Tozax.sk logo

Tozax.sk - výživové doplnky

Tozax to sú zas dobré vitamíny, ktoré vás postavia na nohy. Tozax má prax čo sa týka kvalitnej výživy.

Viac o Tozax.sk

Peniaze z nákupu späť

7,5 %

Objednávka so zľavovým kódom uvedeným na Plnej Peňaženke

7,5 %

Objednávka bez uplatnenia kódu

10 %

O Tozax.sk

Pre lepší spánok, krajšiu pleť, pre lepšiu funkciu kĺbov a svalov zvoľte Tozax. Bude to podpora pre vaše telo aj dušu, tak neváhajte a postarajte sa o seba.

Hlavným cieľom e-shopu Tozax je vám prinášať kvalitné produkty, ktoré vám budú zaručene pomáhať. Kolagénová výživa, probiotiká a vitamíny na vás už čakajú. K tomu všetkému vám ponúkajú aj dopravu nad 69 € zadarmo

Ak chcete vedieť viac o tejto značke a jej výživových produktoch, pozrite si videá, ktoré nájdete nižšie. Dozviete sa tu viac o kolagéne alebo o probiotikách. 

Blog

Ak máte stále otázky a chcete vedieť viac o témach ako: zdravie očí, pitie čaju, zdravie všeobecne, všetko pre vašu imunitu...všetko sa dozviete v ich vlastnom blogu

Ako nakupovať na Tozax.sk ? 

Platba

  • Hotovosť - platba pri osobnom prevzatí tovaru na mieste dodania.
  • Dobierka - pred prevzatím tovaru, ktorý je doručený na fakturačnú alebo dodaciu adresu uvedenú v objednávke. (hotovosť od kupujúceho prevezme dopravca).
  • Bankovým prevodom - proforma faktúra bude zaslaná na váš e-mail, tovar bude odoslaný po pripísaní platby na náš účet.
  • Online platba kreditnou kartou - prostredníctvom zabezpečeného platobného systém

Doprava

Dopravu si môžete vybrať podľa toho, čo vám najviac vyhovuje. Vyberte si kuriéra DPD, ak chcete balík rýchlo doma. Ďalej máte v ponuke služby Slovenskej pošty. Ak nebudete doma v dni, kedy vám má balík prísť, využite Zásielkovňu, kde vám balík odložia na 7 dní. 

Reklamácia 

Ak sú do 14 dní splnené všetky vyššie uvedené podmienky na vrátenie tovaru, vrátia vám kúpnu cenu približne do desiatich dní od vrátenia (osobné doručenie alebo prepravná služba). V prípade vrátenia tovaru prepravnou službou nehradia náklady spojené s touto prepravou.

 Reklamačný postup:

Ak chcete tovar vrátiť, napíšte najprv e-mail na adresu [email protected]. Vrátenie kúpnej ceny je zákonom stanovené do 30 dní, ale ak splníte všetky podmienky pre reklamáciu, e-shop vám peniaze vráti približne do desiatich dní bankovým prevodom na účet uvedený vo vašej správe alebo doručený spolu s tovarom.

Kontakt

Kontaktujte zákaznícky servis na čísle +420 721 659 939 alebo e-shop kontaktujte e-mailom na adrese [email protected]. Na týchto adresách vám radi a ochotne poradia. 

Ako nakupovať ešte výhodnejšie ? 

No predsa s Plnou Peňaženkou! Ako? Jednoducho! Stačí sa prekliknúť zo stránky Plnej Peňaženky do e-shopu Tozax.sk a získate 7,5 % z nákupu späť.

Nevybrali ste si ? Skúste navštíviť aj tieto stránky, ktoré vám ponúkajú zdravie a vitalitu. Dr. Max, Incacollagen.sk.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Šport, hobby a zábava

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.