REJNOK logo

REJNOKObuv.sk - obuv a topánky

Obujte sa do zlého počasia aj na každú príležitosť s Rejnokobuv.sk

Viac o REJNOK

Obchod je momentálne nedostupný

Obchod je dočasne pozastavený.

O REJNOK

V ponuke e-shopu RejnokObuv.sk nájdete viac ako 6 000 modelov rôznych značiek obuvi pre dámy, pánov, ale aj deti. Elegantné lodičky na polici hneď vedľa sandálov, či outdoorových topánok? To sa stane len vďaka online nakupovaniu na RejnokObuv.sk

RejnokObuv.sk - spoločnosť s tradíciou

Obchod RejnokObuv.sk zahájil svoje pôsobenie v roku 1991 v Českej republike. V nasledujúcich rokoch sa obchod rozrástol, preto nechýba stále aktuálna ponuka dámskych, pánskych i detských topánok a obuvi. V súčasnosti existuje v Česku 6 pobočiek a je členom Českej obuvníckej a kožiarskej asociácie a medzinárodného združenia predajcov a výrobcov obuvi Garant Schuh A.G.

Obuv online do každého počasia

Hľadáte kvalitnú obuv za prijateľné ceny na internete? S predajcom RejnokObuv.sk máte možnosť si vybrať! Ponúka viac ako 6000 modelov rôznych značiek a modelov za skvelé ceny. Či už hľadáte pohodlné topánky na prechádzky do parku alebo elegantné lodičky či sandále do kancelárie s RejnokObuv.sk si určite vyberiete. Nechýba ani široká ponuka zimných snehúľ, outdoorových topánok do prírody, športovej obuvi na voľnočasové aktivity alebo obuvi do dažďa.

Ako vybrať správnu obuv? RejnokObuv.sk vám poradí

Zvolená obuv by mala odpovedať vašim potrebám, po kúpe obuvi si ju doma v pokoji vyskúšajte. Pre každú príležitosť je vhodný iný druh obuvi. Zoberte na vedomie, k akému účelu vám bude obuv slúžiť. Obuv na voľný čas využijete pri chôdzi na dlhšiu vzdialenosť i v mierne upravenom prírodnom prostredí. Športová obuv sa vyberá pre konkrétny druh športu, mala by a presne sedieť. Spoločenská obuv je vhodná na nosenie v interiéri, nehodí sa na dlhšiu chôdzu. Plážovú obuv využijete na kúpaliskách, pri jazere alebo morskej pláži. Životnosť obuvi závisí od správnej starostlivosti, preto obuv striedajte, používajte vzuvák. Pri zvýšenom potení alebo prevlhnutiu obuvi môže ušňová obuv púšťať farbu.

Doručenie tovaru s RejnokObuv.sk

Predajca RejnokObuv ponúka rýchlu dopravu na Slovensko. Vybrať si môžete doručenie prepravnou spoločnosťou PPL alebo doručenie na pobočku Zásielkovne. Cena dopravy závisí od spôsobu platby. Pri platbe na dobierku je cena dopravy 9 € prepravnou spoločnosťou (PPL) a 4,50 € na Zásielkovňu. Pri platbe online sa cena dopravy prepravnou spoločnosťou zníži na 7 € a so Zásielkovňou na 3,50 €. Objednávka bude doručená do 48 hodín od potvrdenia objednávky.

Recenzie na RejnokObuv.sk a vrátenie tovaru zadarmo

Zákazníci oceňujú rýchle dodanie tovaru a jeho kvalitu. Nezaostáva ani prijateľský zákaznícky servis a rýchle riešenie situácie. Prehľadná je webová stránka s množstvom parametrov výberu a priebežné informovanie o stave objednávky. Veľkou výhodou je vrátenie tovaru na Zásielkovňu zdarma. Najskôr predajcovi nechajte správu na e-mailovej adrese [email protected] a v žiadosti uveďte spôsob vrátenia Zásilkovna, číslo pôvodnej objednávky, meno, priezvisko, adresu a číslo bankového spojenia. Následne vám bude doručená do emailovej schránky etiketa pre podanie zásielky zdarma na pobočkách Zásilkovne. po vytlačení a nalepení etikety odovzdajte zabalenú zásielku na najbližšiu prepážku Zásilkovne. Po prijatí zásielky v pobočke Zásilkovne bude vystavený doklad o prevzatí. Zvoz zásielky zadarmo možno uplatniť na celom území Slovenska.

Chcete vyberať ešte viac obuvi a doplnkov?

Na cashback portáli Plná Peňaženka môžete nakúpiť s cashbackom v obľúbenom obchode Deichmann alebo môžete navštíviť obchod Baťa.sk s dlhou českou a slovenskou tradíciou.

Vědeli jste že PlnaPeněženka existuje i v Česku? Nakupujte výhodně i za hranicemi a nechte se odměňovat s Plnou peněženkou.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Online nákupné galérie

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.