Philips logo

Philips

Výrobky Philips na jednom mieste? Navštívte e-shop Philips-eshop.sk a vyberajte zo stoviek produktov od svetovej jednotky, ktorá sa teší množstvu spokojných zákazníkov.

Viac o Philips

Využite výhodné akcie

ZĽAVA 10 %

Philips - Zľava 10 %
Philips logo

2,5 % späť

Zľava 10 %

na vybrané produkty

Akcia končí o:

Akce končí:

Peniaze z nákupu späť

2,5 %

O Philips

Vďaka Philips uzrelo svetlo sveta prvé CD, DVD, trojhlavý elektrický strojček a ďalšie významné inovatívne vychytávky. Staňte sa súčasťou tejto viac ako 100 ročnej tradície a vybavte sa technikou, ktorá vám zlepší každodenný život, jedine od Philips!

 

Odborník s dlhoročnou praxou

Prvé laboratórium spoločnosti Philips vzniklo v roku 1914 a vďaka spojeniu technologických postupov a zdravotnej starostlivosti mohla značka Philips už v roku 1918 predstaviť rentgenovú trubicu. Týmto momentom sa spoločnosť nadobro odlíšila od konkurencie a vďaka jedinečnému výzkumu tak dala vzniknúť značke svetového formátu, Philips. Uplynulo už viac ako 100 rokov a vďaka Philips spatrilo svet prvé CD, DVD, trojhlavý elektrický holiaci strojček, vysokotlaká výbojka, televízia s inteligentným osvetlením ambilight a ďalšie technologické objavy, ktoré posunuli vývoj technológie na úroveň, v ktorej sa nachádza v súčasnosti.

S dôrazom na výsledok

Dnešný výskum spoločnosti Philips sa čím ďalej tým viac zameriava na spoluprácu so zdravotníckymi zariadeniami, v ktorých sa vďaka skutočným výsledkom u jednotlivých pacientov posúva medicínska technológia dopredu. Presvedčiť sa o tom môžete aj vy, stačí si vybrať s čím chcete, aby vám produkty Philips pomohli.

 • Zvuk a obraz – televízia, to nie je len chumáč blikajúcich bodov, ktoré doplňujú zvukové vlny. Televízia, to je sprostredkovateľ zážitkov a dojmov a Philips dbá na to, aby vaše dojmy boli nezabudnuteľné. Všetky TV, monitory a projektory ponúkané v e-shope Philips prešli technologickými testami, aby aj oko znalca mohlo byť spokojné. Rovnako ako je dôležitý obraz, je dôležitý tiež zvuk. Skôr sa chodilo za kvalitným zvukovým spracovaním do kín, ale to je časovo aj finančne náročné. Preto Philips ponúka domáce kiná a audio vybavenie, ktoré kino prenesú k vám domov, takže si budete pripadať, ako by ste boli súčasťou filmového plátna. Na svoje si prídu tiež milovníci hudby, ktorí môžu vyberať z množstva typov a kategórií slúchadiel a hudobných prehrávačov. Klasické káblové slúchadlá, headsety, slúchadlá upravené tak, aby vám boli perfektným partnerom pri športe či počúvaní hudby bohatej na basy, to všetko si môžete objednať z e-shopu Philips-eshop.sk. A ak sa o svoju najobľúbenejšiu hudbu budete chcieť podeliť s okolím, budú prenosné repráčiky tým pravým spoločníkom.
 • Osobná starostlivosť – Philips má už desiatky rokov za cieľ to, aby technológie pomáhali so starostlivosťou nielen o zovňajšok, ale aj krásu zvnútra. Pre mužov sú tu už niekoľko generácií holiace strojčely, zastrihávače vlasov a chĺpkov, všetko preverené výskumom a testami z praxe. Pre starostlivosť o ženskú pokožku jú tu technológie určené k čisteniu pokožky tváre a tiež dámske holiace strojčeky či zastrihávače chĺpkov. Veľkým technologickým pokrokom Philips v tomto odvetví bolo vyvinutie technológie IPL. Táto technológia slúži v prístrojoch Philips IPL Lumea k bezbolestnému odstraňovaniu chĺpkov až na 6 mesiacov a vďaka svojej vysokej úspešnosti získala už niekoľko ocenení.

Philips Lumea

Starostlivosť o pokožku ale nie je všetko, na čo sa Philips sústreďuje. Ďalším odvetvím je starostlivosť o vlasy, ktorá ponúka fény, kulmy a žehličky na vlasy s inteligentnou technológiou, ktorá zariadi, že sa vaše vlasy pôsobením teplého a studeného vzduchu nijak nepoškodia. V neposlednom rade Philips vyrába aj elektrické zubné kefky, napríklad medzi zákazníkmi najobľúbenejšiu Philips Sonicare.
 • Starostlivosť o matku a dieťa – táto kategória je prehľadne rozdelená tak, aby ste si vždy vybrali produkty, ktoré vyhovujú veku vášho dieťaťa. Samozrejmosťou sú cumlíky, kojenecké fľaštičky z nezávadných materiálov, odsávačky materského mlieka, ohrievačky, detské teplomery a  audio pestúnky. Pre kojencov ponúka e-shop Philips-eshop.sk jedálne súpravy a prístroje, ktoré uľahčia prípravu pokrmov a desiaty.
 • Výrobky pre domácnosť – denne využívame desiatky technológií k tomu, aby sme si mohli deň užiť. Ráno si varíme espresso v espressovači, cappuccino v kávovari, alebo si zalievame turka z rýchlovarnej kanvice. Košeľa, ktorú sme si včera tak pracne vyžehlili sa do rána preležela. A čo teraz, aby sme si neurobili hanbu? Našťastie máme ručný naparovač Philips, ktorým košeľu vyžehlíme a nemusíme kvôli tomu zložito vyťahovať žehliacu dosku. Rýchlo si pripravíme raňajky a smoothie v odšťavovači z Philips-eshop.sk a vybehneme z dverí. V tom zmätku sme zabudli pred večernou návštěvou povysávať, ale našťastie vlastníme robotický vysávač Philips, ktorý nám v dobe našej neprítomnosti povysáva celý byt. Večer sa vrátime do uprataného bytu a rýchlo pripravíme zdravé a zároveň chutné pohostenie v parnom hrnci Philips a na stolnom grile z Philips-eshop.sk, ktorý nás zachráni pred nepriazňou počasia. Philips je jednoducho taká vaša osobná upratovačka, na ktorú sa môžete spoľahnúť v každej okolnosti.
 • Osvetlenie – je základom pre útulný domov, teplota osvetlenia má totiž skutočne vplyv na to, ako sa v priestore cítíme. Studené osvetlenie je výsadou komerčných priestorov, keďže napodobňuje denné svetlo. Teplé osvetlenie je zase bežnejšie v domácnostiach, v ktorých na nás pôsobí útulne a my sa tak cítíme ako v teple domova, a jeď sme napríklad na návšteve. Ružové, modré, zelené, žlté či oranžové osvetlenie zase môže byť výsadou vašej domácnosti vďaka Philips Meet Hue – bezdrôtovému osvetleniu, ktorého teplotu a farbu môžete ovládať skrze váš chytrý telefón alebo tablet. Zapojiť ho môžete namiesto bežnej žiarovky napríklad do svietidiel Philips, ktoré sú dizajnovo navrhnuté tak, aby ladili s priestormi, do ktorých ich hodláte umiestniť.
 • Zdravie – spojenie značky Philips s technológiami, ktoré nám pomáhajú so zdravotnými problémami je jednoducho cítiť. Philips vyvíja prístroje, ktorých úžitok oceňuje nejeden zákazník po celom svete. V e-shope spoločnosti sú teraz k dispozícii prístroje sústreďujúce sa predovšetkým na problémy dýchacích ciest. Prvým produktom je prenosný nebulizér s technológiou mesh, ktorý je užitočným pomocníkom pri astme. Pri problémoch so spánkovou apnoe vás určite zaujme maska DreamWear. Tá bola špeciálne vyvinutá tak, aby nezavadzala pri výhľade ani pohybu, a je vyrobená z extrémne ľahkého materiálu.
 • Automobily – áno, aj automobil má v spoločnosti Philips svoje miesto. Spoločnosť vyvíja svetlomety, signálne osvetlenie či sady pre renováciu svetlometov. Nezabúda ani na žiarovky do áut, a to vrátane tých halogenových pre rôzne modely automobilov.

Doprava a platba na Philips

Určite vás poteší, že doprava zadarmo pri nákupe v e-shope Philips je už od 40 €. Doručenie objednávky prebieha prostredníctvom kuriérskej spoločnosti DPD alebo prostredníctvom služby Packeta (Zásielkovňa). Cena dopravy pri objednávke do 39,99 € sú 4 €. Objednávka vám bude doručená spravidla do 5 pracovných dní od potvrdenia objednávky. 

Platbu môžete zrealizovať prostredníctvom platby online s platobnou kartou alebo bankovým prevodom.

Spojenie so svetom Philips 

Potrebujete viac informácií o produktoch či doručení, alebo máte nejaké ďalšie nezodpovedané otázky? Obráťte sa na zákaznícku podporu e-shopu Philips na e-mail [email protected] alebo telefonicky na +421 948 022 282. Pozrite si tiež odpovede na najčastejšie kladené otázky.

 

Nevybrali ste si? Navštívte slovenský e-shop so spotrebnou elektronikou Andreashop.sk či e-shop s viac ako 15 ročnou tradíciou, Okay.sk.

Hodnotenie užívateľov

 • 5

  Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

  2 hodnotenia

 • 5

  Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

  Kvalitné produkty

  Maria L. 19. 10. 2023

 • 5

  Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

  Veľmi dobré výrobky

  Stanislava K. 11. 10. 2023

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Elektro

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.