RejnokObuv.sk

Hľadáte pohodlnú obuv do parku či elegantné lodičky do kancelárie? V RejnokObuv si vyberiete z viac ako 600 modelov topánok rôznych značiek za prijateľné ceny.

Získajte 4 % späť z Vášho nákupu

Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 362 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode RejnokObuv.sk?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web RejnokObuv.sk
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!

Popis obchodu

RejnokObuv.sk - spoločnosť s tradíciou


Obchod RejnokObuv.sk zahájil svoje pôsobenie v roku 1991 v Českej republike. V nasledujúcich rokoch sa obchod rozrástol, preto nechýba stále aktuálna ponuka dámskych, pánskych i detských topánok a obuvi. V súčasnosti existuje v Česku 6 pobočiek a je členom Českej obuvníckej a kožiarskej asociácie a medzinárodného združenia predajcov a výrobcov obuvi Garant Schuh A.G.


Obuv online do každého počasia


Hľadáte kvalitnú obuv za prijateľné ceny na internete? S predajcom RejnokObuv.sk máte možnosť si vybrať! Ponúka viac ako 6000 modelov rôznych značiek a modelov za skvelé ceny. Či už hľadáte pohodlné topánky na prechádzky do parku alebo elegantné lodičky či sandále do kancelárie s RejnokObuv.sk si určite vyberiete. Nechýba ani široká ponuka zimných snehúľ, outdoorových topánok do prírody, športovej obuvi na voľnočasové aktivity alebo obuvi do dažďa.


Ako vybrať správnu obuv? RejnokObuv.sk vám poradí


Zvolená obuv by mala odpovedať vašim potrebám, po kúpe obuvi si ju doma v pokoji vyskúšajte. Pre každú príležitosť je vhodný iný druh obuvi. Zoberte na vedomie, k akému účelu vám bude obuv slúžiť. Obuv na voľný čas využijete pri chôdzi na dlhšiu vzdialenosť i v mierne upravenom prírodnom prostredí. Športová obuv sa vyberá pre konkrétny druh športu, mala by a presne sedieť. Spoločenská obuv je vhodná na nosenie v interiéri, nehodí sa na dlhšiu chôdzu. Plážovú obuv využijete na kúpaliskách, pri jazere alebo morskej pláži. Životnosť obuvi závisí od správnej starostlivosti, preto obuv striedajte, používajte vzuvák. Pri zvýšenom potení alebo prevlhnutiu obuvi môže ušňová obuv púšťať farbu.


Doručenie tovaru s RejnokObuv.sk


Predajca RejnokObuv ponúka rýchlu dopravu na Slovensko. Vybrať si môžete doručenie prepravnou spoločnosťou PPL alebo doručenie na pobočku Zásielkovne. Cena dopravy závisí od spôsobu platby. Pri platbe na dobierku je cena dopravy 9 € prepravnou spoločnosťou (PPL) a 4,50 € na Zásielkovňu. Pri platbe online sa cena dopravy prepravnou spoločnosťou zníži na 7 € a so Zásielkovňou na 3,50 €. Objednávka bude doručená do 48 hodín od potvrdenia objednávky.


Recenzie na RejnokObuv.sk a vrátenie tovaru zadarmo


Zákazníci oceňujú rýchle dodanie tovaru a jeho kvalitu. Nezaostáva ani prijateľský zákaznícky servis a rýchle riešenie situácie. Prehľadná je webová stránka s množstvom parametrov výberu a priebežné informovanie o stave objednávky. Veľkou výhodou je vrátenie tovaru na Zásielkovňu zdarma. Najskôr predajcovi nechajte správu na e-mailovej adrese [email protected] a v žiadosti uveďte spôsob vrátenia Zásilkovna, číslo pôvodnej objednávky, meno, priezvisko, adresu a číslo bankového spojenia. Následne vám bude doručená do emailovej schránky etiketa pre podanie zásielky zdarma na pobočkách Zásilkovne. po vytlačení a nalepení etikety odovzdajte zabalenú zásielku na najbližšiu prepážku Zásilkovne. Po prijatí zásielky v pobočke Zásilkovne bude vystavený doklad o prevzatí. Zvoz zásielky zadarmo možno uplatniť na celom území Slovenska.


Chcete vyberať ešte viac obuvi a doplnkov?


Na cashback portáli Plná Peňaženka môžete nakúpiť s cashbackom v obľúbenom obchode Deichmann alebo môžete navštíviť obchod Baťa.sk s dlhou českou a slovenskou tradíciou.


Vědeli jste že PlnaPeněženka existuje i v Česku? Nakupujte výhodně i za hranicemi a nechte se odměňovat s Plnou peněženkou.

Podmienky nákupu s Cashbackom pre RejnokObuv.sk si prečítajte tu.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

* Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať