2,25 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

Prevysavace.sk - všetko pre vysávače

Čo o sebe hovorí e-shop Prevysavace.sk ? „Sme malá (ale šikovná) rodinná firma z Ostravy, ktorá sa o blaho vašich vysávačov a ostatných domácich pomocníkov stará už devätnásť rokov.”

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 680 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o Prevysavace.sk

Pre čo najrýchlejšie a najjednoduchšie upratovanie majú pre vás v ponuke príslušenstvo k vysávačom – vrecká, filtre a HEPA filtre, vône do vysávačov a mnoho ďalších, vrátane náhradných dielov. Dopravu máte zadarmo pri nákupe nad 50 eur, tak neváhajte a nakúpte ! 

Čo všetko nájdete v e-shope Prevysavace.sk ? 

Vysávače

Nakúpte do 12:00 a už na druhý deň vám tovar príde domov a vy môžete upratovať. Ak sa vám teda bude chcieť. S novým vysávačom podľa vášho výberu bude upratovanie určite rýchlejšie a zábavnejšie. Pridajte do vysávača vôňu a spravte si z vysávania príjemnú oddychovú možno až relaxačnú aktivitu. Vône a iné príslušenstvo pre vysávače nájdete v tejto sekcii. 

Vrecká do vysávača

Výber vreciek do vysávača môže byť niekedy frustrujúca záležitosť. Obráťte sa na live chat tohto e-shopu a rýchlo vám s tým poradia.

Drogéria pre domácnosť

Aj drogériu pre domácnosť tu nájdem ? Áno ! Ponúkajú  klasické umývacie prostriedky, ale majú aj tie EKOlogické, a aby ste to zistili hneď, tak ich zdôraznili štítkom. Môžete riadiť v súlade s prírodou ! 

Čističky vzduchu a ventilátory

Značka Dyson ponúka špičkové prístroje určené nielen na čistenie vzduchu, ale aj na zvlhčovanie, chladenie alebo vetranie. A navyše spája čističku vzduchu, ventilátor a kúrenie - jedinečná kombinácia vám vzduch nielen vyčistí a v lete ochladí, ale v zime s ním jednoducho a ekonomicky vykúrite veľkú miestnosť!

Fény Dyson 

Sušiče vlasov v novom poňatí. Inteligentná regulácia teploty pre lesklé vlasy. Výkonný digitálny motor pre rýchlejšie sušenie vlasov. Fény novej generácie, ktoré vás presvedčia.

Ako nakupovať na Prevysavace.sk ? 

Platba

Platiť môžete týmito spôsobmi. Vyberte si pre vás najpohodlnejší spôsob. 

 • Dobierka GLS a ParcelShop SK, 1,65 €;
 •  Dobierka GLS SK, 1,65 €;
 • Dobierka Zásielkovňa SK, 1,65 €;
 • Platba online - okamžitá platba SK zadarmo;
 •  vopred na účet e-shopu.

Doprava 

 • GLS kuriér - priamo na zvolenú adresu;
 • GLS parcel shop;
 • Zásielkovňa.

Reklamácie

Reklamácie robia len výnimočne, pretože si zakladajú na kvalite, no v prípade, že naozaj potrebujete niečo reklamovať, ochotný personál vám pomôže a promptne záležitosť vyrieši. Tovar máte v záruke 24 mesiacov. 

Kontakt   

Kontaktujte e-shop v prípade, že máte nevyhnutné otázky. Ak chcete rýchlu odpoveď, odporúčame telefonické spojenie.  +421 233 889 308 (Po-Pia 8-12, 13-16 hod). Ak nepotreujete promptnú odpoveď, môžete napísať e-mail na adresu [email protected], tu vám radi pomôžu. 

Recenzie

Až 99 % spokojných zákazníkov odporúča tento e-shop. Čo všetko sa im páči ? Ponúkame pár recenzii ako náhľad, aby ste mali aj vy istotu, že nakupujete v správnom e-shope. 

„Maximálna spokojnosť s komunikáciou, ústretový,ochotný a milý pán na infolinke . Poradil, vysvetlil, našiel potrebné veci. Určite sa na tento eshop v pripade potreby obrátim. Za mňa veľká spokojnosť. Takto si predstavujem sluzby.”

čo sa stane, ak si zle vyberiete ? „Pri kúpe nesprávneho produktu profesionálne , promptne a milé poradenstvo.” Nemusíte sa teda báť, že by ste sa stretli so zlou obsluhou. 

„Poradili ND na vysávač, na ktory už nie sú dostať diely.” A ich odpoveď na to ? „Děkujeme, byli bychom neradi kdybyste museli funkční vysavač vyhodit :-).” Ako vidíte, e-shop je ústretový a ľudia majú samé dobré ohlasy. 

Ako nakupovať ešte výhodnejšie ? 

Je to jednoduché! Zaregistrujte sa na Plnej Peňaženke a užívajte si výhody. Keď sa prekliknete zo stránky Plnej Peňaženky na stránku Prevysavace.sk získate 2,25 % z nákupu späť. 

Ak ste si nevybrali, nezúfajte. Plná Peňaženka ponúka aj ďalšie obchody, ktoré majú pre vás elektroniku. Okay, TPD.

Ponuka obchodu

 • Peniaze z nákupu späť
  2,25 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať