4 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

Reedog.sk - chovateľské potreby pre psov a mačky

Prémiové chovateľské potreby pre psov a mačky. Viac než 8 000 prémiových produktov - krmivo pre psov a mačky, búdy, pelechy, obojky a tisícky ďalších. 

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 684 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o Reedog.sk

Ak ide o psov alebo mačky, sú starostliví. So svojou ponukou tešia chovateľov a starajú sa o to, aby mali s ich psíkmi alebo mačkami skvelý vzťah a užili si každú spoločnú chvíľu. Predávajú výcvikové obojky, GPS obojky alebo elektronické ohradníky. Ponuku rozšírili o smart produkty, ako sú múdre dávkovače, kamery alebo hračky. Vyrábajú vlastné pelechy, búdy, matrace alebo obojky pod značkou Reedog. A hlavne, milujú psov! 

Čo nájdete v e-shope Reedog.sk ? 

Útulné búdy a pelechy

Teplé pelechy, domčeky, matrace, búdy, pyramídy, iglu a deky alebo podložky, budú pre vašich miláčikov príjemným miestom na spánok a leňošenie. 

Hračky 

Hračky pre mačky a pre psov nie sú len plyšové a loptičky, ale aj laserové a interaktívne. Pre vaše bytové mačky zakúpte elektrické myši a tešte sa z toho, ako vaše mačky ožijú pri hre s svetielkujúcou myšou. 

Výcvik

Vyberte si z výcvikových obojkov, GPS, obojkov, protištekacie obojky, ohradníkov alebo odpudzovačov - Odpudzovače psov a mačiek sú jednoduchým riešením ako zamedziť pohybu psov a mačiek tam, kde ich nechceme. 

Smartpet

Smart nemusí byť len vaša domácnosť, ale aj pomôcky pre vašich miláčikov: smart kamery, smart GPS obojky a smart dávkovače.

Chovateľstvo

Antiparazitiká, kozmetika, krmivá, misky a fontány a tiež toalety sú dôležitou súčasťou pri chove domácich miláčikov. Nájdete tu pomôcky na prepravu a cestovanie s psíkmi a mačičkami, škrabadlá pre mačky a všetko na venčenie psov. 

Ako nakupovať na Reedog.sk ? 

Platba

Za tovar môžete zaplatiť buď platobnou kartou on-line, on-line bankovým prevodom, systémem Pay-Pal či platiť na dobierku pri preberaní zásielkyZa tovar môžete zaplatiť buď platobnou kartou on-line, on-line bankovým prevodom, systémem Pay-Pal či platiť na dobierku pri preberaní zásielky.


Doprava

Ponúkajú doručenie prostredníctvom Slovenskej pošty, DPD, Zásielkovňa, UPS či Geis.

Reklamácia

Na niektoré výrobky dostanete zvýšenú lehotu na reklamáciu až na 3 roky. V prípade, že budete mať s výrobkami problém, neváhajte kontaktovať e-shop. 

Kontakt

Kontaktujte e-shop, v prípade, že máte otázky: [email protected], +421 322 601 057 alebo využite online chat, v ktorom si nájdete promptnú odpoveď. 

Ako nakupovať ešte výhodnejšie ? 

No predsa s Plnou Peňaženkou! Nakupujte cez Plnú Peňaženku - prekliknete sa zo stránky Plnej Peňaženyk na stránku Reedog.sk - získate tak 4 % z nákupu späť.

Nevybrali ste si ? Skúste objaviť aj iné obchody, ktoré ponúka Plná Peňaženka: Zoohit.sk, Pet-market.sk.

Ponuka obchodu

  • Peniaze z nákupu späť
    4 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať