Wineplanet.sk logo

Wineplanet.sk

Viac ako 300 000 fliaš skladom. Vína, ktoré pochádzajú až z 18 rôznych krajín sveta. Dodanie do 48 hodín. Poradenstvo pri výbere toho správneho vína. Toto a ešte viac ponúka WinePlanet.sk, popredný predajca vín na Slovensku.

Viac o Wineplanet.sk

Využite výhodné akcie

19,99 €

AKČNÁ CENA

Wineplanet.sk - Spoločenská hra Vinohranie v letnej ceně 19,99 €
Wineplanet.sk logo

1,05 % späť

Spoločenská hra Vinohranie v letnej ceně 19,99 €

Akcia končí o:

Akce končí:

Peniaze z nákupu späť

1,1 %

O Wineplanet.sk

Na e-shope WinePlanet.sk nájdete viac ako 200 značiek vína z 18 krajín sveta, ktorých meno je známkou kvality. Ak nie ste vyslovene vinársky typ a obľubujete iný alkohol, nemusíte smútiť, v ponuke e-shopu nájdete aj iný prémiový alkohol.

 

► Svetová ponuka 

  • Slovensko - plody našej krásnej prírody vieme na Slovensku zúžitkovať naozaj dobre. Aj preto na stránkach WinePlanet.sk nájdete ponuku vín až od 46 slovenských vinárov, pretože aj s našim vínom treba vo svete počítať.
  • Taliansko - krajina, ktorej gastronómiu nemožno milovať. Okrem skvelých cestovín a milovanej pizze nesmie chýbať ani víno, ktoré súperí so svojím odvekým rivalom z Francúzska, na kvalite mu to však nijako neuberá. Práve naopak, južanský temperament si určite zamilujete.
  • Francúzsko - krajina, ktorá právom nesie titul kráľa medzi vínami. Veď to sa tu vyrába už od 6.storočia. 
  • Španielsko - ak ste s vínom z tejto krajiny nepočítali, urobili ste obrovskú chybu. Víno zo Španielska totiž v súčasnosti patrí medzi tie najlepšie na trhu. 
  • Portugalsko - viac ako 250 odrôd, ktoré vinárom umožňujú experimentovať a vďaka tomu sa na trh dostávajú najmodernejšie vína. 
  • Česká republika - to nie je len dobré a kvalitné pivo, v poslednej dobe sa k tomuto zlatistému moku radí aj víno, s ktorým sa musí rozhodne počítať. 

► Ďalšie kvalitné vína

Ak ste si z tejto ponuky nevybrali, nič vás neoslovilo alebo by ste po vínnej mape chceli zájsť ešte o niečo ďalej, mimo Európy, skúste vína z Južnej či Severnej Ameriky. Ak ani tu nenájdete svojho obľúbenca, nezúfajte. Navštívte Austráliu alebo blízky Nový Zéland. Pri svojej ceste naprieč svetom nevynechajte Afriku a Áziu a jej povestné japonské saké.

► Zaručená kvalita 

Predtým, než sa vína uvedú do predaja, sú starostlivo hodnotené a testované someliérom a odborným tímom spoločnosti Corner & Co, ktorá je lídrom na trhu, čo sa gastronómie týka, najmú segmentu "fine foods". Máte tak zaručené, že sa k vám dostanú len tie najlepšie vína.

► Radi poradia 

Ak sa neviete rozhodnúť alebo nájsť to pravé víno, s ktorým by ste boli spokojní, môžete využiť odbroné poradenstvo, ktoré WinePlanet.sk ponúka. Využiť naň môžete chat priamo na stránkach e-shopu, prípadne e-mailovú adresu alebo telefonický kontakt. 

Najlepšie ceny

Cena vín začína už od 1,66 €, ak sa jedná o objedm nižší ako 0,75 dcl. Vína s klasickým objemom sa pohybujú od 3 € vyššie. Mimo iné na stránkach e-shopu prebiehajú pravidelné akcie a zľavy, vďaka ktorým viete nakúpiť kvalitné víno ešte výhodnejšie.

Ako ušetriť s Plnou Peňaženkou 

  • Prekliknite sa tlačítkom „Nakúpiť s cashbackom“ z našich stránok na stránky e-shopu WinePlanet.sk
  • Vyberte si svoje produkty a dokončite nákup. 
  • Sledujte, ako vám na účte Plne Peňaženky naskakuje odmena vo výške cashbacku.
  • Keď obchodník vašu odmenu chváli, môžete si ju nechať vyplatiť.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Alkohol

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.