Stressfix logo

Stressfix.sk - výživové doplnky

Dajte zbohom stresovým dňom bez nálady vďaka doplnkom od Stressfix.sk

Viac o Stressfix

Peniaze z nákupu späť

5 %

O Stressfix

Slovenský výživový doplnok pre docielenie psychickej pohody a dobrej nálady, s prírodným zložením a účinkom už do 60 minút, nájdete na stránkach Stressfix.sk. Doprajte si vďaka nemu menej stresu a nervozity, viac pohody a dlhodobý spánok. Vhodný aj pre podporu psi psychických poruchách.

Trápi vás zlá nálada, máte nepokojný spánok alebo trpíte psychickými poruchami? Skúste na tieto ťažkosti užívať Stressfix. Ide o výživový doplnok, ktorý vám zaistí psychickú pohodu a dobrú náladu. Výhodou je, že ho môžete užívať dlhodobo a jeho účinky pocítite už do 60 minút od užitia tabletky. Nakupujte výhodné balenia tohto slovenského produktu, ktorý má čisto prírodné zloženie. Doručený vám bude do 24 alebo 48 hodín, podľa toho aký spôsob dopravy si vyberiete.

Výživové doplnky na upokojenie a stres

Ešte ste sa nestretli so Stressfixom, ale trápi vás stres a zlá nálada? Stressfix sú kapsuly vyrobené podľa tradičných rád našich starých mám, ktoré svoje starosti liečili bylinkami. K výrobe pripojili aj najnovšie vedecké poznatky zaoberajúce sa vytvorením duševného zdravia, psychickej pohody a radosti vo vašich životoch.

 • Stressfix pomáha pri úzkosti a nervozite.
 • Stressfix uvoľňuje a pôsobí proti stresu.
 • Stressfix vás udrží v kvalitnom a dlhodobom spánku.
 • Stressfix je zaručenou podporou pri psychických poruchách.
 • Stressfix je 100 % založený na sile prírody.

Pre koho je Stressfix určený?

Už sa viac nemusíte trápiť so zlou náladou či nespavosťou. Ak máte pocit, že prežívate viac negatívnych chvíľ ako tých pozitívnych a neviete sa s nimi popasovať sami, skúste kapsule Stressfix. Tie vám sľubujú dobrú náladu, pokoj a plnohodnotný život plný radosti a lásky.

Zloženie Stressfixu

Stressfix je vyrábaný podľa receptúry starých mám, ktoré na liečbu používajú hlavne bylinky. K týmto tradíciám sa pridali poznatky z najnovších odborných publikácií o účinkoch rôznych rastlín a bylín. Spojením týchto vedomostí vznikol Stressfix. Ide o čisto prírodné zloženie tabletiek. Ich základ je tvorený extraktom z kvetu levandule, extraktom z koreňa Valeriány lekárskej a extraktov z listov Medovky, Slncovky a Mučenky opletavej. K tomu sa pridávajú vitamíny B6, B2, B12, D3 a vitamín E spolu s minerálmi ako magnézium, zinok a železo. Spojením týchto prísad vzniká Stressfix, ktorý vám jednoducho pomôže s vašimi ťažkosťami.

Aké balenia kapsúl Stressfix si môžete kúpiť?

E-shop Stressfix.sk vám ponúka jedno balenie kapsúl, s ktorým môžete začať a skúsiť, či vám budú kapsule vyhovovať. Druhou možnosťou je kúpa dvoch balení, z ktorých sa odporúča pri vysokej záťaži užívať prvé balenie v plnej dávke a pri druhom balení sa odporúča dávkovanie znížiť. Môžete si kúpiť tiež 3 balenia, pri ktorých sa odporúča dávkovať prvé balenie po 4 kapsuliach denne, druhé balenie 2 kapsule denne a tretie balenie po 1 tabletke. Cena každej tejto ponuky Stressfix sa líši, ale platí, že pri kúpe viac balení bude cena výhodnejšia.

Aké sú výhody e-shopu Stressfix.sk?

Pýtate sa prečo by ste mali nakupovať práve na e-shope Stressfix.sk? Na svojom webe predstavujú hneď niekoľko pozitív, ktoré svojim zákazníkom ponúkajú. V prvom rade je veľkou výhodou práve čisto prírodné zloženie výrobku Stressfix a tiež to, že ide o slovenský výrobok. Nákupom tohto produktu môžete podporiť slovenskú firmu a prispieť tak k rozvoju slovenských podnikateľov. V prípade vašej nespokojnosti vám budú vrátené peniaze a e-shop Stressfix vám garantuje rýchle dodanie a silný účinok kapsúl.

Všetko o nákupe na Stressfix.sk

Platba

Platiť za nákup na Stressfix.sk môžete na dobierku, teda pri preberaní tovaru a to za poplatok 0,90 €. Alebo môžete platiť pohodlne platobnou kartou rýchlo, bezpečne a odkiaľkoľvek. 

Doprava

Stressfix.sk ponúka niekoľko spôsobov dopravy a vy si môžete vybrať ten, ktorý vám najviac vyhovuje.

 • Balík si môžete nechať poslať na poštu Slovenskej pošty, kde ho budete mať do 48 hodín od odoslania. Za tento typ dopravy zaplatíte 2,60 €.
 • Zaslať si ho môžete nechať aj na výdajné miesto Zásielkovne za poplatok 2,70 €. Balík vám tam bude uložený do 48 hodín od odoslania.
 • Využiť na dopravu môžete kuriérsku spoločnosť Slovak Parcel Service za poplatok 3,70 €. Balík vám bude doručený do 24 hodín od odoslania objednávky.
 • Poslednou možnosťou je poštový kuriér, ktorý vám balík doručí do 24 hodín a to za poplatok 3,40 €.

Reklamácia a vrátenie tovaru

Na odstúpenie od zmluvy máte 14 dní od jeho prevzatia. Na stránkach e-shopu Stressfix.sk nájdete formulár na odstúpenie od zmluvy, ktorý vyplníte a pošlete na uvedenú adresu poštou alebo e-mailom. Peniaze vám budú vrátené najneskôr do 14 dní od doručenia vašej požiadavky.

Kontakt

Máte otázky ohľadne Stressfixu, nákupu alebo reklamácie? Obráťte sa na e-shop Stressfix.sk cez formulár na stránkach e-shopu. Kontaktovať e-shop môžete aj telefonicky na čísle +421 902 815 737 alebo na e-maily [email protected]

Ako nakupovať ešte výhodnejšie?

Chcete pri nákupe Stressfix ešte ušetriť? Nakupujte v zľavách a akciách, ktoré Stressfix ponúka, pozrite sa na výhodnejšie balenia po viac kusoch a na cene ušetríte. No a ušetriť môžete aj s Plnou Peňaženkou, ktorá vám vráti 5 % cashback z nákupu späť. Stačí ak sa prekliknete na stránky Stressfix.sk z Plnej Peňaženky, je to jednoduché a výhodné.

Recenzie

A aké sú skúsenosti s nákupom produktov Stressfix? Na stránkach e-shopu nájdete skúsenosti zákazníkov, ktorí Stressfix skúsili a boli s týmto produktom spokojní. Recenzie na Stressfix nájdete aj na rôznych diskusných fórach.

 • Zákazník Noro napísal svoju skúsenosť po týždni užívania: Hlásim sa po týždni...Kúpil som si to tiež, došlo mi to rýchlo na druhý deň som to mal... Tak som začal plnou dávkou 4 kapsule ale to mi bolo dosť silné nejak som bol celý deň ospalý, zato mi bolo ale všetko jedno :D takže na stres ako lusk :D znížil som si teda na dve, jednu ráno a jednu večer a stačilo mi to...nemôžem si pomôcť ale veľmi dobre sa mi od toho spí”
 • Ďalšia zákazníčka napísala po mesiaci užívania Stressfixu takúto recenziu: Ahoj, ja som si to kúpila cca pred mesiacom, teraz už užívam druhé balenie. Neviem ti poradiť ohľadom spánku, lebo ja som si to kúpila na depku a úzkosti čo mám. Depresiu neviem posúdiť veľmi lebo beriem aj antidepresíva ale na úzkostné prejavy mám pocit že mi to pomáha dosť, lebo mavala som ich aj 2-3 krát za den a teraz mám tak raz za 3 dni a sú slabšie...takze ja by som dala asi 4 hviezdicky z 5 tomu stressfixu.” 


Nevybrali ste si? Skúste e-shop Bohatstvo-prírody.sk alebo Prezdravie.sk , kde nájdete množstvo podobných prírodných výrobkov. Za nákup cez Plnú Peńaženku dostanete cashback z nákupu späť.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Zdravie a jedlo

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.