About You štartuje na Slovensku a my sme pri tom!

S výberom toho správneho módneho outfitu vám pomôže About You. V nákupnej destinácii aktuálne nájdete neúrekom známych značiek na jednom mieste. Nechýba ani vlastná módna kolekcia About You či Edited. Tak čo, chcete zažiť nákupný raj s About You?

18. 6. 2019 (aktualizácia 6. 4. 2023) Janka
About You, teraz na Slovensku

About You je módny e-shop so širokou ponukou tých najznámejších značiek. Nielen že je populárny v zahraničí, ale teraz prichádza i na Slovensko!  About You je inšpiratívny e-shop, ktorý sa sústreďuje priamo na vás. Nákupná destinácia  About You vám prináša inovatívne nakupovanie, jednoduché pre každého. Užite si viac ako 150 tisíc produktov a viac ako 600 módnych značiek typu Nike, Adidas, Calvin Klein, Gant alebo Levi’s či privátnu značku About You. Inšpirujte sa každý deň novými trendmi a zažiarte v tých najštýlovejších kúskoch.

A ešte niečo! Určite vás poteší i doprava zadarmo pri každej objednávke nad 14,90 €. Už si tak nemusíte robiť starosti s voľbou vhodného spôsobu doručenia. About You vám trendy kúsky donesie až priamo domov, bez starostí.

Inšpirácia štýlových outfitov

Neviete si dať rady, čo na seba? Žiadny problém. About You vás inšpiruje. Chystáte sa s kamarátmi do mesta? Zvoľte inšpiráciu pre pohodlný urban outfit. Alebo vás čaká špeciálna príležitosť, na ktorej chcete vyzerať originálne? Tak neprehliadnite Elegant outfit na stránkach About You.

Veľkolepé otvorenie About You na Slovensku

Svetoznáma značka About You odštartovala svoje pôsobenie na Slovensku skutočne veľkolepo. Na módnej akcii sa zúčastnili aj známe celebrity slovenskej smotánky.  Nechýbali populárne Twiinsky, modelka Andrea Verešová či moderátorka Miriam Kalisová.

Pozrite si video zo zákulisia About You a inšpirujte sa outfitmi známych celebrít.

Tváre značky About You

Značka About You spojila svoju propagáciu na Slovensku a v Česku s dvomi populárnymi celebritami. Zatiaľ čo v Česku stavili na modelingovú krásku Karolínu Kurkovú, na Slovensku reprezentuje About You výherkyňa Superstar Emma Drobná. Obe sa úlohy brand marketingu zhostili dokonale, čo poviete?

Janka

Autor Janka

Janka je dušou rodená východniarka. Vyskytuje sa najmä v blízkosti pohodlných plôch na sedenie, no často vytiahne topánky veľkosti 35 a ide do rodných Tatier na turistiku. Pri takýchto výletoch do kopca sa jej výrečnosť stráca, čo hovorí niečo o jej fyzickej kondícii. Zbožňuje nakupovanie s cashbackom, preto vždy človeka prekvapí novými kúskami oblečenia.

ABOUT YOU logo

O ABOUT YOU

AboutYou.sk je inšpiratívny a personalizovaný módny e-shop s viac ako 1 000 značkami a 400 000 produktami na jednom mieste. Pre vaše maximálne potešenie poskytuje doručenie zadarmo od 14,90 € a vrátenie vždy zadarmo!

Podobné články