Terravision.eu logo

Terravision.eu

Terravision je autobusový dopravca, ktorý vás dopraví z európskych letísk do centra mesta. Cestujte často, efektívne, pohodlne a s cashbackom vďaka Terravision.eu.

Viac o Terravision.eu

Peniaze z nákupu späť

1,8 %

O Terravision.eu

Spoločnosť Terravision Transfer, líder v európskom cestovnom ruchu, je už mnoho rokov orientačným bodom pre milióny cestujúcich na letoch veľkých európskych leteckých spoločností. Zažite pohodlné a cenovo dostupné letiskové transferové služby za správnu cenu v celej Európe. Transferové autobusy Terravision nájdete napríklad v Londýne, Oxforde, Ríme, Paríži, Barcelo, na Malte, ale aj v Prahe alebo Bratislave.

 

Nízkonákladové letiskové transfery v rámci Európy

Vyhnite sa stresu, ktorý pochádza z čakania v rade na letisku, rezervujte si vopred svoj nízkonákladový letiskový transfer. Terravision.eu poskytuje spojenie „z bodu A do bodu B“ alebo „od dverí k dverám“ do hlavných európskych uzlov. Všetky letiskové transfery sú cenovo dostupné, ľahko sa rezervujú a umožňujú zmeniť dátum a čas. V prípade meškania letu vám Terravision umožňuje nastúpiť na palubu predchádzajúcich/nasledujúcich tranferov a zároveň garantuje priateľský a pohotový zákaznícky servis. Medzi najžiadenejšie transfery patrí transfer z letiska Londýn Stansted do centra Londýna, tiež z letiska Londýn Luton do centra Londýna, z letiska Fiumicino v Ríme do centra mesta či z letiska Orio Al Serio do centra Milána.

Prehliadky mesta v Európe

Okrem transferov z letiska ponúka Terravision.eu prehliadky mesta v niektorých z európskych miest. S Terravision sa prejdete napríklad po Bruseli, Prahe, Kodani, Tallinne, Paríži, Berlíne, ale napríklad tiež po Štokholme, Varšave či Seville. 

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Cestovanie

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.