Alibaba.com logo

Alibaba.com - nákupy z Číny

Nakupujte lacno a vo veľkom z e-shopu Alibaba.com, kde nájdete široký výber módy, elektroniky, kozmetiky, domácich potrieb či pracovného náradia.

Viac o Alibaba.com

Peniaze z nákupu späť

2,7 %

O Alibaba.com

Nakupujte lacno a vo veľkom z e-shopu Alibaba.com, kde nájdete široký výber módy, elektroniky, kozmetiky, domácich potrieb či pracovného náradia.

Lákajú vás lacné nákupy z Číny? Skúste e-shop Alibaba.com, na ktorom nakúpite naozaj všetko. Ide o online nákupnú galériu, na ktorej predávajú viacerí obchodníci a sortiment je určený najmä pre ďalších obchodníkov. Funguje na princípe prepredaja sortimentu ďalším podnikateľom, no dajú sa tu kúpiť aj veci v menšom počte kusov. Svojou ponukou sortimentu sa Alibaba.com podobá e-shopu AliExpress.com.

Ako nakupovať na Alibaba.com?

Asi hlavnou charakteristikou e-shopu Alibaba.com je to, že je primárne určený pre podnikateľov. Daný sortiment sa tu kupuje vo väčších množstvách, takže ak máte obchod alebo iný podnik, pozrite sa, či Alibaba.com nepredáva niečo, čo by sa vám hodilo. Nakupovať tu môžete veci v počtoch ako 50, 100 či 1000 kusov, no to nie je pravidlom. Pri danom produkte máte určený minimálny počet kusov, ktoré musíte kúpiť. Nájdete tu samozrejme aj nižšie počty, pokojne aj 1 alebo 2, čo sa už oplatí pre nákup bežného zákazníka.

Náradie pre každého kutila

Vlastníte obchod s domácim náradím alebo patríte medzi milovníkov domáceho kutilstva? Radi si niečo sami vyrobíte alebo nemáte problém pokazenú vec opraviť? Práve pre vás je vhodné nakupovať na e-shope Alibaba.com, kde nájdete náradie a výbavu pre každého kutila. E-shop ponúka napríklad vŕtačky a doplnky k nej, kúpite tu aj šróbováky, váhy, píly aj celé sady s náradím.  

Elektronika

Online na e-shope Alibaba.com môžete nakupovať aj elektroniku. Či už potrebujete mobilný telefón, kameru, fotoaparát alebo iné príslušenstvo, určite si tu vyberiete. Okrem už spomínaných produktov tu nájdete aj slúchadlá, počítačový hardvér a softvér, hodinky, počítače či drony. Nemusíte sa tak trápiť so starými a nefunkčnými zariadeniami, kúpte si ich nové a funkčné.

Móda a oblečenie

Nákupy z Číny sú u bežných zákazníkov populárne hlavne vďaka lacným nákupom oblečenia. Výhodami sú práve veľmi dobré ceny, nájdete tu veci podľa najnovších trendov, no menšou nevýhodou je práve dlhšia doba doručenia. Ale to nemusí byť problém, ak váš nákup urobíte s dostatočným predstihom. Alibaba.com ponúka trendy oblečenie pre ženy, mužov aj pre deti. Kúpiť si tu môžete aj módne doplnky.

Športové náčinie a trávenie voľného času

Akým spôsobom trávite váš voľný čas vy? Je to aktívny pohyb alebo pohoda a pokoj? Na spôsobe trávenia času nezáleží, dôležité je, aby ste sa odreagovali, oddýchli si a prišli na iné myšlienky. A to môžete pri cvičení aj pri oddychu. Na Alibaba.com si kúpite športovú výbavu od oblečenia a doplnkov až po činky či výbavu na šport ako streľba, bicyklovanie, loptové hry alebo rybárčenie. Ak radi trávite čas v prírode, Alibaba ponúka aj stany a spacáky na letné kempovanie.

Domácnosť a záhrada

Pre predajcov bytových doplnkov a dekorácií má Alibaba špeciálnu kategóriu. V nej nájdete široký sortiment nielen doplnkov, ale aj praktických vecí ako napríklad dózy na skladovanie potravín alebo rôzne organizéry. Do záhrady ponúka Alibaba napríklad kvetináče, káble a predlžovačky, hadice atď.

Kozmetické doplnky a krása

Veľký výber kozmetiky a doplnkov na skrášlenie a vaše zdravie. Na e-shope Alibaba nájdete všetko pre každodennú starostlivosť, aj pre profesionálne salóny. Kúpiť si tu môžete dekoratívnu kozmetiku, konkrétne rúže, lesky na pery, make-upy, púdre atď., tiež produkty pre starostlivosť o vaše nechty, zubnú hygienu či vlasy. Ak túžite po dlhších vlasoch, kúpte si na Alibaba.com umelé vlasy na predĺženie.

Všetko o nákupe na Alibaba.com

Platba

E-shop Alibaba vám ponúka niekoľko možností platby. Prvou z nich je platba podobná platbe prevodom na účet, platiť môžete aj prevodom cez službu Western Union alebo MoneyGram. 

Doprava

Pri nákupoch z Číny počítajte s dlhšou dodacou dobou, no to je bežná prax v takýchto e-shopoch. Balík vám bude doručený k vám domov, čo určite ocení nejeden zákazník.

Kontakt

Ak potrebujete poradiť, obráťte sa na zákaznícku podporu e-shopu Alibaba.com. Nájdete ju pod názvom Help Center a počítajte s tým, že komunikácia bude prebiehať v angličtine.

Ako nakupovať na Alibaba.com ešte lacnejšie?

Lacnejšie nákupy na e-shope Alibaba.com vám zaistí Plná Peňaženka, ktorá vám vráti 2,7 % ceny vášho nákupu späť.

Recenzie a skúsenosti s nákupom na Alibaba.com

Asi najlepšou možnosťou, ako sa dozvedieť o danom e-shope viac, je si prečítať recenzie zákazníkov, ktorí už skúsenosť s nákupom majú. Niekoľko recenzií na internete nájdete aj na e-shop Alibaba.com, ktoré vám odporúčame si predom prečítať. Môžete tak predísť zlej skúsenosti a sklamaniu.

Celkovo je pri nákupoch z Číny dôležité dbať na výber spoľahlivého predajcu. Keďže na Alibaba.com predáva viacero obchodníkov, odporúčame vám si ich ešte pred nákupom overiť. Prečítať si o nich môžete hodnotenia zákazníkov, ktorí u daného predajcu už nakúpili, ako dôkaz spoľahlivosti vám môže poslúžiť vyšší počet predaných položiek alebo známka Zlatého predajcu”.

Nevybrali ste si? Podobný sortiment ponúka aj ďalší čínsky e-shop AliExpress.com, obľúbenou nákupnou galériou je aj eBay.com alebo DHGate.com. Na týchto a veľa ďalších e-shopoch môžete ušetriť vďaka Plnej Peňaženke, ktorá ponúka cashbacky z nákupu späť.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Online nákupné galérie

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.