Solapoint.sk logo

SolaPoint.sk - zážitky prinášané na stoly domácností

Doprajte si vďaka Solapoint.sk zážitok zo stolovania so švajčiarskou kvalitou.

Viac o Solapoint.sk

Peniaze z nákupu späť

1,5 %

O Solapoint.sk

Dokonalé švajčiarske remeslo, udržateľnosť, prístup k prírodnému prostrediu, slovenská flexibilita. Presne to vám vo svojej širokej ponuke príborov, riadov a iných pomôcok do kuchyne, ponúka švajčiarska spoločnosť so sídlom v Emmene, Solapoint.

Nie je to len o príbore, ale aj o vzájomnej dôvere. Nielen medzi spoločnosťou a obchodnými partnermi, ale aj medzi obchodom a prírodou. Trvalo udržateľné výrobky, ktoré nenarúšajú ekológiu ani sociálne štandardy. Dokonca dopravu máte zadarmo pri nákupe nad 50 eur. 

Čo ponúka Solapoint.sk ? 

Príbory a ich široká ponuka

Kvalitné príbory od výmyslu sveta môžu byť aj vo vašom príborníku. V tejto sekcii si ďalej rozkliknete ďalšie kategórie príborov, ktoré hľadáte.Príborové sety, detský príbor alebo príbory v štýle vintage. Príbory, ktoré tu nájdete môžu byť tradičné alebo moderné a výber je na vás. Do vašej kuchyne doma alebo v reštaurácii, hodiť sa bude všade a uspokojí aj náročných stravníkov. 

Stolovanie - domácnosť i reštaurácia

Hľadáte vkusný riad na stôl, ktorý by očaril vašich hostí ? Tento riad bude vhodný aj na vaše umelecké fotografie. Ozdobné taniere, misky, šálky a celé jedálenské súpravy, ktoré pridajú vášmu jedlu na kráse a určite aj na chuti. 

Varenie 

Vo vašej kuchyni nesmú chýbať kvalitné panvice, hrnce, dosky na krájanie a ostatné doplnky na varenie. Základom každého kuchára je, samozrejme, dobrý a kvalitný nôž. Nešetrite a doprajte si pár ostrých nožov, ktoré rozrežú a posekajú všetky potraviny a to bez problémov. 

Niečo extra aj pre vás

V tejto kategórii na vás čakajú bytové doplnky každého druhu: obrazy, magnetický stojan na nože alebo darčekové poukážky. Nájdete tu tiež tekuté pochúťky: kvalitné vína a limonády. 

Darčeky a maličkosti

Takzvané friends brands nájdete tu. Šikovné darčeky pre vašich priateľov alebo len tak pre vás. Poháre Kahla, okrasné džbány, džbány Ichendorf a tiež poháre Ichendorf. 

Novinky a akcia

V tejto kategórii na vás vždy čaká nejaká zaujímavá ponuka, ktorú sa oplatí vidieť a kúpiť. Objavte svet noviniek zo sveta príborov a pomôcok do kuchyne a ku stolovaniu. Taktiež vás pozývame na obhliadku zľavnených produktov. Kvalitu za lepšie ceny ? To určite chcete !

Ako nakupovať na Solapoint.sk ?

Platba

Platiť môžete tromi spôsobmi: 

  • DOBIERKA - platba pri prevzatí tovaru – 0,90 €, en pri nákupe do 200 €;
  • PLATOBNÁ KARTA - Visa / Visa Electron / MasterCard / Maestro;
  • PAYPAL- Platba prostredníctvom platobnej brány PayPal.

Doprava 

Na výber máte dva spôsoby dopravy: DPD a Zásielkovňa: 

  • nákup do 50 € (DPD) – 4,90 €
  • nákup nad 50 € (DPD) – doprava zadarmo
  • nákup do 50 € (Zásielkovňa) – 2,90 € (platí pre zásielky do 5 kg)

Doručenie tovaru garantujú do 2 až 4 dní. Tovar si môžete vyzdvihnúť aj osobne na adrese: Sola Point, Novozámocká 1065, 951 12 Ivanka pri Nitre. V dňoch Po – Pia v čase: 08:00 –16:30

Reklamácia

Tovar môžete vrátiť a to bez problémov a komplikácií. Tovar zabaľte, vypíšte formulár a odošlite na adresu: Sola Switzerland s.r.o., Vrátenie tovaru e-shop SK, Novozámocká 1065, 951 12 Ivanka pri Nitre, Slovenská republika. Reklamácia tovaru je tiež možná a to do 24 mesiacov od kúpy tovaru. 

Kontakt 

Telefonujte alebo píšte e-mail, ak máte nejaké otázky. Tu sú kontaktné údaje: +421 37 285 14 14, [email protected]

Ako nakupovať ešte výhodnejšie ? 

Plná Peňaženka má pre vás benefit v podobe cashbacku. Stačí, ak sa prekliknete zo stránky Plnej peňaženky na stránku Solapoint.sk a získate 1,5 % z nákupu späť. 

Nevybrali ste si ? Do domácnosti si môžete všetko potrebné nájsť aj na týchto stránkach: 4home.sk, Tescoma, Asko

 

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Domácnosť

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.