5 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

Pekneruska.sk -ochranné rúška, dezinfekcia či respirátory

E-shop Pekneruska.sk má na predaj ochranné rúška, dezinfekcie, ochranné rukavice, respirátory a trvanlivé potraviny.

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 687 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o Pekneruska.sk

Na e-shope Pekneruska.sk nájdete ručne robené ochranné rúška z kvalitnej bavlny. Takisto skvelé je aj to, že tieto rúška sú vyrábané na Slovensku, čím môžete jednoducho podporiť miestnych podnikateľov. Nákupom na Pekneruska.sk prispejete tiež do aktivity s názvom Pomáhame, vďaka ktorej dostane od tohto predajcu ochranné pomôcky aj zdravotnícky personál. Nakúpiť si tu môžete tiež dezinfekcie, ochranné rukavice, trvanlivé potraviny či oblečenie. Nezabúdajte, že s nákupom cez Plnú Peňaženku ušetríte 5 % z ceny vášho nákupu.

Rúška z e-shopu Pekneruska.sk

Ako plynie z názvu e-shopu, kúpite tu najmä ochranné rúška. Tie od Pekneruska.sk sú ručne šité na Slovensku, čím chránite seba a zároveň podporíte slovenských obchodníkov. Nájdete tu naozaj originálne rúška, v ktorých sa budete cítiť dobre a všetci okolo vám ich budú závidieť. Sú ušité z kvalitnej bavlnenej látky, čo vám zaistí ich dlhú trvácnosť aj pri častom praní vo vysokých teplotách. Nakupovať tu môžete aj vo zvýhodnených cenách a Pekneruska.sk ponúkajú rúška aj pre deti.

Dezinfekcie e-shopu Pekneruska.sk

Dbajte na svoju bezpečnosť a udržujte v čistote seba aj svoju domácnosť. K dôkladnému upratovaniu vám pomôže dezinfekcia, ktorá by určite nemala chýbať v nijakej domácnosti. Dezinfekcie z e-shopu Pekneruska.sk spĺňajú všetky nariadenia Svetovej zdravotníckej organizácie a sú vhodné ako do domácnosti, tak aj do nemocníc či iných zariadení. Pekneruska.sk ponúkajú aj dezinfekčné gély na ruky a nakupovať tu takisto môžete vo zvýhodnených balíkoch.

Čiapky a rukavice z e-shopu Pekneruska.sk

Hlavne nemocnice a ďalšie zdravotnícke zariadenia potrebujú ešte väčšiu ochranu ako bežný človek. Práve čiapky sú vhodnou pomôckou, s ktorou sa zdravotnícky personál môže efektívne chrániť. Nielen pre nich ponúka e-shop Pekneruska.sk ochranné rukavice, ktoré využije každý z nás. Či už pri nákupoch alebo bežných prechádzkach po meste, kde sa musíte dotýkať iných predmetov.

Respirátory Pekneruska.sk

E-shop Pekneruska.sk ponúka aj ochranné respirátory. Asi všetci z nás vedia, že práve tie ochránia nás samotných aj naše okolie najlepšie, no zároveň sú nedostatkovým tovarom. Pekneruska.sk ich však majú na predaj a dokonca za prijateľné ceny. Respirátory predáva Pekneruska.sk v kvalite FFP2 aj FFP3, ktorý vás ochráni najviac.

Potraviny Pekneruska.sk

Na e-shope Pekneruska.sk nájdete aj trvanlivé potraviny. Kuriér vám ich dovezie priamo domov, čo je veľkou výhodou a plusom tohto predajcu. V samostatnej kategórii na e-shope Pekneruska.sk nájdete napríklad múku, pečivo, rôzne nátierky, konzervy či čaje a iné nápoje. Môžete si tak urobiť aspoň základnú zásobu potravín, ktoré určite zúžitkujete.

Textil z e-shopu Pekneruska.sk

Podporiť slovenského predajcu a zároveň potešiť seba či svojich blízkych pekným oblečením môžete veľmi jednoducho a rýchlo. V kategórii Textil na Pekneruska.sk nájdete textilné produkty, hlavne teda tričká, tašky či batohy. Pekneruska.sk ponúkajú naozaj originálne tričká s potlačou pre mužov aj ženy.

Všetko o nákupe na Pekneruska.sk

Platba

Ak ste sa rozhodli pre nákup na Pekneruska.sk, za vašu objednávku môžete zaplatiť tromi spôsobmi:

  • online platobnou kartou,
  • bankovým prevodom,
  • platobnou kartou pri preberaní tovaru.

Doprava

Vaša objednávka z e-shopu Pekneruska.sk vám bude doručená kuriérskou spoločnosťou. Za dopravu zaplatíte v prípade doručenia na Slovensku 0,99 €, pri doručení v rámci EU 9,99 € a mimo EU 14,99 €. Pri nákupe nad 50 € máte dopravu zadarmo. Pri preberaní tovaru si skontrolujte, či nie je tovar poškodený a ak je, s kuriérom spíšte reklamáciu hneď na mieste.

Vrátenie tovaru

Aj na tomto e-shope platí, že tovar môžete bez udania dôvodu vrátiť do 14 dní od jeho prevzatia. Tovar však nesmie byť poškodený ani použitý a o vrátení e-shop informujte cez e-mail [email protected] Následne tovar riadne zabalte a pošlite späť.

Kontakt

V prípade akýchkoľvek otázok či reklamácie sa obráťte na e-shop  Pekneruska.sk cez e-mail [email protected] Napísať im tiež môžete cez kontaktný formulár, ktorý nájdete v časti kontaktov. Žiaľ na stránkach Pekneruska.sk nenájdete číslo na telefón, preto sa s nimi budete musieť spojiť písomne.

Ako môžete na Pekneruska.sk ušetriť?

Lacnejšie nákupy neboli nikdy jednoduchšie. S Plnou Peňaženkou ušetríte 5 % ceny nákupu na Pekneruska.sk. Stačí jedno kliknutie a peniaze dostanete v podobe cashbacku späť na váš účet u nás. Pozrite sa tiež na internete, či nenájdete zľavový kód na Pekneruska.sk a ušetríte ešte viac.

Nevybrali ste si? Ochranné rúška nájdete aj v lekárňach ako je Pilulka.sk alebo DrMax.sk. Práve na týchto a mnohých ďalších nielen lekárňach môžete nakupovať ešte lacnejšie s Plnou Peňaženkou, ktorá vám vráti cashback z nákupu späť.Pilulka.sk alebo DrMax.sk.

Ponuka obchodu

  • Peniaze z nákupu späť
    5 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať