Pekneruska.sk logo

PekneRúška.sk - rúška a dezinfekcia

Rúška a dezinfekcia, to je v súčasnosti niečo, čo by v našej domácnosti nemalo chýbať.

Viac o Pekneruska.sk

Peniaze z nákupu späť

5 %

O Pekneruska.sk

V dobe, kedy nás stále trápi pandémia, z ktorej sa nie a nie dostať, sa rúška stali bežnou súčasťou nášho každodenného života. Berú sa už ako módny doplnok, ktorý si vďaka Perneruska.sk môžete dopriať aj vy. Kúpte si ručne vyrábané látkové rúška zo Slovenska.

Na e-shope Pekneruska.sk nájdete ručne robené ochranné rúška z kvalitnej bavlny. Takisto skvelé je aj to, že tieto rúška sú vyrábané na Slovensku, čím môžete jednoducho podporiť miestnych podnikateľov. Nákupom na Pekneruska.sk prispejete tiež do aktivity s názvom Pomáhame, vďaka ktorej dostane od tohto predajcu ochranné pomôcky aj zdravotnícky personál. Nakúpiť si tu môžete tiež dezinfekcie, ochranné rukavice, trvanlivé potraviny či oblečenie. Nezabúdajte, že s nákupom cez Plnú Peňaženku ušetríte 5 % z ceny vášho nákupu.

Rúška z e-shopu Pekneruska.sk

Ako plynie z názvu e-shopu, kúpite tu najmä ochranné rúška. Tie od Pekneruska.sk sú ručne šité na Slovensku, čím chránite seba a zároveň podporíte slovenských obchodníkov. Nájdete tu naozaj originálne rúška, v ktorých sa budete cítiť dobre a všetci okolo vám ich budú závidieť. Sú ušité z kvalitnej bavlnenej látky, čo vám zaistí ich dlhú trvácnosť aj pri častom praní vo vysokých teplotách. Nakupovať tu môžete aj vo zvýhodnených cenách a Pekneruska.sk ponúkajú rúška aj pre deti.

Dezinfekcie e-shopu Pekneruska.sk

Dbajte na svoju bezpečnosť a udržujte v čistote seba aj svoju domácnosť. K dôkladnému upratovaniu vám pomôže dezinfekcia, ktorá by určite nemala chýbať v nijakej domácnosti. Dezinfekcie z e-shopu Pekneruska.sk spĺňajú všetky nariadenia Svetovej zdravotníckej organizácie a sú vhodné ako do domácnosti, tak aj do nemocníc či iných zariadení. Pekneruska.sk ponúkajú aj dezinfekčné gély na ruky a nakupovať tu takisto môžete vo zvýhodnených balíkoch.

Čiapky a rukavice z e-shopu Pekneruska.sk

Hlavne nemocnice a ďalšie zdravotnícke zariadenia potrebujú ešte väčšiu ochranu ako bežný človek. Práve čiapky sú vhodnou pomôckou, s ktorou sa zdravotnícky personál môže efektívne chrániť. Nielen pre nich ponúka e-shop Pekneruska.sk ochranné rukavice, ktoré využije každý z nás. Či už pri nákupoch alebo bežných prechádzkach po meste, kde sa musíte dotýkať iných predmetov.

Respirátory Pekneruska.sk

E-shop Pekneruska.sk ponúka aj ochranné respirátory. Asi všetci z nás vedia, že práve tie ochránia nás samotných aj naše okolie najlepšie, no zároveň sú nedostatkovým tovarom. Pekneruska.sk ich však majú na predaj a dokonca za prijateľné ceny. Respirátory predáva Pekneruska.sk v kvalite FFP2 aj FFP3, ktorý vás ochráni najviac.

Potraviny Pekneruska.sk

Na e-shope Pekneruska.sk nájdete aj trvanlivé potraviny. Kuriér vám ich dovezie priamo domov, čo je veľkou výhodou a plusom tohto predajcu. V samostatnej kategórii na e-shope Pekneruska.sk nájdete napríklad múku, pečivo, rôzne nátierky, konzervy či čaje a iné nápoje. Môžete si tak urobiť aspoň základnú zásobu potravín, ktoré určite zúžitkujete.

Textil z e-shopu Pekneruska.sk

Podporiť slovenského predajcu a zároveň potešiť seba či svojich blízkych pekným oblečením môžete veľmi jednoducho a rýchlo. V kategórii Textil na Pekneruska.sk nájdete textilné produkty, hlavne teda tričká, tašky či batohy. Pekneruska.sk ponúkajú naozaj originálne tričká s potlačou pre mužov aj ženy.

Všetko o nákupe na Pekneruska.sk

Platba

Ak ste sa rozhodli pre nákup na Pekneruska.sk, za vašu objednávku môžete zaplatiť tromi spôsobmi:

  • online platobnou kartou,
  • bankovým prevodom,
  • platobnou kartou pri preberaní tovaru.

Doprava

Vaša objednávka z e-shopu Pekneruska.sk vám bude doručená kuriérskou spoločnosťou. Za dopravu zaplatíte v prípade doručenia na Slovensku 0,99 €, pri doručení v rámci EU 9,99 € a mimo EU 14,99 €. Pri nákupe nad 50 € máte dopravu zadarmo. Pri preberaní tovaru si skontrolujte, či nie je tovar poškodený a ak je, s kuriérom spíšte reklamáciu hneď na mieste.

Vrátenie tovaru

Aj na tomto e-shope platí, že tovar môžete bez udania dôvodu vrátiť do 14 dní od jeho prevzatia. Tovar však nesmie byť poškodený ani použitý a o vrátení e-shop informujte cez e-mail [email protected]. Následne tovar riadne zabalte a pošlite späť.

Kontakt

V prípade akýchkoľvek otázok či reklamácie sa obráťte na e-shop  Pekneruska.sk cez e-mail [email protected]. Napísať im tiež môžete cez kontaktný formulár, ktorý nájdete v časti kontaktov. Žiaľ na stránkach Pekneruska.sk nenájdete číslo na telefón, preto sa s nimi budete musieť spojiť písomne.

Ako môžete na Pekneruska.sk ušetriť?

Lacnejšie nákupy neboli nikdy jednoduchšie. S Plnou Peňaženkou ušetríte 5 % ceny nákupu na Pekneruska.sk. Stačí jedno kliknutie a peniaze dostanete v podobe cashbacku späť na váš účet u nás. Pozrite sa tiež na internete, či nenájdete zľavový kód na Pekneruska.sk a ušetríte ešte viac.

Nevybrali ste si? Ochranné rúška nájdete aj v lekárňach ako je Pilulka.sk alebo DrMax.sk. Práve na týchto a mnohých ďalších nielen lekárňach môžete nakupovať ešte lacnejšie s Plnou Peňaženkou, ktorá vám vráti cashback z nákupu späť.Pilulka.sk alebo DrMax.sk.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Móda a doplnky

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.