje.

  • Takúto recenziu napísala Martina H.: Velmi slušné aerolinky, pohodlná letadla, dávají občerstvení i na krátkých letech. Měli jsme s nimi 5-hodinové zpoždění v San Salvadoru, nosili nám na letišti jídlo, dokonce ohřáté. Akorát nám jako kompenzaci dali jen slevové vouchery na 70 USD na další služby Aviancy - pro nás nepoužitelné :) Řešili jsme s nimi i přerezervování letu a byli velice vstřícní.”
  • Toto je recenzia pána s prezývkou JanJonas: Avianca, která je kolumbijskou pobočkou, má nová letadla a velmi dobrý servis na palubě. Letadla jsou čistá a interiér není stísněný.”
  • Zákazníčka Petra P. opisuje vo svojej recenzii zmätok: S leteckou společností Avianca se cestuje poměrně dobře, letadla jsou pohodlná, letušky příjemné, Odbavení na letišti v Cali bylo ale hrozně pomalé a zmatečné.”

Nevybrali ste si? Cestovať lacnejšie môžete aj vďaka iným aerolinkám. Na Plnej Peňaženke môžete využiť Swiss.com, Kiwi.com alebo AirMalta.com, kde taktiež získate späť cashback. 

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať