Prevysavace.sk logo

Prevysavače.sk - všetko pre vysávače

Prevysavace.sk ponúka príslušenstvo pre vaše vysávače - vrecká, filtre, vône, náhradné diely. Navyše, pri nákupe nad 51,13 € máte dopravu zadarmo.

Viac o Prevysavace.sk

Peniaze z nákupu späť

2,3 %

O Prevysavace.sk

Pre čo najrýchlejšie a najjednoduchšie upratovanie majú pre vás v ponuke príslušenstvo k vysávačom – vrecká, filtre a HEPA filtre, vône do vysávačov a mnoho ďalších, vrátane náhradných dielov. Dopravu máte zadarmo pri nákupe nad 51,13 €, tak neváhajte a nakúpte! 

 

Vysávače

Nakúpte do 12:00 a už na druhý deň vám tovar príde domov a vy môžete upratovať. Ak sa vám teda bude chcieť. S novým vysávačom podľa vášho výberu bude upratovanie určite rýchlejšie a zábavnejšie. Pridajte do vysávača vôňu a spravte si z vysávania príjemnú oddychovú možno až relaxačnú aktivitu. Vône a iné príslušenstvo pre vysávače nájdete v tejto sekcii. 

Vrecká do vysávača

Výber vreciek do vysávača môže byť niekedy frustrujúca záležitosť. Obráťte sa na live chat tohto e-shopu a rýchlo vám s tým poradia.

Drogéria pre domácnosť

Aj drogériu pre domácnosť tu nájdem ? Áno ! Ponúkajú  klasické umývacie prostriedky, ale majú aj tie EKOlogické, a aby ste to zistili hneď, tak ich zdôraznili štítkom. Môžete riadiť v súlade s prírodou ! 

Čističky vzduchu a ventilátory

Značka Dyson ponúka špičkové prístroje určené nielen na čistenie vzduchu, ale aj na zvlhčovanie, chladenie alebo vetranie. A navyše spája čističku vzduchu, ventilátor a kúrenie - jedinečná kombinácia vám vzduch nielen vyčistí a v lete ochladí, ale v zime s ním jednoducho a ekonomicky vykúrite veľkú miestnosť!

Fény Dyson 

Sušiče vlasov v novom poňatí. Inteligentná regulácia teploty pre lesklé vlasy. Výkonný digitálny motor pre rýchlejšie sušenie vlasov. Fény novej generácie, ktoré vás presvedčia.

Ako nakupovať na Prevysavace.sk? 

Platba

Platiť môžete týmito spôsobmi. Vyberte si pre vás najpohodlnejší spôsob. 

  • Dobierka GLS a ParcelShop SK, 2,09 €;
  •  Dobierka GLS SK, 2,09 €;
  • Dobierka Zásielkovňa SK, 2,09 €;
  • Platba online - okamžitá platba SK zadarmo;
  •  vopred na účet e-shopu.

Doprava 

  • GLS kuriér - priamo na zvolenú adresu;
  • GLS parcel shop;
  • Zásielkovňa.

Reklamácie

Reklamácie robia len výnimočne, pretože si zakladajú na kvalite, no v prípade, že naozaj potrebujete niečo reklamovať, ochotný personál vám pomôže a promptne záležitosť vyrieši. Tovar máte v záruke 24 mesiacov. 

Kontakt   

Kontaktujte e-shop v prípade, že máte nevyhnutné otázky. Ak chcete rýchlu odpoveď, odporúčame telefonické spojenie.  +421 233 889 308 (Po-Pia 8. - 12., 13. - 16. hod). Ak nepotreujete promptnú odpoveď, môžete napísať e-mail na adresu [email protected], tu vám radi pomôžu. 

Ako nakupovať ešte výhodnejšie? 

Je to jednoduché! Zaregistrujte sa na Plnej Peňaženke a užívajte si výhody. Keď sa prekliknete zo stránky Plnej Peňaženky na stránku Prevysavace.sk získate 2,3 % z nákupu späť. 

Recenzie na Prevysavace.sk

Až 99 % spokojných zákazníkov odporúča tento e-shop. Čo všetko sa im páči ? Ponúkame pár recenzii ako náhľad, aby ste mali aj vy istotu, že nakupujete v správnom e-shope. 

„Maximálna spokojnosť s komunikáciou, ústretový,ochotný a milý pán na infolinke . Poradil, vysvetlil, našiel potrebné veci. Určite sa na tento eshop v pripade potreby obrátim. Za mňa veľká spokojnosť. Takto si predstavujem sluzby.”

čo sa stane, ak si zle vyberiete ? „Pri kúpe nesprávneho produktu profesionálne , promptne a milé poradenstvo.” Nemusíte sa teda báť, že by ste sa stretli so zlou obsluhou. 

„Poradili ND na vysávač, na ktory už nie sú dostať diely.” A ich odpoveď na to ? „Děkujeme, byli bychom neradi kdybyste museli funkční vysavač vyhodit :-).” Ako vidíte, e-shop je ústretový a ľudia majú samé dobré ohlasy. 

 

Ak ste si nevybrali, nezúfajte. Plná Peňaženka ponúka aj ďalšie obchody, ktoré majú pre vás elektroniku: Okay, TPD.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Elektro

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.