E-shop aktuálne cashback neponúka. Pracujeme na opätovnom spustení.

AutoEurope - medzinárodná požičovňa aút

Hľadáte spoľahlivú a lacnú požičovňu áut? AutoEurope.com je medzinárodná požičovňa áut fungujúca od roku 1954 s viac ako 24 000 miestami na vyzdvihnutie auta.

Obchod je dočasne pozastavený. Čoskoro bude opäť spustený.

Ponuka už síce nie je aktuálna, môžete však vyskúšať podobný obchod RentalCars.com .

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 563 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o AutoEurope

Najlacnejšia požičovňa áut AutoEurope.com

AutoEurope.com - požičanie auta už od 7 € na deň

Nejeden cestovateľ vie, aké dobré je si požičať na cestách auto. Nie vždy je totiž doprava v danej destinácii ideálna a spoliehať sa na miestnu dopravu nie je vždy dobré. Keď sa len pozriete na prepravu z letiska na miesto ubytovania, s požičaným autom je to jednoduchšie a veľakrát aj rýchlejšie. No skvelé je i to, že si auto môžete požičať aj na celý pobyt a cestovať tak po okolí vašej destinácie či cestovať autom po celej krajine. AutoEurope je medzinárodná požičovňa áut, ktorá má viac ako 24 000 miest na vyzdvihnutie auta po celom svete. Požičať si u nich môžete malé auto pre dvoch, ale aj väčšie pre rodinu, športové auto do terénu, luxusné autá ako Audi či BMW alebo karavan.

TOP cestovateľské destinácie na AutoEurope.com

Ak nemáte jasný plán toho, aká destinácia by mala byť vašou cieľovou, inšpirujte sa TOP destináciami podľa AutoEurope.com. Táto online požičovňa áut vám požičia vozidlo na viac ako 24 000 miestach po celom svete, no určité z nich zákazníci vyhľadávajú najviac. Medzi svoje TOP destinácie zaradil AutoEurope Paríž, Londýn, Barcelonu, čo sú bezpochyby nádherné mestá. Navštíviť môžete aj Malagu, kde sa okrem iného môžete kúpať v mori alebo vyrazte do hlavného mesta Portugalska, do Lisabonu. Vycestovať za zážitkami môžete aj do susednej Prahy, ktorá je na AutoEurope takisto obľúbená či do neďalekého Berlína.

Víkendový roadtrip autom od AutoEurope.com

Prečo si neurobiť menší víkendový výlet a odreagovať sa od práce? Požičajte si auto od AutoEurope a vycestujte za zážitkami kdekoľvek máte chuť. Navštíviť môžete susedné krajiny, ale vycestovať môžete aj na dlhšie trasy. Stačí tomu prispôsobiť výber auta. Ak sa chystáte do hôr, požičajte si terénne auto, ak sa chystáte do mesta, dokonalou voľbou bude menšie auto, s ktorým nebudete mať v meste žiadny problém.

Dovolenka v karavane od AutoEurope.com

Pre ozajstných vášnivých cestovateľov ponúka AutoEurope požičanie karavanu. Ten je skvelou voľbou pri dlhších dovolenkách. Môžete ho totiž zaparkovať takmer kdekoľvek a ušetrí vám čas s vyhľadávaním dostupného ubytovania. A na ubytovaní dokonca ešte aj ušetríte. S karavanom sa môžete zdržať na jednom mieste dlhšie, pretože nie ste viazaní rezerváciou hotela a cestovať môžete podľa vlastných preferencií. Určite zvážte aj túto možnosť vašej dovolenky, pretože veríme, že na ňu tak rýchlo nezabudnete.

Požičanie luxusného auta - AutoEurope.com

Ak patríte do tej skupiny ľudí, ktorí si radi požičajú na dovolenku luxusné auto, určite vás poteší svojou ponukou aj AutoEurope.com. Práve luxusné auto môže vašu dovolenku ešte spríjemniť a sme si istí, že na ňu budete ešte dlho spomínať práve vďaka takémuto autu. Ak potrebujete s výberom poradiť, môžete sa obrátiť na odborníkov tejto spoločnosti alebo si rezervovať auto online. AutoEurope.com ponúka napríklad značku Audi, BMW, rezervovať si môžete aj Porsche, Mercedes Benz či Mini Cooper, ktorý sa bude perfektne hodiť na jazdy po meste. 

Všetko o nákupe na AutoEurope.com

Rezervácia

Nemáte s rezerváciou auta skúsenosť? To nevadí. E-shop AutoEurope.com má rezervačný systém veľmi jednoduchý a prehľadný, takže to určite zvládnete. V prvom rade je vždy dôležité si zadať krajinu, mesto a lokalitu, kde si auto chcete vyzdvihnúť. Následne zadáte dátum vyzdvihnutia a vrátenia a približné časy. Nezabudnite pri vyhľadávaní zaškrtnúť či má vodič viac ako 25 rokov a môžete vyhľadávať ponuku. Zobrazia sa vám všetky dostupné autá, ktoré zodpovedajú vašim kritériám a vy si vyberiete to, ktoré si chcete požičať. 

Platba

Ak ste sa dostali do bodu, kedy už máte vybrané auto, je potrebné zaň zaplatiť. Cena požičania sa vám vždy zobrazí už pri vyhľadávaní a v prípade, že chcete ďalšie doplnkové služby, ich cena sa vám automaticky pripočíta. AutoEurope.com akceptuje platbu kartou American Express, Visa a Mastercard.

Kontakt

Požičanie auta nie je iba tak, chce to zodpovedného vodiča, ktorý bude poznať požičané auto. Ak máte otázky ohľadne fungovania požičovne AutoEurope.com, prečítajte si často kladené otázky. Tie nájdete pod názvom FAQ. Samozrejme sa môžete obrátiť aj na zákaznícky servis na čísle +49 89 412 07 269 alebo napísať na [email protected] Počítajte však s tým, že komunikácia bude prebiehať v angličtine.

Ako si môžete požičať auto na AutoEurope.com ešte výhodnejšie? 

Preblesla hlavou aj vám táto otázka? Ak áno, máme pre vás jednoduchú odpoveď - s Plnou Peňaženkou. Tá vám vráti cashback v hodnote 1,5 - 2,5 % ceny vašej objednávky na AutoEurope.com. Stačí, ak sa u nás zaregistrujete a na stránky e-shopu sa dostanete cez tlačítko “Nakupovať s cashbackom”. Skvelé je, že takýmto spôsobom môžete nakupovať na všetkých e-shopoch na Plnej Peňaženke.

Recenzie a skúsenosti s nákupom na AutoEurope.com

Určite vás zaujímajú recenzie na AutoEurope. Je prirodzené, že pri cestovaní autom chceme pohodlie, dostatok miesta na batožinu a hlavne spoľahlivosť a bezpečnosť počas jazdy. Pozrite sa, ako tieto a mnohé ďalšie parametre hodnotia zákazníci, ktorí si už požičali auto od AutoEurope. 

Ak nemáte problém s angličtinou, prečítajte si recenzie zákazníkov na AutoEurope na stránkach Trustpilot.com. Práve tu má spoločnosť viac ako 6 600 recenzií, v ktorých 68 % zákazníkov označilo služby AutoEurope ako excelentné a ďalších 15 % ako dobré. Dočítate sa tu o mnohých pravidelných zákazníkoch, čo svedčí o spoľahlivosti spoločnosti. Často zmieňované a pozitívne hodnotené sú nízke ceny, prehľadnosť a jednoduchosť webových stránok. Názory na zákaznícky servis sú rôzne, niektorí zákazníci boli spokojní s ochotou personálu a niektorí nie. Negatívne recenzie dostáva AutoEurope napríklad kvôli nedorozumeniam pri vyzdvihnutí auta či komplikáciách pri vrátení auta na inom mieste, ako ho zákazníci vyzdvihli.

Nevybrali ste si? Na Plnej Peňaženke nájdete aj ďalšie požičovne áut, vďaka ktorým môžete cestovať po celom svete. Zákazníkmi obľúbenou je požičovňa RentalCars.com, no auto si môžete požičať aj na stránkach Expedia.com alebo Lufthansa.com. Vďaka cashbacku od Plnej Peňaženky môžete na požičaní auta ešte ušetriť.

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať