Recenzia koženej kabelky alebo parťák pre každú príležitosť

Ktorá dáma sa niekedy rada neponorí do sveta módy a neužije si svoju chvíľku pozornosti v nových topánkach, šatách alebo s novou kabelkou? Čím sme ale staršíe, tým viac oceníme štýlové kúsky, ktoré sú kvalitné a môžeme ich nosiť ku všetkému. Ako v rôznych situáciách uspela kabelka českej značky Sněžka Náchod pre vás testovala kolegyňa Nina.

30. 4. 2022
Recenzia Delmas

Celkové hodnotenie

Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

Ako každá žena aj ja milujem nakupovanie a módu – som to, čomu sa v dnešnej dobe hovorí „shopaholic“. Ak vidím za výkladom peknú kabelku, väčšinou to netrvá ani päť minút a je moja. Nakupovanie je jednoducho mojou veľkou vášňou. Najradšej nakupujem topánky a už spomínané kabelky. Keď som preto dostala ponuku recenzovať produkty e-shopu Delmas, neváhala som ani minútu a s radosťou som ju prijala.

Výhodou tejto recenzie bolo, že si môžem vybrať akýkoľvek produkt. Nadšene som teda vyhľadala stránky obchodu a ocitla som sa v kabelkovom nebi. Objavila som neskutočný výber kabeliek rôznych tvarov, veľkostí a farieb a moja misia vybrať si tú pravú teda mohla začať. Mala som niekoľko favoritov, ale nakoniec som sa zamilovala do malej koženej listovej kabelky českej značky Sněžka Náchod.

Viac ako len kabelka

Na kabelku som sa veľmi tešila, pretože sa jedná o naozaj luxusný, ručne šitý kúsok, ktorý sa ale dá nosiť ako do divadla, tak aj na výlet do prírody. Rozhodla som sa teda, že ho podrobím skúške v rôznych situáciách, aby som zistila, či ho naozaj môžem využiť pri každej príležitosti. 

Kabelka + „malé čierne” 

Kabelka dorazila akurát včas, aby som ju mohla vyskúšať pri formálnej príležitosti - v deň, keď mi ju doručili sme totiž mali naplánované divadelné predstavenie. Perfektné bolo, že samotná kabelka bola veľmi výrazným prvkom môjho outfitu. Mohla som tak ísť v jednoduchých čiernych šatách, a napriek tomu som nezapadla v dave.

Do kabelky som síce ľahko schovala telefón a kľúče, problém pre mňa však nastal s peňaženkou. Ako každá správna ženská vlastním veľa kariet a nosím horu drobných, a tak mám peňaženku pomerne objemnú. Tá sa však do kabelky nezmestila, a to hlavne pre svoju hrúbku, nie dĺžku. Takýto problém som vyriešila malou náhradnou plátenou peňaženkou, kam som uložila len nevyhnutnosti, ako je platobná karta atď. Aj napriek tomuto drobnému nedostatku som si ale užívala, koľko vítanej pozornosti kabelka pútala a ako krásne dopĺňala môj formálny vzhľad.

Kabelka + turistika

Keď som kabelku otestovala ako formálny a elegantný doplnok, chcela som zistiť, či by poslúžila aj pri neformálnej akcii. Samozrejme som musela brať do úvahy jej veľkosť, a tak som nepočítala s tým, že sa do nej „zabalím“ na celodenný výlet. Ako skúšobnú akciu som teda vybrala púť, kam som sa s rodinou vydali cez víkend.

Pretože milujem adrenalín a rýchlu jazdu, rada obchádzam tie najdivokejšie atrakcie, a nemôžem tak so sebou nosiť objemné kabelky či batohy. Moja červená kabelka však pre túto akciu mala ideálne rozmery. Síce som opäť musela vytiahnuť náhradnú mini peňaženku, vo všetkých ostatných aspektoch ma ale nesklamala. Úplne skvele sa hodí aj k džínsom a koženej bunde, vďaka pevnému odnímateľnému popruhu som sa nebála, že mi kabelka uletí, a perfektné spracovanie zaistilo, že sa neočakávane neotvárala.

Hodnotenie

Z kabelky som naozaj nadšená. Milujem módne kúsky, ktoré sa dajú vziať naozaj k čomukoľvek. Kabelka je navyše vážne kvalitne spracovaná, a tak mi iste veľmi dlho vydrží. Ak počítate s tým, že je to veľkostne skôr listová kabelka, a tak do nej nenapcháte mobil, peňaženku, kľúče, vreckovky, cukríky, make-up a ďalšie propriety, ktoré normálne nosíte v kabelke, rozhodne stojí za vyskúšanie.

Poznámka redakcie: Produkt je momentálne na stránke nedostupný. Na e-shope však nájdete množstvo iných crossbody kabeliek, ktoré ozvláštnia váš outfit, ako napríklad dámska crossbody kabelka Takl Different.

Dámska kožená crossbody kabelka 5058 červená

Dámska kožená crossbody kabelka 5058 červená

  • Materiál: koža
  • Rozmery: 26 x 17 x 5 cm
  • Hmotnosť: 0,45 kg
  • Záruka: 24 mesiacov
  • Veľkosť: S
  • Maximálna dĺžka popruhu: 110 cm

126,55 €

Nakúp s cashbackom

Celkové zhrnutie

  • Kvalitné spracovanie
  • Nadčasový design
  • Odnímateľný popruh
  • Priestor iba na telefón a kľúče

Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

Nakúp s cashbackom

Na e-shope Delmas sa starajú o to, aby ste si v každej situácii mali kam dať svoje osobné veci. Predávajú značkové kabelky, pánske tašky, cestovné kufre, peňaženky, batohy, ale aj doplnky, ako sú opasky, šatky alebo rukavice. Nakúpite tu značky ako Vuch, Vans, Gerry Weber alebo the North Face.

Podobné články