Júnové novinky Plnej Peňaženky

16. 6. 2023
Júnové novinky Plnej Peňaženky

Milí Peňaženkári,

prinášame vám posledný spravodaj prvej polovice tohto roku. Zhrnieme si najpodstatnejšie udalosti z mája a pripravíme vás na júnové novinky.

V máji prebehla akcia Zamilované májové nákupy, kedy sme pre vás v spolupráci s našimi partnerskými obchodmi pripravovali na každý deň atraktívny zľavový kupón či inú exkluzívnu zľavovú ponuku.

Ďalšou významnou udalosťou, ktorá v máji zamestnala vaše mozgové závity, bola Tipovačka k hokejovým majstrovstvám sveta. Tentokrát priniesol šampionát nejedno prekvapenie. K tým najväčším patrili medailové úspechy strieborných Nemcov a bronzových usporiadateľov z Lotyšska. 

Absolútnym víťazom sa nakoniec stal Ľuboš Vojtila, ktorý spoločne s druhým Petrom Mrnkom a treťou Annou Brichtovou nazbierali najvyšší počet bodov. Víťazom tímovej tipovačky sa stali ANDRITZsportTEAM.

Okrem toho sme na Plnej Peňaženke odštartovali aj sériu článkov o spoznávaní Slovenska. Články sme vám zatiaľ priniesli 4, prvý na tému objavovania Slovenska po vode, druhý na tému spoznávania Slovenska zo vzduchu, tretí na tému historických vláčikov a štvrtý na tému slovenských ferrát. Nebojte sa, pokračovať budeme aj ďalej a tešiť sa môžete na naozaj zaujímavé témy.

Opäť nám pribudlo pár nových e-shopov 

Viac ako 300 000 fliaš skladom. Vína, ktoré pochádzajú až z 18 rôznych krajín sveta. Dodanie do 48 hodín. Poradenstvo pri výbere toho správneho vína. Toto a ešte viac ponúka WinePlanet, popredný predajca vín na Slovensku.

 Internetový obchod Natural vznikol, aby mohol poskytnúť ľuďom kvalitné vitamíny a výživové doplnky. Väčšina sortimentu, ktorý ponúka, je vyrábaná priamo v sídle na východnom Slovensku, v Spišskej Novej Vsi a na svoje si tu určite prídete, pokiaľ si potrpíte na kvalitu.

A pre športovcov či dobrodruhov sme zapojili špecializovaný obchod ponúkajúci široký sortiment kvalitných a odolných hodiniek North Edge, ktoré sú ideálne pre outdoorových nadšencov, športovcov a na každodenné nosenie.

Júnová dávka dovolenkovej inšpirácie


 Už v priebehu júna odštartuje celoprázdninová súťaž Československé filmové leto. V rámci tejto súťaže budete môcť každý týždeň získať atraktívne ceny od partnerov a zároveň budete mať možnosť odhaľovať sériu tajničiek, ktoré vás môžu doviesť k finančnej výhre po skončení prázdnin. Pripravíme pre vás aj sériu článku, kde budeme spoločne spoznávať výletné miesta v Česku a na Slovensku a zoznámime sa s filmovými lokalitami. Viac vám v tejto chvíli neprezradíme. Buďte trpezliví a už čoskoro sa dozviete viac.

Stále ste nevybrali miesto na vašu dovolenku? Pripomíname, že na Plnej Peňaženke je pre vás pripravené množstvo cestovateľskej inšpirácie v našom cestovateľskom zápisníku. A pokiaľ sa za letnými zážitkami vydáte letecky, máme pre vás pripravenú špeciálnu stránku, kde zhromažďujeme špeciálne akcie leteckých spoločností.

Ďalšie zaujímavosti z Plnej Peňaženky:

  • V miliónovej súťaži, kde každý účastník, ktorý chce zostať v hre, musí v každom mesiaci zaznamenať aspoň jeden nákup, zostáva po máji 680 účastníkov.

  • Priemerná výška výplaty na účet užívateľov Plnej Peňaženky bola v marci 19 €. Najvyššia vyplatená odmena bola 1 132 €.

A to je tentoraz všetko. Prajeme vám úspešný záver školského roka, čo najviac slnečných júnových dní a šťastnú ruku pri výbere cieľovej destinácie vašej najbližšej dovolenky.