Septembrové novinky Plnej Peňaženky

7. 9. 2023
Septembrové novinky Plnej Peňaženky

Milí Peňaženkári,

prinášame vám prvý poprázdninový spravodaj. Dúfame, že ste počas leta načerpali novú energiu a ste pripravení na vyššie pracovné aj študijné nasadenie. Vieme, že jesenné obdobie môže byť náročné, ale s Plnou Peňaženkou to bude o niečo jednoduchšie. Radi vám pomôžeme nájsť výhodné ponuky, aby ste si aj jesenné dni spríjemnili výhodnými nákupmi.

Poďme si najskôr zhrnúť, čo zaujímavé sa na našom cashbackovom portáli odohralo v auguste.

► Naša prázdninová súťažná akcia Československé filmové leto je na konci. Sprievodcovia Yveta a Xaver vás počas jedenástich týždňov zoznamovali s krásami Česka a Slovenska a vy ste sa zapájali do našich súťaží. Dnes už poznáme výhercov, ktorí najlepšie obstáli v hádaní tajničiek. 56 výhercov, ktorí dosiahli na maximálny možný počet bodov, si odnesie bonus 8 €. A 59 výhercov, ktorí nazbierali aspoň 27 bodov, objavia onedlho na svojom "peňaženkovom" účte bonus 7 €.

► Hneď dvakrát sa na augustovej oblohe objavil spln, a tým pádom ste ako užívatelia mohli nakupovať s 20 % zvýhodnením rovno dvakrát. 

► Medzi novozapojenými e-shopmi sme opäť zaznamenali desiatky prírastkov. Nižšie si môžete prečítať naše tipy na pár z tých, ktoré by vás mohli zaujať.  

Netradičné novinky a jedna obľúbená letecká spoločnosť

Lišiareň je lesný e-shop, ktorý je hotovým rajom nielen pre deti, ale predovšetkým pre rodičov, hľadajúcich kvalitné a bezpečné hračky pre svoje deti.

► Kórejská kozmetika nás baví... To je heslo e-shopu BB-cream už od roku 2009. Ide o českú firmu, ktorá ponúka iba kvalitnú kórejskú kozmetiku.

Dobroty s príbehom môžete po novom nakupovať s cashbackom. A to v e-shope s príznačným názvom, Dobrotyspribehem.cz. Nemusíte sa obávať, doručujú aj na Slovensko.

► Poslednou novinkou, ktorú sme pre vás vybrali je nová aerolinka. Tentokrát môžete s cashbackom lietať s obľúbenou tureckou spoločnosťou Turkish airlines

Zľavomber, školské potreby aj jesenná móda 


► V septembri odštartovala naša už tradičná akcia Zľavomber. Na stránkach akcie budete celý mesiac nachádzať exkluzívne ponuky od našich partnerov. Pripravené sú pre vás atraktívne zľavy aj navýšený cashback. Či sa necháte zlákať niektorou zo zľavombrových ponúk alebo ponúk ďalších e-shopov, ktoré sú na Plnej Peňaženke, môžete si vďaka tomu v predstihu odkryť až dve políčka v októbrovej pyramíde. Stačí nakúpiť v dvoch rôznych e-shopoch.

Pokiaľ našu Pyramídu ešte nepoznáte, môžete sa zatiaľ zoznámiť s jej minuloročnými pravidlami. Tohtoročnú podobu ešte čaká pár drobných zmien, ale základný princíp hry, v rámci ktorého hráči plnia rôznorodé úlohy a odkrývajú políčka, zostane rovnaký. 

► V týchto dňoch si školáci odnášajú zo školských lavíc zoznamy pomôcok, ktoré im budú musieť rodičia dokúpiť. Zvoľte menej stresujúcu cestu a nakúpte školskú výbavu online. Na špeciálnej stránke Späť do školy pre vás máme zoznam akcií od e-shopov, ktoré sa na „Back to school“ potreby zameriavajú. Nakupujte štýlové školské vybavenie s odmenou za nákup!

► A nezabudnite tiež na osvieženie jesenných šatníkov. Ak máte v pláne zaobstarať si nový jesenný outfit, pripravili sme pre vás špeciálnu stránku s ponukou jesennej módy. Vyberte si napríklad trendy svetrík, prechodnú bundu, kabátik či denim džínsy za akciovú cenu a opäť s cashbackom.

Ďalšie zaujímavosti z Plnej Peňaženky:

  • V miliónovej súťaži, kde každý účastník, ktorý chce zostať v hre, musí v každom mesiaci zaznamenať aspoň jeden nákup, zostáva po auguste 646 účastníkov. 

  • Priemerná výška výplaty v auguste činila 19 €. Najvyššia výplata naopak dosiahla čiastku 983 €

A to je tentokrát všetko. Prajeme vám úspešný vstup do nového školského roka a príjemné babie leto, ktoré snáď v našich končinách ešte pár týždňov vydrží.