Súťažná recenzia o produkty od BezDoteku

7. 9. 2019
Súťažná recenzia o produkty od BezDoteku

Celkové hodnotenie

Počet hviezdičiek: 4,0 / 5

Výrobky, ktoré vám uľahčia život aj vo voľnom čase, tak by sa dal popísať sortiment e-shopu BezDoteku.sk. Zapojte sa s Plnou Peňaženkou do zlosovania a staňte sa jedným z dvoch výhercov, ktorí získajú jeden z recenzovaných produktov. Ako na to? 

Nakúpte prostredníctvom Plnej Peňaženky v období od 7. - 9. 9. akýkoľvek produkt na BezDoteku.sk a do zlosovania v našej súťaži budete zaradený automaticky. Práve vy sa môžete stať šťastným výhercom! Plná Peňaženka si vyhradzuje právo na vyradenie súťažiacich zo zlosovania v prípade, že si v priebehu 14 dní po objednaní tovar nevyzdvihli, alebo ho v identickej lehote vrátili.

Radi sa s vami o naše skúsenosti podelíme a myslíme si, že potom už na nákup v tomto e-shope nebudete čakať. 

Výherca čističky vzduchu IPRO AIR

t*ci*r*s*@*m**l.com

Za tím Plnej Peňaženky srdečne bahoželáme!

Čistička vzduchu IPRO AIR

“Túto čističku vzduchu sme vyskúšali všetci, a to priamo v kancelárii Plnej Peňaženky. Vďaka nej sa nám všetkým teraz o dosť lepšie dýcha, takže sa nám aj o niečo lepšie pracuje. Na prvý dojem nás veľmi príjemne prekvapilo zapojenie a naštartovanie tejto čističky - a to preto, že je viac ako jednoduché. Stačí ju zapojiť do zásuvky a zapnúť ovládačom. Neviete si ani predstaviť, akí sme boli všetci do jedného nadšení z veľmi zanedbateľného hluku, ktorý tento prístroj vydáva, podľa popisu by to malo byť okolo 29 dB, čo je prirovnateľné ku zvuku z veľmi tichej ulice. Oproti hluku, ktorý u nás od mája do septembra máme z dôvodu pustenej klimatizácie, to bolo príjemné prekvapenie.

Čistička vzduchu od BezDoteku.sk je schopná tiež farebne signalizovať, aká je práve kvalita ovzdušia v miestnosti, ktorú práve čistí. Podľa trojfarebného rozlíšenia - zelené, oranžové a červené ste schopní odhadnúť, ako kvalitný vzduch budete dýchať.

Dosť nás pobavilo, keď sa kontrolka obratom po zapnutí zafarbila do oranžova. Hovorili sme si, čo to vlastne dýchame, ale ani nie po 10 minútach sa na displeji rozsvietila zelená farba. Takže sme si všetci okamžite vydýchli.

Podľa nás určite každý ocení ovládanie prostredníctvom dotykového displeja umiestneného priamo na čističke a diaľkovom ovládači, vďaka ktorému sa nebudete pre zapnutie čističky musieť zdvihnúť z gauča, či odísť od pracovného stola. Na tejto čističke si navyše môžete navoliť tri rýchlosti čistenia, či dokonca automatický režim, vďaka ktorému sa vám bude vzduch čistiť podľa jeho aktuálnej kvality. Už zmienený automatický režim jednoducho nastavíte stlačením jediného tlačítka, takže je manipulácia s touto čističkou vzduchu naozaj veľmi jednoduchá. Automatický režim tak budeme využívať aj naďalej, pretože nám to príde ako fajn vychytávka. 

Taktiež sme zvažovali nastavenie detskej poistky, aby si niekto z nás nechcel prepnúť režim čističky do svojho vlastného nastavenia (niektorí kolegovia sú vtipní), ale to sme práve z dôvodu jednoduchosti ovládania zamietli :)

Kanceláriu máme v centre Prahy, smog a znečistené ovzdušie je pre nás denný chlieb, takže sme túto čističku od českého obchodu BezDoteku.sk naozaj ocenili. 

Filter sme ešte nepotrebovali čistiť. Stačí totiž jediné stlačenie tlačítka a na displeji sa zobrazí “zvyšný čas pre filter”. Používame ju len krátko, ale už teraz ju môžeme odporučiť všetkým, ktorí chcú dýchať čistý vzduch. 

Na stránkach BezDoteku.sk sme sa dočítali, že za pomoci tejto čističky odstránime nielen baktérie (čo sa bude hodiť až nastane chrípková sezóna), ale aj peľ (to otestujeme na jar), roztoče či poletujúci prach, formaldehyd alebo iné toxické látky. Alergikov a osoby citlivé na znečistený vzduch medzi sebou nemáme, no rozhodne sme pripravení na podobné návštevy. U nás sa od teraz bude všetkým dobre dýchať. :)

A vy sa môžete tešiť, pretože máte možnosť čističku vďaka spoločnosti BezDoteku.sk vyhrať. Pre seba, alebo ako vhodný darček pre svojich blízkych pod stromček? To už necháme na vás.

Čistička vzduchu IPRO AIR

Čistička vzduchu IPRO AIR

 • Hmotnosť: 8 kg
 • Hlučnosť: 29 dB
 • Výkon čistenia vzduchu: 320m3/hod
 • Farba: Biela
 • Veľkosť miestnosti: 20-60 m2
 • Rozmery: 370x195x650 mm

Nakúp s cashbackom

Aróma difuzér KARMA

“Kdo by nepoznal aromalampy. Každý z nás ich má doma minimálne niekoľko. Keď som dostala príležitosť napísať recenziu na aroma difuzér KARMA, bola to pre mňa novinka. Leto čoskoro skončí a vždy na jeseň sa najradšej s čajom alebo vareným vínom schúlim do kresla s knihou v ruke. A pokiaľ mi atmosféru spríjemňuje ľahká aróma vône, svet je hneď krajší.

Difuzér má oproti klasickým aromalampám tú výhodu, že vám navyše priebežne zvlhčuje vzduch, čo sa bude hodiť obzvlášť v nadchádzajúcom období kúrenia v domácnosti. 

Je to naozaj elegantný a nevtieravý doplnok do každej izby aj kancelárie. Dokonca je oproti bežne používaným sviečkam v aromalampách taktiež omnoho bezpečnejší. Či už máte malé deti, alebo nie ste v miestnosti neustále, nemusíte sa báť, že sa niekdo popáli, alebo vám začne v miestnosti horieť. 

Po rozbalení difuzéru som ho zapojila (nabíjací kábel je dostatočne dlhý, takže mi bez problémov dosiahol do zásuvky) a po uvoľnení hornej časti som naliala vodu do zásobníku a pridala pár kvapiek aroma oleja od Mr. and Mrs. Fragrance. Po uzatvorení difuzéru som jemným dotykom stlačila tlačítko a čakala, čo sa bude diať. V priebehu chvíľky začala z KARMY vychádzať ľahko prevoňaná, jemná hmla. Žiadne prskanie ani kvapôčky na stole sa nekonali a hmla sa krásne pohybovala vo vzduchu.

Samozrejme som musela hneď vyskúšať, čo všetko KARMA dokáže. Na spodnej časti difúzeru sú 3 dotykové tlačítka, ktorými sa veľmi jednoducho ovláda. Prvým tlačítkom nastavujete silnejšiu či slabšiu intenzitu “hmly”, druhým tlačítkom difúzer zapínate či vypínate, ale tiež si s ním môžete nastaviť dobu (1, 3, 6 hodín), po ktorej sa difúzer sám vypne. Ja som ho nechala bežať bez obmedzenia a para se z neho vznášala od rána až do večera. Prišlo mi zvláštne, že sa KARMA vypla, až potom som si ale všimla, že v nádržke došla voda a prevádzka sa sama ukončila. Tretie tlačítko ovláda LED osvetlenie, a každý si môže vybrať jeden zo siedmich odtieňov, alebo nechať tóny farieb plynule prelínať. Je možné si tiež nastaviť tlmené či jasné osvetlenie a difúzer súčasne používať namiesto lampičky. 

Farebné tóny s príjemnou vôňou dokázali ako lusknutím prstov navodiť pohodovú atmosféru, že už som si myslela, že sa z kresla nepostavím. Navyše bez obáv z otvoreného ohňa.

Difuzér sme si zaobstarali aj do kancelárie. Svojou funkčnosťou úžasne dopĺňa ďalší recenzovaný produkt. Už sme ho vyskúšali i s prírodnými aroma olejčekmi pre navodenie tej správnej pracovnej nálady.

Za nás získavá difuzér KARMA jednoznačne 5 hviezdičiek a niektorí z nás si ho určite vyžiadajú aj pod vianočný stromček.

Aróma difuzér KARMA

Aróma difuzér KARMA

 • Rozmery: 12 x 23 cm
 • Kapacita zásobníku na vodu: 400 ml
 • Množstvo premenenej tekutiny: 40 ml/h
 • Váha: 570 g

Nakúp s cashbackom

Niečo málo o BezDoteku.sk

Domáce a mobilné príslušenstvo si môžete zaobstarať aj z pohodlia domova, stačí len preklik z Plnej Peňaženky, ktorá vám vďaka cashbacku zariadi ešte lacnejší nákup produktov. Obchod BezDoteku.sk vyrába inovatívne výrobky už od roku 2002, ktoré si za tú dobu našli veľké množstvo zákazníkov. Vedeli ste o existencii magnetických káblov či elektrických vývrtiek? To je len časť zo širokej škály produktov, ktoré tento obchod predáva. Vďaka e-mailovej adrese [email protected] a telefónnej linke +420 739 681 656 sa vždy môžete spýtať na akúkoľvek vec, ktorá vás ohľadom nákupu na tomto e-shope zaujíma. Na internetových stránkach BezDoteku.sk v sekcii Novinky tiež nájdete články, ktoré vám pomôžu vybrať ten správny bezdotykový dávkovač mydla, alebo napríklad bezdotykový kôš na odpadky.

Veľký sortiment unikátnych produktov

Technika. Aj tak by sa dalo nazvať to, čo si tu môžete bez problémov kúpiť. Okrem produktov pre domácnosť a záhradu si nakúpite aj mobilné príslušenstvo a produkty na zahriatie a ochladenie. Pozrite sa s nami na jednotlivé kategórie a posúďte sami, že sa jedná o správny obchod pre vaše nakupovacie chúťky:

 • Bezdotykové domáce príslušenstvo – šetrite čas a zaobstarajte si niektoré z bezdotykových odpadkových košov, dávkovačov na mydlo, či záchodových dosiek. 
 • Parné technológie – storočie pary nám prinieslo veľký technologický pokrok. BezDoteku.sk vám teraz prináša zariadenie, vďaka ktorému para poskytuje úľavu a potešenie. Vyberte si napríklad zo skoro dvoch desiatok aroma difúzerov a prevoňajte svoj domov či kanceláriu. 
 • Starostlivá technológia – starajte sa o seba za pomoci dômyselných pomôcok ako sú napríklad epilátory či zrkadielka s LED osvetlením. 
 • Sedací nábytok – kreslo či kancelárska stolička? Neviete, čo skôr? Ani jedno nie je problém. Na internetovom obchode BezDoteku.sk si vyberiete pokojne jedno aj druhé za viac ako príjemné ceny.
 • Mobilné príslušenstvo – hľadáte bezdrôtový bluetooth reproduktor, slúchadlá, magnetický kábel, univerzálny držiak na váš mobilný telefón, stabilizátor na kameru alebo len jednoducho nemôžete nájsť tú správnu selfie tyč? V tom prípade ste na správnej adrese. J

Podobné články