Freylish.sk logo

Freylish.sk

Freylish.sk je e-shop s modernými produktmi na úpravu vlasov s pokročilou tepelnou technológiou a iónovou keramikou, vďaka ktorej budú vaše vlasy vždy štýlovo upravené.

Viac o Freylish.sk

Peniaze z nákupu späť

12 %

O Freylish.sk

„Zabudni na bad hair day, jediná baddie budeš ty, potom ako si nastajluješ vlasy s Freylish. Prinášame ti moderné produkty na úpravu vlasov, ktoré oslobodia tvoju vnútornú Beyoncé.“  Freylish je slovenský projekt s cieľom vytvárať produkty, pomocou ktorých doprajete svojím vlasom nový nádych. Produkty z tohto e-shopu disponujú pokročilou tepelnou technológiou a iónovou keramikou, vďaka ktorej budú vaše vlasy vždy štýlovo upravené a chránené pred tepelným poškodením. O tom svedčí 15 000+ predaných produktov, 2 500+ spätných väzieb od zákazníkov a tisíce upravených vlasov. 

 

 

Teplovzdušná kefa, kulma a ďalšie moderné vychytávky na vlasy

E-shop Freylish.sk prináša stylingové produkty novej generácie. Dokonalá fúkaná, plážové vlny či rýchle vysušenie vlasov s krásnym hladkým efektom bez poškodenia? Nech už potrebujete čokoľvek, Freylish vám kryje chrbát. Doprajte svojim vlasom za pár minút úplne nový nádych, buďte voľná, buďte Freeey. Medzi produktmi e-shopu Freylish.sk nájdete FREYLISH® teplovzdušnú kefu na vlasy, ktorá bude vašim domácim kaderníkom. Vďaka turmalínovej technológii, ktorá upravuje vlasy jemným prúdením tepla si vysušíte vlasy rýchlejšie a ochránite ich pre zbytočným poškodením, FREYLISH® keramickú žehličku s ionizátorom, ktorá vaše vlasy skrotí a zafixuje na celý deň. Rozlúčte sa s nechcenými vlnkami a privítajte dokonale rovné vlasy. Okrem toho sa v e-shope môžete tešiť na ponuku FREYLISH® keramickej trojkulmy na vlasy a veľké vlny, FREYLISH® QUICK DRY BRUSH, FREYLISH® šampón FREYLISH® ionizačnýz fén a FREYLISH® magnetický difuzér pre ionizačný fén.

Freylish - vlasová technológia novej generácie

FREYLISH blog

Túžite po dlhých, lesklých a zdravo vyzerajúcich vlasoch za každého počasia? V tom prípade vás určite nadchnú články na stránkach e-shopu Freylish.sk. Na FREYLISH blogu sa dozviete napríklad, ktorým látkam vo vlasovej kozmetike, by ste sa mali vyhnúť alebo môžete skúsiť 5 krokov na skrotenie a uhladenie krepovitých vlasov. 

Prečo FREYLISH®?

  • doručenie do 3 dní
  • doprava zadarmo od 60 €
  • 14 dní na vrátenie

Stále váhate? Prečítajte si recenzie zákazníkov na Freylish.sk a zoznámte sa tiež s často kladenými otázkami

 

Nevybrali ste si? Skúste aj ďalšie e-shopy na Plnej Peňaženke v kategórii kozmetika, za nákup v ktorých získate cashback. Do pozornosti dávame napríklad Notino.sk s parfumami, kozmetikou a doplnkami stravy online. Fény na vlasy, žehličky na vlasy a ďalšiu elektroniku pre podčiarknutie vašej krásy nájdete tiež v online lekárni Dr.Max.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Kozmetika a parfumy

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.