Júnové novinky Plnej Peňaženky 2024

5. 6. 2024
Júnové novinky Plnej Peňaženky 2024

Milí Peňaženkári,

prinášame vám posledný predprázdninový spravodaj tohto roka. Zhrnieme si najpodstatnejšie udalosti z mája a pripravíme vás na júnové novinky.

V máji prebehla akcia Zamilované májové nákupy, kedy sme pre vás v spolupráci s našimi partnerskými e-shopmi pripravili na každý deň atraktívny zľavový kupón či inú exkluzívnu zľavovú ponuku.

Napätie priniesla hokejová tipovačka. Výsledky športovej udalosti, ktorú ovládol český reprezentačný výber, najlepšie natipoval súťažiaci Ján Dzurňák. Zoznam ostatných výhercov cien od našich partnerských e-shopov nájdete tu.

Viaceré akcie prebiehali aj vo vašich obľúbených zahraničných nákupných galériách AliExpress a Temu, v ktorých nájdete skvelé ponuky aj práve teraz.

Cashback po novom v známych aj menej známych e-shopoch

V máji sme ponuku e-shopov na Plnej Peňaženke doplnili o úplne nové značky, ale aj o obchody, ktoré zaručene poznáte. 

Novinkou, ktorá určite poteší, je zapojenie e-shopu Sephora. A pozor, to nie sú len parfumy. Je to unikátny koncept venovaný kráse, ktorý ponúka klasické, svetovo známe i originálne značky a desiatky vlastných produktov.

 Ďalším zapojeným e-shopom je Buildex, ktorý sa špecializuje na široký sortiment výrobkov pre vašu stavbu, dom a záhradu a nájdete viac ako 35 000 výrobkov od stoviek osvedčených značiek

Hľadáte štýlové bytové doplnky do kúpeľne, spálne, kuchyne alebo pracovne? Spoľahnite sa na e-shop Dizajnove-doplnky.sk, ktorému dôveruje 100 % zákazníkov cenového porovnávača a po novom môžete nakupovať aj s odmenou.

No a poslednou novinkou, ktorú sme pre vás vybrali, je e-shop Prezuvky. Ponúka kvalitné, ručne vyrábané papučky a topánočky s tradíciou pre zdravý vývoj detských nožičiek slovenskej značky RAK s viac ako 30 ročnou tradíciou. 

Tipujeme futbal a chystáme dovolenku


Hokejovú tipovačku vystrieda v júni tipovačka futbalová. Počas celého mesiaca môžete tipovať výsledky futbalového Eura a získať hodnotné ceny od našich partnerov. O čo budeme hrať, sa dozviete v najbližších dňoch.

Stále ste nevybrali miesto pre vašu dovolenku? Zoberte si na pomoc náš cestovateľský zápisník, kde nájdete množstvo odporúčaní, kam sa vydať na výlety aj dlhšie cesty. Ak sa chystáte cestovať úplne sami, načerpajte užitočné tipy pre sólo-cestovateľov, ktoré dala dohromady naša Katka.

Ďalšie zaujímavosti z Plnej Peňaženky:

  • V miliónovej súťaži, kde každý účastník, ktorý chce zostať v hre, musí v každom mesiaci zaznamenať aspoň jeden nákup, zostáva na začiatku júna v hre 565 účastníkov.
  • Priemerná výška výplaty na účet užívateľov Plnej Peňaženky bola v máji 15 €. Najvyššia vyplatená odmena v mesiaci sa potom vyšplhala na čiastku 2887 €.

A to je tentoraz všetko. Prajeme vám úspešný záver školského roka a nech daždivé dni vystriedajú tie slnečné. A nezabudnite držať palce slovenským futbalistom na Eure.