Svetkadernictva.sk logo

SvetKadernictva.sk - vlasová kozmetika

Najširší výber kaderníckeho vybavenia, kaderníckych potrieb a vlasovej kozmetiky nájdete v overenom e-shope Svetkadernictva.sk, ktorému podľa cenového porovnávača dôveruje 99 % zákazníkov.

Viac o Svetkadernictva.sk

Peniaze z nákupu späť

2 - 4,5 %

S použitím zľavového kupónu zverejneným na Plné Peniaženke

2 %

Bez použitia zľavového kupónu

4,5 %

O Svetkadernictva.sk

Svetkaderníctva.sk je internetový obchod s profesionálnymi kaderníckymi potrebami, ktorý uspokojuje vysoké požiadavky zákazníkov už od roku 2007. Pôsobí nielen na Slovensku, ale doručuje aj do Českej republiky a do ostatných krajín v rámci Európskej únie. Hlavnou špecializáciou e-shopu Svetkadernictva.sk je vlasová kozmetika, kadernícke vybavenie a príslušenstvo, v súčasnosti však ponuku rozširuje aj o kozmetické potreby, vybavenie pre manikúru a pedikúru, upratovacie a dezinfekčné prostriedky. Sortiment e-shopu sa každým dňom rozširuje o desiatky nových produktov.

 

Profesionálne online kaderníctvo

Od roku 2011 sa posunulo pôsobenie e-shopu na vývoj nových kaderníckych pomôcok pre profesionálov a koncom toho istého roka boli zákazníkom predstavené prvé produkty. Svet kaderníctva kladie dôraz na praktickú funkčnosť, kvalitu a nadčasový jednoduchý dizajn. V ponuke e-shopu nájdete nasledujúce kategórie:

 • Vlasová kozmetika
 • Elektronika
 • Kadernícke potreby
 • Kadernícky nábytok
 • Holičstvo (Barber)
 • Kozmetické potreby
 • Pedikúra, manikúra
 • Masérske potreby
 • Doplnky do vlasov

Navštívte tiež ďalšie kategórie e-shopu Svetkadernictva.sk s ponukou starostlivosti o telo, oblečenia, dezinfekcie, ale aj baárových produktov v skvelom stave.

Svetkadernictva.sk

Akcie a novinky

Akcie má rád snáď každý. Preto pre vás Svet Kaderníctva pravidelne pripravuje zaujímavé akciové ponuky, v ktorých si zaručene vyberiete. Navštívte tiež sekciu Novinky a inšpirujte sa napríklad darčekovými sadami starostlivosti o vlasy, ktoré teraz frčia alebo si pozrite nové kefy na rôzne typy vlasov.

Blog zo sveta kaderníctva

Začítajte sa do zaujímavých a inšpiratívnych článkov, ktoré pre vás pravidelne vydáva e-shop Svetkadernictva.sk. Dozviete sa napríklad, ako sa starať o svoje vlasy, od korienkov ku končekom, tak aby ste sa čo najviac priblížili svojmu vysnívanému ideálu, ako sa starať o vlasy v zime, alebo akú starostlivosť si zaslúžia farbené vlasy.

Doprava a platba na Svetkadernictva.sk

V e-shope Svet kaderníctva si môžete vybrať z nasledujúcich možností doručenia objednávky:

 • kuriérska služba DPD
 • kuriérska služba GLS
 • kuriérska sližba SPS (Slovak Parcel Services)

Pri nákupe nad 30 kg budú možnosti. doručenia upresnené v procese objednávky. Za objednávku môžete zaplatiť pohodlne online platobnou kartou, bankovým prevodom alebo na dobierku.

Výmena a vrátenie objednávky

Ak ste obdržali zásielku a zistili ste, že objednaný tovar nie je úplne podľa vašich predstáv, alebo že vám z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje, nezúfajte. Svet kaderníctva.sk vám ho rád  do 14 dní od doručenia vymení alebo vráti peniaze. Nevyhovuje vám objednaný tovar? Pomýlili ste sa a chceli by ste iný model alebo úplne iný tovar? Využite možnosť výmeny tovaru do 14 dní od jeho doručenia. Prvú výmenu tovaru realizuje e-shop zadarmo!

 

Nevybrali ste si? Nakuknite do ďalších e-shopov s ponukou vlasovej kozmetiky a príslušenstva. Do pozornosti dávame napríklad obľúbené Notino.sk alebo moderný a mladými vyhľadávaný Freylish.sk.

Hodnotenie užívateľov

 • 4,9

  Počet hviezdičiek: 4,5 / 5

  12 hodnotení

 • 5

  Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

  Rýchle dodanie

  Hana Š. 13. 10. 2023

 • 5

  Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

  Starostlivosť o vlasy kupujem jedine tu

  Simona B. 8. 10. 2023

 • 5

  Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

  Skvelý výber a rýchle bezproblémové doručenie

  Martina G. 18. 7. 2023

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Kozmetika a parfumy

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.