Prostadyne.sk logo

Prostadyne.sk - bojujte s prostatou

S výrobkami od Prostadyne.sk môžete dať zbohom prostate už teraz.

Viac o Prostadyne.sk

Peniaze z nákupu späť

7,5 %

O Prostadyne.sk

Problémy s prostatou trápia čoraz viac mužov. Ak patríte medzi nich alebo pristupujete k prevencii, výrobky Prostadyne.sk sú tu pre vás. Obsahujú rastliny, ktoré sa pri výrobe nijako zvlášť neupravujú, čím nestrácajú na svojej účinnosti a tak napomáhajú k prirodzenej funkcii močových ciest, močového mechúra a samozrejme prostaty.

Problémy s prostatou sú nepríjemné a trápia takmer polovicu mužov. Ak medzi týchto mužov patríte aj vy, môžete s týmto problémom bojovať pomocou doplnku stravy Prostadyne. Ten je zložený z účinných látok, ktoré pomôžu k prirodzenej funkcii močových ciest, močového mechúra aj prostaty. Jeho zloženie je unikátne v tom, že sa skladá z rastlín, ktoré sa pri výrobe produktu neupravujú a tým sa zvyšuje jeho účinnosť. Nakupovať môžete aj výhodnejšie a za lepšie ceny Prostadyne Forte a Prostadyne Extra Forte. A samozrejme aj s Plnou Peňaženkou, ktorá vám vráti 7,5 % z ceny nákupu späť.

Zloženie prípravku Prostadyne

Pri výrobe prípravku Prostadyne nedochádza k úpravám jednotlivých látok a to zvyšuje jeho účinnosť.

  • Epilobium parviflorum - táto rastlina tvorí základ zloženia produktu a prispieva k normálnej funkcii prostaty a dolných močových ciest.
  • Elytrigia repens - táto rastlina pomáha pri problémoch spojených s vylučovaním. Podporuje normálnu funkciu močových ciest, močového mechúra a ľadvín. 
  • Urtica dioica - po slovensky žihľava dvojdomá, má množstvo pozitívnych účinkov na organizmus. Podporuje správnu funkciu prostaty, ľadvín, cievnej sústavy, tráviaceho traktu, udržuje obranyschopnosť organizmu a obsahuje minerály a antioxidanty.
  • Allium cepa - ide o veľmi silný antioxidant podporujúci normálnu činnosť cievnej sústavy.

Odporúčané dávkovanie produktu Prostadyne

Prípravok Prostadyne má tekutú formu. Odporúčané dávkovanie je zmiešať 1 čajovú lyžičku Prostadyne s 1 dcl vody a vypiť ráno nalačno. Ak sa vám stav zlepšil, prípravok môžete užívať každý druhý alebo tretí deň.

Prostadyne, Prostadyne Forte, Prostadyne Extra Forte

Zaujal vás produkt Prostadyne a radi by ste ho skúsili aj vy? Môžete tak urobiť nákupom produktu Prostadyne, ktorý má 250 ml. Ak už viete, že tento doplnok funguje a budete ho užívať dlhodobo, odporúčame sa pozrieť aj na Prostadyne Forte, kde nájdete 2 x 250 ml fľaštičku. Ešte väčšie je balenie Prostadyne Forte Extra, kde sa nachádza 3 x 250 ml fľaštička. Cena za jednu fľaštičku Prostadyne je pri týchto výrobkoch výhodnejšia.

Všetko o nákupe na Prostadyne.sk

Platba

Za nákup na e-shope Prostadyne.sk môžete platiť na dobierku, teda pri preberaní tovaru alebo platobnou kartou online cez systém Gopay.

Doprava

Ak ste sa rozhodli pre nákup na Prostadyne.sk, môžete si vyberať z týchto spôsobov dopravy:

  • Slovenská pošta - balík vám môže byť doručený až k vám domov alebo na vašu poštu.
  • GLS - kuriér spoločnosti GLS vám doručí balík až priamo k vám domov.
  • Uloženka - objednávku si môžete nechať doručiť aj na výdajné miesto Uloženky a potom si ju vyzdvihnúť osobne.

Vrátenie tovaru

Každý zákazník má právo do 14 dní odstúpiť od zmluvy. Môžete tak urobiť zaslaním písomného formulára na adresu prevádzky spoločnosti alebo na ich e-mail [email protected]. Tovar, ktorý chcete vrátiť nesmie byť poškodený ani otvorený a poslať ho musíte spolu s faktúrou. Do 14 dní od prijatia vášho odstúpenia vám budú vrátené peniaze.

Kontakty

Máte otázku? Opýtajte sa ju kompetentných pracovníkov e-shopu Prostadyne.sk. Obrátiť sa na nich môžete na telefónnom čísle 02 5788 0310, kde sú vám k dispozícii Po - Pia v čase 9:00 - 15:00. Môžete im tiež poslať e-mail na [email protected] alebo vyplniť kontaktný formulár dostupný na e-shope.

Ako nakupovať na Prostadyne.sk ešte lacnejšie?

Akým spôsobom môžete ušetriť pri nákupe produktov Prostadyne? Jednoducho s Plnou Peňaženkou. Tá vám ponúka 7,5 % z ceny nákupu späť ak sa tu zaregistrujete a do e-shopu Prostadyne.sk sa dostanete cez náš preklik.

Prostadyne.sk recenzie

Recenzie zákazníkov e-shopu Prostadyne.sk nájdete aj priamo na ich e-shope v časti “Referencie”. 

Pán Aleš bude tento výrobok odporúčať svojim známym: „Doporučím kamarátom, som s prípravkom spokojný. Vyskúšal som niekoľko prípravkov, ktoré ponúkali naše lekárne, ale bez úspechu. Prípravok Prostadyne je najlepší. Môj obdiv a absolutná spokojnosť. Verím,že to tak zostane a vydrží čo najdlhšie. Moc ďakujem. "

Pán Pavol užíva Prostadyne preventívne a je spokojný: „Prípravok používam preventívne s pozitívnymi skúsenosťami."

Zákazník Peter napísal: „Prostadyne je veľmi kvalitný prípravok. Užívam ho asi 3 týždne a už na wc chodím v noci len 2 krát. Predtým som chodieval 4 krát. Veľmi mi pomáha, ďakujem."

Zákazník Ján vidí účinky už po užití prvej fľaštičky: „Končím s užívaním prvej flaštičky a zdá sa mi, že účinky sú dobré."

Nevybrali ste si? Skúste sa pozrieť na ponuku online lekární ako napríklad Dr.Max.sk, MojaLekáreň.sk alebo PreZdravie.sk a pri nákupoch cez Plnú Peňaženku môžete ušetriť. Plná Peňaženka vám ponúka cashback z nákupu späť Dr.Max.sk , MojaLekáreň.sk alebo PreZdravie.sk a pri nákupoch cez Plnú Peňaženku môžete ušetriť. Plná Peňaženka vám ponúka cashback z nákupu späť.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Zdravie a jedlo

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.