5 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

SheIn.com - dámska zahraničná móda

Internetový obchod SheIN je dámske oblečenie pre každú príležitosť. Na svoje si prídu tínedžerky, mladé slečny aj zrelšie dámy. Ponuka oblečenia „Plus Size“ poteší dámy s kyprejšími tvarmi.

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 650 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o SheIn.com

SHEIN, zažiarte v jedinečných modeloch!

SHEIN.com priam kvitne pestrou paletou tých najčerstvejších módnych trendov. Hľadáte éterické „boho“ šaty, asymetrické plavky alebo obyčajné vzorované tričko? Je priam nemožné, aby ste na SHEIN nenašli to, čo práve hľadáte! Módna kolekcia e-shopu SHEIN.com predstavuje módne kúsky navrhované priamo v USA mladými a kreatívnymi dizajnérmi z celého sveta. Môže sa tak ľahko stať, že na stránkach SHEIN.com objavíte veci, ktoré by ste v bežných obchodoch hľadali len márne. To že štýlové kúsky nemusia znamenať osobný bankrot dokazuje SHEIN šialene nízkymi, priam ľudovými cenami! Bežné ceny oblečenia na stránkach SHEIN.com sa pohybujú v porovnaní s kamennými prevádzkami na Slovensku priam v akciových hladinách. Dostupnejšia móda znamená pestrejší šatník a spokojnú peňaženku.

Ako sa v ponuke SHEIN orientovať?

SHEIN.com má ponuku oblečenia rozdelenú veľmi prehľadne. Logické usporiadanie do kategórií Vám uľahčí hľadanie vysnívaných šortiek alebo kabelky. Tešiť sa môžete aj na horúce akcie a zľavy, ktoré sú na stránkach SHEIN.com pravidelne aktualizované. Každá kategória je samostatné oddelená, preto vám napríklad zo zlacnených kúskov nič neujde! Internetový obchod SHEIN, slovenskou jazykovou verziou zatiaľ nedisponuje. Aby ste sa však v ponuke lepšie vyznali, pripravili sme pre Vás prehľadný „mini-slovník“ tých najžiadanejších kúskov:

  • Šaty – odkliknite v kategóriách SHEIN „Dresses“ a vyberte tie správne šaty pre Vás. Voľné a dlhé šaty objavíte rozkliknutím „Maxi Dresses“ , „Floral Dresses“ zase odhalí ponuku kvetovaných šiat.
  • Plavky – zdá sa Vám ponuka v obchodoch málo pestrá? Na SHEIN.com, v kategórií „Swimwear“, si vyberiete plavky podľa Vašich predstáv! Hľadáte sexi dvojdielne plavky? SHEIN „Bikini“ sú pre Vás to pravé. Mnohé z Vás poteší fakt, že vršky a spodky bikín môžete rôzne kombinovať podľa vkusu. „One-pieces“ ponuke neodolajú milovníčky jednodielnych kúskov, „Bandeau Bikini“ bez ramienok uľahčia rovnomerné opálenie.
  • Blúzky a košele – v kategórií SHEIN „Clothing“ rozkliknite podkategóriu „Blouses & Shirts“ a nechajte sa vniesť do víru trendy blúzok. „Striped“ sú kúsky s pásikmi, „Bow Tie“ s mašľami pri krku. Podkategória „Off Shoulders“ odhalí štýlové blúzky s odhalenými ramenami.
  • Doplnky – objavíte v kategórii SHEIN „Accessories“. V ponuke nájdete náhrdelníky – „Necklaces“, náušnice – „Earrings“, prstene – „Rings“ alebo slnečné okuliare – „Sunglasses“. SHEIN.com nezabúda ani na ženskú krásu, prelúskajte sa ponukou kozmetických doplnkov v kategórii „Beauty“.

SHEIN recenzie, záruka spokojnosti

Po rozkliknutí Vami zvoleného výrobku pokračujte na stránke dole. Pri konci stránky objavíte skúsenosti zákazníkov, ktorí si daný odev kúpili pred Vami. SHEIN „reviews“ (recenzie) sú cenným nástrojom najmä pri výbere oblečenia, ktorého kvalitou alebo strihom si nie ste istá. SHEIN skúsenosti sú častokrát doplnené o reálne fotografie objednaného oblečenia. Môžete si tak sama priamo overiť, či sa skutočnosť zhoduje s fotografiou. Vysoké hodnotenie kúskov oblečenia opakovane dokazuje spokojnosť zákazníčok.

 

Ponuka obchodu

  • Peniaze z nákupu
    5 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať