OLIVIE.sk logo

Olivie.sk - strieborné šperky a hodinky

Navštívte špecialistu na striebro s rýchlym doručením a možnosťou vrátenia do 30 dní, ktorého odporúča 98 % zákazníkov podľa cenového porovnávača.

Viac o OLIVIE.sk

Peniaze z nákupu späť

5 %

O OLIVIE.sk

Olivie.sk ponúka strieborné šperky na každú príležitosť, nie len pre ženy, ale aj mužov a deti. Český e-shop začínal balením šperkov do bublinkových obálok v roku 2017, v roku 2020 spustil e-shop aj na Slovensku a doteraz sa tímu Olivie podarilo obslúžiť už stovky tisíc zákazníkov. Aj preto e-shop Olivie.sk získal4,9 hviezdičiek od svojich zákazníkov na obľúbenom cenovom porovnávači. Olivie.sk je "Úzky tím rodinných príslušníkov a kamarátov, ktorý celoročne plní vaše priania. Každého z nás naša práca baví a tak sa práca veľmi rýchlo stala koníčkom. Do nášho skladu a kancelárie tak chodíme (takmer) vždy s úsmevom a energiou. Máme radi náročné výzvy v období našej zimnej sezóny, ale aj „pokojné“ pracovné leto. Vďaka veľkosti tímu, sa v najvyťaženejších obdobiach do balenia objednávok s vervou zapojí celý tím, aj pani majiteľka, a v nenáročných obdobiach, kedy sa nám uvoľnia ruky, sa zase naši skladníci zapájajú do diskusie súvisiace so strategickými krokmi firmy. Každému členovi tímu prirástla OLIVIE k srdcu a na jednom sa vždy zhodneme - zákazník je u nás vždy na prvom mieste."

 

Swarovski a ďalšie strieborné šperky

N e-shope Olivie.sk nájdete iba kvalitné striebro s rýdosťou 925/1000 s rýchlym doručením a možnosťou vymeniť objednávku do 30 dní. E-shop Olivie.sk je rozdelený do nasledujúcich kategórií:

  • Pre ženy s ponukou prsteňov, náušníc, retiazok, ale napríklad aj šperkov na nohu, príveskov, náramkov a nechýba ani špeciálna ponuka šperkov SWAROVSKI. 

Olivie.sk - strieborné šperky na každú príležitosť

  • Pre deti s ponukou náušníc pre bábätká, klasických a krúžkových detských náušníc alebo náušníc na skrutku, detských retiazok, príveskov, prsteňov, náramkov alebo tiež SWAROVSI detských šperkov.
  • Pre mužov s ponukou prteňov, náušníc, retiazok či príveskov, ktoré sa tešia stále väčšej obľube alebo nadčasového dopnku - brošne zo striebra rýdzosti 925/1000.

OLIVIE blog

Začítajte sa do článkov Olivie.sk a dozviete sa napríklad akú majú tradíciu zásnuby a ako prebiehajú inde vo svete alebo čo napísať do svadobného priania. Nechýbajú inšpirácie pre pánov s návodmi, ako sa stať elegantným gentlemanom ako je napríklad David Beckham, George Clooney či Brad Pitt. Títo muži ukazujú, že šperky a módne doplnky už nie sú len doménou žien.

OLIVIE poradňa

Neviete si dať rady s veľkosťou prsteňa alebo premýšľate nad dĺžkou retiazky? Premýšľate nad vhodným šperkom k promóciám? Odpovede nielen na tieto dilemy nájdete v poradni Olivie.sk. Okrem toho sa dozviete, ako čistiť striebro alebo dokonča či existuje alergia na strieborné šperky. 

Doprava a platba na OLIVIE.sk

Zaplatiť môžete okamžite po odoslaní objednávky platobnou kartou, bankovým prevodom alebo na dobierku. V prípade dobierky si e-shop Olivie.sk účtuje poplatok 2 €.

Výmena a vrátenie

  1. Šperk vložte do darčekové krabičky s logom, v ktorej vám prišiel. Ak krabičku už nemáte, uložte šperk do inej krabičky tak, aby nemohlo dôjsť k poškodeniu pri preprave.
  2. So šperkom prosím vložte do zásielky papierik, na ktorom bude číslo vašej objednávky - len tak dokáže Olivie vašu žiadosť priradiť k objednávke.

Šperky, ktoré boli individuálne upravené (gravírovanie), nie je možné vrátiť ani vymeniť.

Vyplňte online formulár, ktorý nájdete na stránke Olivie.sk. Po odoslaní formulára vám príde potvrdzovací e-mail. Vrátený tovar nezasielajte na dobierku. Takáto zásielka bude e-shopom odmietnutá a vrátená na vašu adresu.

 

Nevybrali ste si? Skúste aj ďalšie e-shopy s cashbackom v kategórii Šperky a hodinky. Do pozornosti dávame napríklad Vivantis.sk, ktorý vás vybaví od kabelky po parfum

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Móda a doplnky

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.