Recenzia TSTBooster: Testosterónové tablety pre mužov

4. 12. 2021
Recenzia TSTBooster: Testosterónové tablety pre mužov

Celkové hodnotenie

Počet hviezdičiek: 4,0 / 5

Kolega Peter vyskúšal prírodný doplnok stravy – testosterónové tablety z e-shopu TST Booster. V recenzii sa dočítate, ako bol Peter s doplnkom spokojný, ale aj kedy a ako sa prejavuje nedostatok testosterónu, a z čoho sa vlastne tablety Testosterón Booster vyrábajú

 

Doplnok stravy TST Booster

 

Mal som možnosť vyskúšať doplnok stravy TST Booster, teda testosterónové tablety prírodného zloženia. Prípravok som vyskúšal na jeseň, kedy obvykle bývam vyčerpaný zo zmeny počasia, aj moja imunita nie je v najlepšej kondícii. Trápim sa väčšinou s prechladnutím a zmenami nálad, celkovou únavou a nechuťou k akejkoľvek aktivite.

Po práci obvykle prichádzam domov unavený a do posilňovne sa len ťažko prinútim. Večer sa mi zle zaspáva a ráno ešte horšie vstáva. Z týchto dôvodov som si objednal TST Booster, pričom  hlavne ma lákalo prírodné zloženie.

Testosterónové tablety TST Booster majú podporovať prirodzenú tvorbu testosterónu v tele a obsahujú aktívne zložky: kyselina D-aspargová, maca peruánska, magnézium (získané z červených morských rias), ašvaganda (tropická rastlina), senovka grécka, kotvičník zemný, vitamín D3 a vitamín B6.

Už po pár dňoch užívania som cítil zlepšenie po psychickej aj fyzickej stránke. Nadobudol som energiu a moje fyzické výkony boli o niečo lepšie. Po cvičení som necítil bolesť svalov ani únavu. Lepšie sa mi ráno vstávalo a spánok mi pripadá s TST Boosterom kvalitnejší.

Prípravok prišiel rýchlo a komunikácia s e-shopom bola bezproblémová. Užíval som 4 tablety denne. Jediný problém som mal s chuťou tabliet, ktoré sú, na môj vkus, väčšie a zle sa prehĺtajú, ale dá sa na to zvyknúť. Určite by som tablety odporučil najmä v zimných mesiacoch. Tablety pomáhajú k celkovému lepšiemu fyzickému aj psychickému stavu. Určite budem nákup opakovať.

 

Pár slov o e-shope Tstbooster.cz

TST Booster alias Testosterón Booster je český e-shop, za ktorým stoja 3 kamaráti a aktívni športovci. Dávnejšie na trhu hľadali vhodný testosterónový doplnok stravy, ale nenašli nič, s čím by boli spokojní. Preto dali hlavy dohromady a vyvinuli vlastný doplnok so 100% prírodným zložením, ktorý vyrábajú v Česku.

 

► Testosterón a jeho prejavy

Testosterón je asi najznámejší mužský hormón zodpovedný hlavne za libido a sexuálnu výkonnosť. Jeho dostatok sa prejavuje aj vo veľkej energii, schopnosťou dobre naberať svalovú hmotu, ale tiež napríklad túžbou po úspechu. Pokles testosterónu začína prirodzene po 30. roku života.

Nedostatok testosterónu môže mať tieto prejavy: neplodnosť a zníženie libida, ubúdajúca svalová hmota, pomalšia regenerácia, náladovosť, únava, horšie sústredenie, úzkosti, vypadávanie vlasov, priberanie, ale aj tvorba vrások.

Zvýšený testosterón nie je taký častý, ale ani ten nie je ideálny. V extrémnych prípadoch majú takýto muži väčšiu tendenciu piť alkohol, fajčiť a paradoxne sa môže prejavovať aj neplodnosťou, ďalej sa môže prejavovať agresívnym správaním a vysokým krvným tlakom.

Na vine môže byť užívanie steroidov a iných hormonálnych látok. Výšku testosterónu zistíte u doktora, ktorý ho určí zo vzorky v krvi. Môže vám zistiť celkový testosterón alebo si môžete nechať vyšetriť iba voľný testosterón. Pokiaľ chcete prioritne budovať svalovú hmotu, je pre vás podstatný údaj o voľnom testosteróne.

TST Booster, ako prírodný doplnok, nedokáže zvýšiť hladinu testosterónu nad prirodzenú mieru a nemá žiadne známe vedľajšie účinky.

 

 

O ďalších prejavoch testosterónu sa dočítate v článkoch na stránkach TST Booster.