Májové novinky Plnej Peňaženky

25. 5. 2023
Májové novinky Plnej Peňaženky

Milí Peňaženkári,

prinášame vám už piaty tohtoročný spravodaj so zhrnutím toho najzaujímavejšieho z mesiac apríla a s výhľadom na najzaujímavejšie akcie nášho cashbackového portálu v máji.

V apríli mala premiéru naša nová hra Jarná prémia, v ktorej mali súťažiaci za úlohu s pomocou indícií hádať mená e-shopov známych z Plnej Peňaženky. V rámci súťaže sme rozdali 11 odmien v hodnote 40 €, 63 účastníkov obdržalo bonus 4 €, ďalších 310 súťažiacich si odnieslo odmenu 0,40 € a na ich emailovú adresu sme im zaslali tajnú informáciu o tom, kedy v máji prebehne Šťastná hodinka.

Elektronika so slovenskými koreňmi a vybavenie pre športovcov

Počet obchodov, v ktorých dostanete časť útraty späť na váš účet, sa opäť rozrástol. V e-shope slovenského výrobcu elektroniky Orava si po novom  zaobstaráte s cashbackom napríklad kuchynské spotrebiče, televíziu alebo audio a video príslušenstvo.

Pridajte sa s nami k JBL rodine aj vy a vychutnajte si legendárny JBL zvuk reproduktorov a slúchadiel. Značka JBL bola založená už v roku 1946 a dnes sú produkty JBL využívané v profesionálnych nahrávacích štúdiách, dodávajú zvuk väčšine kín v USA a hudobným sálam po celej Európe. Na Slovensku je distribútorom tejto značky e-shop JBL, ktorý už máme aj na Plnej Peňaženke..

Sportano je multi-brandový internetový športový obchod, kde nájdeš to najlepšie vybavenie, oblečenie, obuv a doplnky pre akýkoľvek druh aktivity. Je to jediné miesto v sieti ponúkajúce špecializované produkty známych a rešpektovaných značiek vo všetkých športových disciplínach. Chcete zlepšiť svoje výsledky, vrátiť sa k zdravým návykom alebo len prebudiť vášeň pre fyzickú aktivitu? Začať odporúčame práve tu! 

Máj v znamení tipovačky a jedinečných kupónov

So začiatkom hokejových majstrovstiev sveta sme opäť spustili tradičnú hokejovú tipovačku. V nej môžete tipovať výsledky súbojov v základných skupinách aj vyraďovacích bojoch, získavať body za úspešné odhady a hrať o zaujímavé ceny.

Po celý mesiac bežií aj ďalšia akcia Plnej Peňaženky, Zamilované májové nákupy. Každý deň pre vás odhaľujeme akciu dňa s atraktívnym zľavovým kupónom alebo zvýšeným cashbackom. Už ste sa zoznámili so zľavou pre tento deň?

Ďalšie zaujímavosti z Plnej Peňaženky:

  • V miliónovej súťaži, kde každý účastník, ktorý chce zostať v hre, musí v každom mesiaci zaznamenať aspoň jeden nákup, zostáva po apríli už menej ako sedem stoviek účastníkov, konkrétne 688.
  • Priemerná výška výplaty na účet užívateľov Plnej Peňaženky bola v marci 19 €. Najvyššia vyplatená odmena bola 1058 €.

A to je tentoraz všetko. Prajeme vám radostné májové zážitky, či už z prechádzok po rozkvitnutých sadoch alebo prvých tohtoročných grilovačiek po boku rodiny a priateľov.

A nezabudnite s nami držať palce slovenskej reprezentácii na hokejových majstrovstvách!