TURBADO logo

Turbado.sk - spotrebná elektronika

Chcete držať v rukách nadupaný smartphone či hernú konzolu? Navštívte Turbado.sk a vyberajte elektroniku a príslušenstvo výhodne.

Viac o TURBADO

Obchod je momentálne nedostupný

Obchod je dočasne pozastavený.

O TURBADO

E-shop Turbado.sk vám ponúka široké spektrum elektroniky a príslušenstva za super ceny! Nestačí? Za minimálny príplatok na vás čakajú premium služby, ktoré určite oceníte.

Nakupovať na Turbado sa naozaj oplatí. V cene tovaru máte 48 hodinový záručný servis, kedykoľvek môžete produkt vymeniť za nový model a k dispozícii máte 30 dní na vrátenie tovaru. A ak chcete viac výhod, môžete si za príplatok 10% dokúpiť služby ako 30-dňová skúška tovaru, záruku 2 roky s výmenou do 48 hodín, spätný odkup aj pokazeného tovaru. Spoločnosť Turbado čerpá z viac ako 12-ročných skúseností, čo je naozaj vidieť na ich ponuke a prístupe k zákazníkovi, Turbado nájdete v 8 ďalších krajinách Európy.

Turbado.sk - Gaming, Príslušenstvo, Telefón, Tablet, TV, Dom, Video, Foto, Audio, Wear, PC

Turbado telefóny

Viete si predstaviť život bez telefónu? Nebojte, ani my nie. Každý ho má, no nie každý telefón je rovnaký. Aj naše kritériá a očakávania sú rozdielne a aj na to myslí spoločnosť Turbado. Na tomto e-shop nájdete Turbado telefóny značiek iPhone, Turbado Samsung, Honor, Nokia, Xiaomi, Huawei, Google, LG, HTC, nájdete tu aj menej známe značky ako Turbado Sony, Lenovo, Motorola, Caterpillar, Blackberry, Razer, Oneplus, Cubot.

Turbado tablety

Aj tablety sa stali neodmysliteľnou súčasťou mnohých domácností. Svojím praktickým prenosným designom a funkciami porovnateľnými s počítačmi oslovujú mladšie aj staršie generácie. Tablety nájdete na e-shope Turbado.sk rozdelené tak isto podľa značiek, populárne sú tabletky značky Samsung a Apple. Ak tablet ešte nemáte, odporúčame prehodnotiť ich kúpu aj na e-shope Turbado.sk.

Turbado Smartwatch

Už ste podľahli aj vy tomuto trendu? Tzv. “chytré hodinky” nie sú iba klasickými hodinkami, ktoré vám ukážu koľko je hodín. Ich funkcionalita je oveľa širšia, a práve preto sa v poslednom čase tešia takej obľube. Okrem času vám ukážu dátum, koľko krokov ste za deň prešli, môžete s nimi počúvať hudbu cez telefón, máte v nich zabudované GPS a môžete si ich tiež spárovať s inými aplikáciami a dostávať oznámenia aj na hodinkách. Turbado má v ponuke Smartwatch značky Samsung a Xiaomi.

Turbado Audio

Kategória Audio na e-shope Turbado.sk v sebe ukrýva slúchadlá, s ktorými si hudbu vychutnáte ešte lepšie. Slúchadlá sú super v tom, že s nimi môžete hudbu počúvať naozaj kdekoľvek a vaše okolie to nemusí počúvať tiež.

Turbado malé spotrebiče

E-shop Turbado.sk ponúka aj malé spotrebiče, bez ktorých je chod domácnosti nepredstaviteľný. V ponuke nájdete čističky vzduchu a zvlhčovače, vďaka ktorým budete mať aj vo vnútri príjemný vzduch, ďalej tu nájdete kuchynské roboty, s ktorými sa z pečenia stane naozajstná zábava a vďaka nim aj ušetríte nejaký čas. Turbado ponúka aj vysávače rôzneho druhu a veľkostí a v neposlednom rade aj ohrievače vody potrebné na kúrenie.

Turbado Hoverboardy a elektrické kolobežky

V dnešnej modernej dobe plnej najrôznejších vychytávok človek už ani neverí, čo všetko sa dá vymyslieť. Takéto vychytávky nám v mnohých ohľadom uľahčujú životy presne tak, ako je to aj s Hoverboardmi. S Turbado Hoverboardmi sa bez akýchkoľvek problémov premiestnite z bodu A do bodu B naozaj rýchlo a štýlovo.

A vaše premiestňovanie vám jednoducho urýchli aj Turbado elektrická kolobežka. A vôbec nemusíte mať obavy a strach z toho, že kolobežky sú iba pre deti, opak je pravdou, elektrické kolobežky sú vhodné aj pre staršie generácie a myslíme si, že si ich rýchlo aj obľúbite. 

Turbado príslušenstvo

Turbado príslušenstvo ukrýva Apple slúchadlá, ktoré sú bezdrôtové. Vďaka nim vás už viac nebudú otravovať káble vždy keď beháte alebo potrebujete telefonovať, Apple slúchadlá sú takmer neviditeľné a tak isto praktické na prenášanie.

Nákup na Turbado.sk

Doprava

Určite vás zaujíma spôsob dopravy vašej objednávky a hlavne čas, kedy vám tovar bude doručený. Pri každom produkte na e-shope Turbado.sk máte napísanú dobu dodania, a ak by sa vám stalo, že vám tovar nedorazil do 7-mich dní, kontaktujte s týmto problémom pracovníkov e-shopu. Za dopravu zaplatíte 3€ a balík vám môže byť doručený kuriérskou spoločnosťou alebo si tovar môžete vyzdvihnúť v sídle Turbado v Prešove.

Platba

Spoločnosť Turbado ponúka svojim zákazníkom tieto možnosti platby:

  • previesť platbu na účet bankovým prevodom;
  • zaplatiť kartou online;
  • zaplatiť na dobierku;
  • na splátky s Quatro.

Reklamácia produktov zakúpených v Turbado

Zakúpený tovar na e-shope Turbdo.sk môžete reklamovať do 2 rokov od jeho zakúpenia. Stačí ak vyplníte reklamačný formulár, ktorý nájdete na stránkach e-shopu v časti “Reklamácia produktu”, kde takisto môžete sledovať stav reklamácie, ktorú ste si podali.

Turbado kontakty

Sídlo spoločnosti Turbado nájdete v Prešove, kde ich môžete navštíviť počas pracovných dní v čase od 9:00 - 16:00. K dispozícii je vám tiež e-mailová komunikácia so spoločnosťou, mail je jednoduchý aho[email protected] a takisto môžete telefonovať na číslo 0948 007 920.

Turbado recenzie

Zaujíma vás hodnotenie iných zákazníkov na služby a produkty spoločnosti Turbado? Ak áno, v prvom rade vám odporúčame sa pozrieť na hodnotenia jednotlivých produktov, ktoré Turbado ponúka na svojom e-shope. Tieto hodnotenia nájdete pri každom produkte, no je pravda, že nie všetky produkty toto hodnotenie majú.

Keď sa pozriete na recenzie, ktoré sú bežne dostupné na internete zistíte, že tento e-shop je veľmi dobre hodnotený. Pozitívne hodnotená je krátka doba dodania, ktorá je zväčša okolo 3 pracovných dní. Takisto rýchle a jednoduché prevedenie objednávky a prehľadnosť e-shopu vám rozhodne nákup urýchlia a zjednoduchšia. Mnohí zákazníci chvália aj komunikáciu s pracovníkmi, ktorý vám vždy ochotne poradia, s nákupom ochotne pomôžu a vždy sa budú snažiť vám vyjsť v ústrety. A takisto výhodné ceny produktov, ktoré na e-shope Turbado.sk určite nájdete.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Elektro

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.