Orava.eu logo

Orava.eu

Viac ako pol storočia sú produkty značky Orava súčasťou našich domácností a robia náš život krajším a jednoduchším.

Viac o Orava.eu

Peniaze z nákupu späť

2,5 %

O Orava.eu

Orava, to nie je len nádherný regioń na severe Slovenska, ale tiež známa značka, ktorú nepochybne preslávila ponuka televízorov. V priebehu rokov sa ale Orava transformovala na modernú značku ponúkajúcu spotrebiče vysokej kvality, ktorá dokáže konkurovať aj známym zahraničných značkám. 

Ponuka e-shopu Orava.eu

Zavítajte do e-shopu Orava.eu, v ktorom nájdete široký sortiment kvalitných a spoľahlivých spotrebičov. V e-shope objavíte nasledujúce kategórie produktov:

  • Televízory s možnosťou filtrovať podľa uhlopriečky alebo vybavenia.
  • Audio a video, vďaka ktorému zrelaxujete a nabijete sa energiou. Počúvajte produkty značky Orava pre radosť doma, pri športe aj na záhradnej párty! 
  • Kuchynské spotrebiče, vďaka ktorým bude váš každodenný život jednoduchší. V e-shope Orava.eu objavíte ponuku mixérov, fritéz, mlynčekov na mäso a ďalších kvalitných spotrebičov, ktoré si zamilujete.
  • Vybavenie domácnosti bude tip top s Orava.eu. S praním, sušením, žehlením či upratovaním vám pomôžu pracanti z Oravy a vám ostane viac času na to, čo milujete.
  • Kategória Zdravie a krása vám ponúka šik pomocníkov, s ktorými zvládnete úpravu vizáže, vlasov aj tela ako profesionál. 
  • A na záver to najlepšie, kategória Akcie, vďaka ktorým ušetríte za produkty značky Orava z Trstenej. 

Spôsoby dopravy a platby na Orava.eu

Po Oravu už nemusíte na Oravu. Stačí vstúpiť do e-shopu Orava.eu s Plnou Peňaženkou a za každý nákup získate 2,5 %. V košíku môžete zvoliť nasledujúce možnosti dopravy:

  • Osobný odber na predajni v Nižnej zadarmo.
  • Výdajné miesto Packeta (Zásielkovňa) za 3 €.
  • Kuriér s doručením do 48 hodín za 5,50 €.

Za objednávku môžete zaplatiť bankovým prevodom, platobnou kartou, prostredníctvom Google Pay alebo Apple Pay. Za objednávku môžete zaplatiť aj na dobierku, v takom prípade je účtovaný poplatok vo výške 1 €.

Nevybrali ste si? Navštívte aj ďalšie e-shopy v Kategórii Elektrospotrebiče s cashbackom. V tejto kategórii objavíte napríklad slovenský e-shop Andreashop s doručením aj do pohraničných oblastí alebo populárny e-shop Okay.sk s možnosťou vyzdvihnutia na predajni

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Elektro

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.