Aprílové novinky Plnej Peňaženky 2024

6. 4. 2024
Aprílové novinky Plnej Peňaženky 2024

Milí Peňaženkári,

vstupujeme do obdobia roka, ktoré je spojené s pocitom obnovy a očakávania. Dni sa stávajú dlhšími a teplejšími a každý lúč slnka môžeme využiť ako zdroj novej energie a optimizmu. Snáď vás pozitívne naladí aj naše obvyklé zhrnutie toho najpodstatnejšie z minulého mesiaca a predstavenie noviniek pre mesiac apríl.

► V marci sme na Plnej Peňaženke oslavovali Marcové šťastné dni a v spolupráci s našimi partnerskými e-shopmi sme tak pre vás prichystali množstvo zaujímavých akcií a zvýhodnení. Nechýbala ani súťaž o 12 double cashbackov na 12 mesiacov (tu sú jej výhercovia).

► Stále pre vás pripravujeme aj recenzie produktov z e-shopov na Plnej Peňaženke - vychádzajú vždy v sobotu. Najnovšie recenzie nájdete tu, a nechýba medzi nimi ani prvá recenzia produktu, konkrétne toustovača, z populárnej Alzy.

Od 28. marca 2024 do 2. apríla 2024 prebiehala na Plnej Peňaženke súťaž, kde účastníci mali za úlohu lúštiť tajničku, ktorá bola kľúčom k získaniu jedného z troch bonusov vo výške 20 €. Úlohou bolo hľadať a správne usporiadať šesť písmen ukrytých v našich komunikačných kanáloch vo veľkonočných vajíčkach. Mená víťazov nájdete na stránke súťaže.

Pribudli novozapojené e-shopy

► Od marca sa môžete tešiť z ďalších nových e-shopov. My pre vás vyberáme 3 najzaujímavejšie, no zoznam všetkých nových obchodov nájdete tu.

►  Máte radi šport a pravidelne ho sledujete? Fan-store je internetový obchod, ktorý vznikol z lásky k športu a športovým udalostiam a je tu pre všetkých športových fanúšikov. Je zameraný primárne na futbal, hokej a motošport.

► Hľadáte originálny darček? V e-shope Darčeky123 nájdete vtipné, netradičné, ale aj veselé darčeky, ktoré zaručene potešia. E-shop garantuje expresné doručenie a navyše má 98 % produktov skladom, takže všetky objednávky vybaví v čo najkratšej dobe.

► Cashback po novom získate aj v prípade, keď si necháte preveriť históriu ojazdeného vozidla v renomovanom európskom systéme Cebia. Každý, kto niekedy ojazdené vozidlo kupoval (alebo kúpu minimálne zvažoval) vie, aké je práve takéto overenie dôležité.

Aprílový kalendár so súťažou o bonus

► V apríli sa môžete tešiť na Aprílový kalendár, ktorý ukrýva celkový bonus 500 €. Ide o súťaž nadväzujúcu na tradičný Vianočný kalendár. Úlohou Peňaženkárov je otvoriť každý deň okienko preklikom do obchodu z Akcie dňa. Počas súťaže je potrebné odkryť aspoň 24 okienok a zároveň nakúpiť do 30. 4. minimálne u jedného z partnerov Aprílového kalendára.

Plánujete už letnú dovolenku? Pokiaľ sa chcete inšpirovať alebo poradiť, pozrite sa na náš článok o hitoch letnej dovolenky tohto roku.

Ďalšie zaujímavosti z Plnej Peňaženky:

  • V miliónovej súťaži, kde každý účastník, ktorý chce zostať v hre, musí v každom mesiaci zaznamenať aspoň jeden nákup, zostáva na začiatku marca v hre 586 účastníkov.
  • Priemerná výška výplaty na účet užívateľov Plnej Peňaženky bola v marci 14 €. Najvyššia vyplatená odmena v mesiaci sa potom vyšplhala na čiastku 636 €.

To je tentokrát všetko. Prajeme vám, aby ste v apríli objavili nové radosti v malých veciach – či už v prvých jarných kvetoch, v chutnej šálke kávy na slnečnej terase, alebo vo chvíľach strávených s blízkymi.